Dodaj do ulubionych

Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie

    • Gość: mef/olsztyn Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 14:20
      TAK JEST!!! pojadą z nimi i tyle !!!
      jazda jazda jazda.....
    • Gość: Krzycho Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.teta.com.pl 11.08.04, 14:29
      Panie Rafale!
      Czy Pan naprawdę zna się na piłce? Jeżeli Real zawiódł osiągając finał pucharu
      hiszpanii, czwarte miejsce w lidze i ćwierćfinał LM to świadczy to o jego
      potędze a nie słabości (życzę, żeby jakiś polski klub tak zawodził). Pisze Pan,
      że Ronaldo zawodzi, czyli tytuł króla strzelców ligi hiszpańskiej to też zawód.
      Panie Rafale, niech Pan lepiej zacznie pisać o kuchni polskiej. To też piekny
      temat.

      PS
      O słabości Realu przekona się Pan dzisiaj wieczorem
      • Gość: NICek Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.ld.euro-net.pl 11.08.04, 14:50
        Sorry, ale chyba redaktor Stec ma racje. Zdobycie Pucharu Hiszpani było
        wkalkulowane w cele Realu. Natomiast brak mistrzostwa Hiszpanii i odpadniecie z
        Monaco, to kleska Realu. Pozdrawiam
    • Gość: jur i tak bedzie 3:1 dla Realu IP: 153.19.176.* 11.08.04, 14:30
      hahaha, slaby Real i tak lepszy od Wisly
    • Gość: Piechu Jazda Jazda Jazda!!! IP: *.bu.amu.edu.pl 11.08.04, 14:52
      Brawo dla tego pana! Piep..yć ten cały system. Sport to zdrowie psychiczne, a
      zdrowie psychiczne to luz - walić Real!!! Jazda! Jazda! Jazda!!!
      • Gość: wukade Będzie jak dwa lata temu.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:14
        Wszystkie te wstrętne mietki, naśmiewające się z Wisły w imię równania do tego
        co gorsze(czytaj-klubów którym kibicują)będą dumnie się nosić, kiedy
        krakowianie odpadną.Niemniej jeśli Wisła odniesie sukces(w co wierzę) to już w
        trakcie ligi mistrzów zaczną się nią podniecać niezdrowo-bo taka jest prawda,
        że brakuje polakom sukcesów sportowych jak cholera...Pamiętam, jak Wisła
        eliminowała Shalke i Parmę i moi koledzy serdeczni-w większości nieznoszący
        Wisły, zaczęli się nią nagle podniecać, jaki to jest zajebisty klub.Wypluli
        oczywiście te słowa po porażce z Lazio dumnie unosząc czoło ze
        sloganem "wiedziałem, że tak będzie" na ustach.Zawsze będą na świecie leszcze,
        którzy nie wiedzą o co w sporcie chodzi.Ja tam w pucharach kibicuję każdej
        polskiej drużynie, bo to są "nasi ludzie". Do boju Wisło!!!Byłobu pięknie
        widzieć zdezorientowany i upokorzony Real choćby przez chwilę...
    • Gość: tomy może to co powiem jest prostackie ale powiem : IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:06
      ten artykuł jest zajebisty
    • Gość: tom Real, Hijos de puta, volver a casa, Maricones : IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:36
    • Gość: Jarek Nowej generacji telefonia stacjonarna IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 15:42
      Niech ten glupi rzad wprowadzi jakas firme telekomunikacyjna np na hot spotach
      przeciez mozna to zrobic. Telefon stacjonarny z nadajnikiem w domu, a baze
      mozna postawic gdziekolwiek proste co. Po co ciagnac kilometry kabli, kabel
      wystarczy jeden od stacji bazowej do centrali, a w domku telefonic bez zadnych
      kabli.Znowu jakis menager straci prace.
    • Gość: C00l3r Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: 195.94.215.* 11.08.04, 15:44
      Brawo! Wreszcie normalny artykul. Wisla jest mocna! Real gra slabiutko bez
      wyrazu i skladu - dziurawy jak ser szwajcarski. Gra ofensywna Realu ich zgubi
      zgubi!!!
      A kto stawial na grajacy kolektywnie zespol Grecji?! .. a jednak wygrali
      mistrzostwa Europy.
    • Gość: lugerix Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:45
      Gadu, gadu a głupiemu radosc!!!
    • Gość: maciek Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 16:03
      ILE BRAMEK STRZELI BRAMEK?
      10
    • Gość: chris wisla, wisla!!! IP: 143.50.221.* 11.08.04, 16:06
      gdyby wisla grala przeciw arsenalowi nie robilbym sobie nadzieji. jednak real
      to nie ten real z przed kilku lat. r.stec ma racje, w ostatnim czasie real
      strasznie sie meczy. mysle, ze wislacy nawiaza z nimi wyrownana walke. mam
      nadzieje, ze szczescie nas nie opusci.
      pozdrawiam krakow!
    • Gość: maciek i tak w kółko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 16:26
      głupio mi to pisać, bo pewnie wielu powie,że bluźnię, ale tego typu komentarze,
      pojawiają sie co roku, gdy polski zespół gra o LM. Zawsze jest to wielka
      szansa, tym razem mistrzowie Polskie nie popełnią starych błedów, nie padną na
      kolana itp. A rzeczywistość jest zawsze taka sama, odpadamy w kiepskim stylu.
      Teraz przynajmniej nie będzie wstydu, z realem nie tacy przegrywali...
      dam sobie reke uciąc, ze ci panowie, którzy teraz piszą o wielkim charakterze
      wisły, w przypadku porażki, będa pisać o niewybaczalnych błedach popełnionych
      podczas przygotowań itp. Obym sie mylił
    • Gość: michal pierdu, pierdu... IP: *.19.3.213.cust.bluewin.ch 11.08.04, 16:31
      Nie twierdze, ze przytoczone fakty wyssane sa z palca, tylko my tu rozplywamy sie w mazeniach
      wygrania bitwy z byc moze chwilowo oslabionym lub jeszcze "nierozgrzanym" przeciwnikiem bo
      o zwycieskiej wojnie (pucharze) nie mozna w Krakowie nawet mazyc, na co kibice w stolicy
      Hiszpanii jak najbardziej pozwolic sobie moga. Punktowane sa w tym artykule bezlitosnie
      "wielkie cieniasy", lecz to oni i druzyny ich krajow grali na najwiekszej imprezie jaka byly ME.
      Jezeli nasi kopacze tak odwykli od przegrywania a wygrywanie jest ich chlebem powszednim, to
      dlaczego nie udalo im sie zakwalifikowac i reprezentowac nas w Portugalii? Czasu nie mieli, czy
      stawka za niska jak na takich champion-ow?

      Ludzie zejdzcie na ziemie!
    • Gość: spo Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: 193.111.166.* 11.08.04, 16:39
      Czy w gazecie wyborczej kazdy przed pisaniem artykulu musi wypic pol litra wody
      wyborowej? Bo czytajac ten artykul, czuje sie jakby to przyjechal real kozice
      gdzie pod Czestochowa a nie real z madrytu. Zycze wisle jak najlepiej ale to
      real przejedzie sie po nich. Chcialbym sie mylic.................
    • Gość: kibic(ka) wiara góry przenosi... IP: *.bochnia.pl / *.bochnia.pl 11.08.04, 17:08
      współczuję ludziom bez marzeń...
      Życie bez marzeń nie ma sensy - choćby te były najbardzoiej nierealne ;)
    • Gość: Gabriel Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 17:15
      Chyba troche panie rafale przesadziłeś w niektórych miejscach tego artykułu. Po
      pierwsze - Figo. Nie chciał byś pan stanąć na przeciw niego, bo nie wazne czy
      zrobisz krok do przodu czy nie to i tak Cie osmieszy. To prawda ze ma juz na
      karku 32 lata i jego umiejetnosci nie sa tymi sprzed 6,7 lat ale jednak to
      wciaz jest swietny pilkarz ktorgo niewielu potrafi powstrzymac gdy juz sie
      rozpedzi. Po drugie - Beckham. Zdaje sie ze wedlug Ciebie wyznacznikiem jego
      umiejetnosci jest to czy strzela gole z wolnych czy nie. Wiedz przeto ze
      Beckham caly poprzedni sezon byl ustawiany na srodku pomocy, a z reguly jako
      pomocnik defensywny która to pozycja nie jest jego etatową przyznasz. Dodam
      tylko że to nie Beckham jest etatowym egzekutorem rzutow wolnych w Realu. Przed
      nim są jeszcze Roberto Carlos i Zidane a nierzadko Figo. Po trzecie, odnosisz
      sie do formy Realu w tym, nowym sezonie na podstawie meczow ze slabymi
      japonskimi druzynami oraz z beniaminkiem hiszpanskiej Primera Division, Getafe
      i dla kontrastu wychwalasz Wisle za wysokie zwyciestwa ktore staly sie jej
      udzialem nie tak dawno temu, bo jeszcze w sierpniu tego roku. Lecz czyż Wit
      Georgia, czy nawet warszawska Polonia nie są dla Wisły takimi rywalami jak dla
      Realu czołówka ligi japonskiej?
    • Gość: somar Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 17:26
      Dobry jest!!!! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Boze kochany co on pier***?? Na Real
      tak mówi?? Śmieszny jest naprawde. Taaak Wisła najlepsza jest!!! hahahahaha
      Do "Maratonu Uśmiechu" prosimy tego pana. Tylko Legia i tylko Real!!! AVE!
    • Gość: Bartek z Krakowa Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.wmgalicja.krakow.pl 11.08.04, 17:43
      JAZDA JAZDA JAZDA !!!!!! BIAŁA GWIAZDA !!!!! JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!!!!!
    • Gość: Arturo Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.nitka.net.pl 11.08.04, 19:07
      Panie Stec juz kiedys pisałem Panu ze jest Pan marnym pisarzyna.Real to nie
      ostatni sezon Real to klub o ponad 100 letniej tradycji, o sukcesach o ktorych
      kazdy inny klub moze tylko pomarzyc Panie Stec. Wiec nie wygłupiaj sie Pan tymi
      smiesznymi i bardzo plytkimi artykułami typu "real bez formy , real bez
      sukcesów, real z gasnacymi gwiazdami itp." Poprostu jest Pan smieszny , zaden
      inny klub nie osiągnął tyle w futbolu ile madrycki Real dlatego własnie
      nazywany jest najsilniejsza druzyna swiata - rozumiem pan..???Od zawsze grali
      tam wybitni pilkarze i grac beda czy Pan tego chce czy nie. Odnosnie porażek
      Realu ktorymi pan tutaj blyszczy, powiem tak to jest sport i nie ma ludzi
      niezwyciezonych,a nazwiska nie graja zawsze tak jakbysmy chcieli i oczekiwali ,
      jakby tak było Real mogłby juz zabrac sobie trofeum LM 2004/2005-rozumie
      Pan..???Dlatego ze sa niespodzianki,megasensacje futbol jest taki piekny ,nie
      ma 100% faworyta .kazdy moze wygrac z kazdym, i chociaz na 10 meczy Wisła
      przegrałaby z Realem 9 to moze ten dzisiejszy bedzie tym 10 ktorego Wisła nie
      przegra....? Zycze im tego ,bo to polacy i trzymam za nich kciuki.Dlatego Panie
      Stec zmien zawód bo do pisania artykułów sie nie nadajesz.Pozdrawiam
    • Gość: tom Re: Rafał Stec: lepszej okazji nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 19:08
      jazda!!jazda!!jazda!!biała gwiazda!!
    • Gość: Realista Gwizda Gwizda Gwizda Biala Pi......da IP: *.waw-kor.leased-e.ids.pl 11.08.04, 20:20
      gadka jak co roku a efekt pewnie taki sam jak zawsze. Dodam ze po zachowawczej
      grze. To tyle milosnicy podwawelskiej
    • yem no i co stecu ? co dziś wysmażysz ? 12.08.04, 00:11
      ten słaby real przeszedł się obok wisły bez wysiłku puknął dwie cwaniackie
      bramki i awans ma pewny.
      a ta silna wisła prawie że nie istniała
      każdy realista wynik znał już wczoraj
      a stec - spec dziś pewnie wywywnie voltę ..
      no tak ,ten real wcale jednak nie taki słaby itd. itp.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka