Gość: mef/olsztyn Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 14:20 TAK JEST!!! pojadą z nimi i tyle !!! jazda jazda jazda..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzycho Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.teta.com.pl 11.08.04, 14:29 Panie Rafale! Czy Pan naprawdę zna się na piłce? Jeżeli Real zawiódł osiągając finał pucharu hiszpanii, czwarte miejsce w lidze i ćwierćfinał LM to świadczy to o jego potędze a nie słabości (życzę, żeby jakiś polski klub tak zawodził). Pisze Pan, że Ronaldo zawodzi, czyli tytuł króla strzelców ligi hiszpańskiej to też zawód. Panie Rafale, niech Pan lepiej zacznie pisać o kuchni polskiej. To też piekny temat. PS O słabości Realu przekona się Pan dzisiaj wieczorem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NICek Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.ld.euro-net.pl 11.08.04, 14:50 Sorry, ale chyba redaktor Stec ma racje. Zdobycie Pucharu Hiszpani było wkalkulowane w cele Realu. Natomiast brak mistrzostwa Hiszpanii i odpadniecie z Monaco, to kleska Realu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jur i tak bedzie 3:1 dla Realu IP: 153.19.176.* 11.08.04, 14:30 hahaha, slaby Real i tak lepszy od Wisly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piechu Jazda Jazda Jazda!!! IP: *.bu.amu.edu.pl 11.08.04, 14:52 Brawo dla tego pana! Piep..yć ten cały system. Sport to zdrowie psychiczne, a zdrowie psychiczne to luz - walić Real!!! Jazda! Jazda! Jazda!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wukade Będzie jak dwa lata temu.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:14 Wszystkie te wstrętne mietki, naśmiewające się z Wisły w imię równania do tego co gorsze(czytaj-klubów którym kibicują)będą dumnie się nosić, kiedy krakowianie odpadną.Niemniej jeśli Wisła odniesie sukces(w co wierzę) to już w trakcie ligi mistrzów zaczną się nią podniecać niezdrowo-bo taka jest prawda, że brakuje polakom sukcesów sportowych jak cholera...Pamiętam, jak Wisła eliminowała Shalke i Parmę i moi koledzy serdeczni-w większości nieznoszący Wisły, zaczęli się nią nagle podniecać, jaki to jest zajebisty klub.Wypluli oczywiście te słowa po porażce z Lazio dumnie unosząc czoło ze sloganem "wiedziałem, że tak będzie" na ustach.Zawsze będą na świecie leszcze, którzy nie wiedzą o co w sporcie chodzi.Ja tam w pucharach kibicuję każdej polskiej drużynie, bo to są "nasi ludzie". Do boju Wisło!!!Byłobu pięknie widzieć zdezorientowany i upokorzony Real choćby przez chwilę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomy może to co powiem jest prostackie ale powiem : IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:06 ten artykuł jest zajebisty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Real, Hijos de puta, volver a casa, Maricones : IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:36 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Nowej generacji telefonia stacjonarna IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 15:42 Niech ten glupi rzad wprowadzi jakas firme telekomunikacyjna np na hot spotach przeciez mozna to zrobic. Telefon stacjonarny z nadajnikiem w domu, a baze mozna postawic gdziekolwiek proste co. Po co ciagnac kilometry kabli, kabel wystarczy jeden od stacji bazowej do centrali, a w domku telefonic bez zadnych kabli.Znowu jakis menager straci prace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C00l3r Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: 195.94.215.* 11.08.04, 15:44 Brawo! Wreszcie normalny artykul. Wisla jest mocna! Real gra slabiutko bez wyrazu i skladu - dziurawy jak ser szwajcarski. Gra ofensywna Realu ich zgubi zgubi!!! A kto stawial na grajacy kolektywnie zespol Grecji?! .. a jednak wygrali mistrzostwa Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lugerix Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:45 Gadu, gadu a głupiemu radosc!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 16:03 ILE BRAMEK STRZELI BRAMEK? 10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris wisla, wisla!!! IP: 143.50.221.* 11.08.04, 16:06 gdyby wisla grala przeciw arsenalowi nie robilbym sobie nadzieji. jednak real to nie ten real z przed kilku lat. r.stec ma racje, w ostatnim czasie real strasznie sie meczy. mysle, ze wislacy nawiaza z nimi wyrownana walke. mam nadzieje, ze szczescie nas nie opusci. pozdrawiam krakow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek i tak w kółko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 16:26 głupio mi to pisać, bo pewnie wielu powie,że bluźnię, ale tego typu komentarze, pojawiają sie co roku, gdy polski zespół gra o LM. Zawsze jest to wielka szansa, tym razem mistrzowie Polskie nie popełnią starych błedów, nie padną na kolana itp. A rzeczywistość jest zawsze taka sama, odpadamy w kiepskim stylu. Teraz przynajmniej nie będzie wstydu, z realem nie tacy przegrywali... dam sobie reke uciąc, ze ci panowie, którzy teraz piszą o wielkim charakterze wisły, w przypadku porażki, będa pisać o niewybaczalnych błedach popełnionych podczas przygotowań itp. Obym sie mylił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal pierdu, pierdu... IP: *.19.3.213.cust.bluewin.ch 11.08.04, 16:31 Nie twierdze, ze przytoczone fakty wyssane sa z palca, tylko my tu rozplywamy sie w mazeniach wygrania bitwy z byc moze chwilowo oslabionym lub jeszcze "nierozgrzanym" przeciwnikiem bo o zwycieskiej wojnie (pucharze) nie mozna w Krakowie nawet mazyc, na co kibice w stolicy Hiszpanii jak najbardziej pozwolic sobie moga. Punktowane sa w tym artykule bezlitosnie "wielkie cieniasy", lecz to oni i druzyny ich krajow grali na najwiekszej imprezie jaka byly ME. Jezeli nasi kopacze tak odwykli od przegrywania a wygrywanie jest ich chlebem powszednim, to dlaczego nie udalo im sie zakwalifikowac i reprezentowac nas w Portugalii? Czasu nie mieli, czy stawka za niska jak na takich champion-ow? Ludzie zejdzcie na ziemie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spo Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: 193.111.166.* 11.08.04, 16:39 Czy w gazecie wyborczej kazdy przed pisaniem artykulu musi wypic pol litra wody wyborowej? Bo czytajac ten artykul, czuje sie jakby to przyjechal real kozice gdzie pod Czestochowa a nie real z madrytu. Zycze wisle jak najlepiej ale to real przejedzie sie po nich. Chcialbym sie mylic................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic(ka) wiara góry przenosi... IP: *.bochnia.pl / *.bochnia.pl 11.08.04, 17:08 współczuję ludziom bez marzeń... Życie bez marzeń nie ma sensy - choćby te były najbardzoiej nierealne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabriel Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 17:15 Chyba troche panie rafale przesadziłeś w niektórych miejscach tego artykułu. Po pierwsze - Figo. Nie chciał byś pan stanąć na przeciw niego, bo nie wazne czy zrobisz krok do przodu czy nie to i tak Cie osmieszy. To prawda ze ma juz na karku 32 lata i jego umiejetnosci nie sa tymi sprzed 6,7 lat ale jednak to wciaz jest swietny pilkarz ktorgo niewielu potrafi powstrzymac gdy juz sie rozpedzi. Po drugie - Beckham. Zdaje sie ze wedlug Ciebie wyznacznikiem jego umiejetnosci jest to czy strzela gole z wolnych czy nie. Wiedz przeto ze Beckham caly poprzedni sezon byl ustawiany na srodku pomocy, a z reguly jako pomocnik defensywny która to pozycja nie jest jego etatową przyznasz. Dodam tylko że to nie Beckham jest etatowym egzekutorem rzutow wolnych w Realu. Przed nim są jeszcze Roberto Carlos i Zidane a nierzadko Figo. Po trzecie, odnosisz sie do formy Realu w tym, nowym sezonie na podstawie meczow ze slabymi japonskimi druzynami oraz z beniaminkiem hiszpanskiej Primera Division, Getafe i dla kontrastu wychwalasz Wisle za wysokie zwyciestwa ktore staly sie jej udzialem nie tak dawno temu, bo jeszcze w sierpniu tego roku. Lecz czyż Wit Georgia, czy nawet warszawska Polonia nie są dla Wisły takimi rywalami jak dla Realu czołówka ligi japonskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: somar Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 17:26 Dobry jest!!!! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Boze kochany co on pier***?? Na Real tak mówi?? Śmieszny jest naprawde. Taaak Wisła najlepsza jest!!! hahahahaha Do "Maratonu Uśmiechu" prosimy tego pana. Tylko Legia i tylko Real!!! AVE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek z Krakowa Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.wmgalicja.krakow.pl 11.08.04, 17:43 JAZDA JAZDA JAZDA !!!!!! BIAŁA GWIAZDA !!!!! JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arturo Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.nitka.net.pl 11.08.04, 19:07 Panie Stec juz kiedys pisałem Panu ze jest Pan marnym pisarzyna.Real to nie ostatni sezon Real to klub o ponad 100 letniej tradycji, o sukcesach o ktorych kazdy inny klub moze tylko pomarzyc Panie Stec. Wiec nie wygłupiaj sie Pan tymi smiesznymi i bardzo plytkimi artykułami typu "real bez formy , real bez sukcesów, real z gasnacymi gwiazdami itp." Poprostu jest Pan smieszny , zaden inny klub nie osiągnął tyle w futbolu ile madrycki Real dlatego własnie nazywany jest najsilniejsza druzyna swiata - rozumiem pan..???Od zawsze grali tam wybitni pilkarze i grac beda czy Pan tego chce czy nie. Odnosnie porażek Realu ktorymi pan tutaj blyszczy, powiem tak to jest sport i nie ma ludzi niezwyciezonych,a nazwiska nie graja zawsze tak jakbysmy chcieli i oczekiwali , jakby tak było Real mogłby juz zabrac sobie trofeum LM 2004/2005-rozumie Pan..???Dlatego ze sa niespodzianki,megasensacje futbol jest taki piekny ,nie ma 100% faworyta .kazdy moze wygrac z kazdym, i chociaz na 10 meczy Wisła przegrałaby z Realem 9 to moze ten dzisiejszy bedzie tym 10 ktorego Wisła nie przegra....? Zycze im tego ,bo to polacy i trzymam za nich kciuki.Dlatego Panie Stec zmien zawód bo do pisania artykułów sie nie nadajesz.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 19:08 jazda!!jazda!!jazda!!biała gwiazda!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Gwizda Gwizda Gwizda Biala Pi......da IP: *.waw-kor.leased-e.ids.pl 11.08.04, 20:20 gadka jak co roku a efekt pewnie taki sam jak zawsze. Dodam ze po zachowawczej grze. To tyle milosnicy podwawelskiej Odpowiedz Link Zgłoś
yem no i co stecu ? co dziś wysmażysz ? 12.08.04, 00:11 ten słaby real przeszedł się obok wisły bez wysiłku puknął dwie cwaniackie bramki i awans ma pewny. a ta silna wisła prawie że nie istniała każdy realista wynik znał już wczoraj a stec - spec dziś pewnie wywywnie voltę .. no tak ,ten real wcale jednak nie taki słaby itd. itp. Odpowiedz Link Zgłoś