Gość: mafiu99 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.02.03, 23:27 Kto najlepszy jest? Wisla. Kto wygra z lazio? Wisla. Kto zdobedzie p.uefa? Wisla. Kto wygra lige Wisla, Wisla Wisla Wisla golllll!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj