witamina_d_3 napisał(a): > A blizny z twarzy? Mozna usuwac blizny z twarzy czy to juz zafiksowanie na wygl > adzie? A jaka to blizna? Taka strasząca ludzi, że dzieci na ulicy pokazują palcem? Wtedy może faktycznie można jakoś wygładzić, co niekoniecznie oznacza, że blizna zniknie
paluszków rybnych ( same zmielone rybne odpady+ gruba paniera) to taka kaszaneczka zawiera dużo żelaza, a do tego jest źródłem cynku, miedzi i potasu oraz witamin z grupy dzięki dużej zawartości kaszy gryczanej albo kaszy jęczmiennej. A tak wiejska palce lizać ... mniam mniam :D
No ma głównie tłuszcz i cukier, bo białka to tam są ilości homeopatyczne (chyba że ktoś pija śmietanę litrami). A popatrzcie sobie na minerały i witaminy - w mleku ryżowym jest np. 2x więcej wapnia i witaminy D. A jak mam ciągnąć dalej: duża porcja sałatki z makaronem kurczakiem i jajkiem ma
. Badania robię i poziom jest normalny. To, że ty dostałaś w 2020 roku nie znaczy, że komuś innemu lekarz gp powiedział nie. Co ciekawe 2 lata później UK włączyło suplementację witaminy D3. Widocznie obudzili się, że dużo dzieci jednak miało krzywicę. Tak, mieszkasz na pewno w innym UK. Bo wszystko zależy
rwanie palców dłoni i stóp, nadgarstków, drętwienie, bóle pleców, mięśni łydek. Aktualnie, po 3 tygodniach terapii został skutek uboczny w postaci wędrujących skurczy, ból przenosi się z pleców na żebra i tak na okrągło. Po 2 tygodniach na tej dawce zrobiłam badania, bez tabletki (wiem, że za
parapecie czy łóżku:) pacjent musi dostarczać sobie witaminę D w dużych ilościach:)
Nie wiem jak to jest, ale od roku bardzo bolą mnie stawy (?) a może chrząstki (?) bo na rtg nic nie wyszło, a reumatolog nie umiała wyjaśnic. Diagnozy lekarzy od sasa do lasa, łącznie z dną moczanową i menopauzą. Bolą palce, łokcie, kolana, biodra. Do tego stopnia, ze naciśniecie klamki, czy
odpowiedniego zabezpieczenia i odruchów niedotykania niczego dłońmi i palcami - jest realnym zagrożeniem. Po wyjściu z windy od razu odkaźcie dłonie zanim czegokolwiek dotkniecie. - Jeśli musicie wyjść lub nie wytrzymujecie już w domu, to ZAPLANUJCIE WYJŚCIE ale ZAPLANUJCIE CAŁĄ DROGĘ krok po kroku JAK
odpowiedniego zabezpieczenia i odruchów nie dotykania niczego dłońmi i palcami - jest realnym zagrożeniem. Po wyjściu z windy od razu odkaźcie dłonie zanim czegokolwiek dotkniecie. Jeśli musicie wyjść lub nie wytrzymujecie juz w domu to ZAPLANUJCIE WYJŚCIE ale ZAPLANUJCIE całą drogę krok po kroku JAK SAPER NA
odpowiedniego zabezpieczenia i odruchów nie dotykania niczego dłońmi i palcami - jest realnym zagrożeniem. Po wyjściu z windy od razu odkaźcie dłonie zanim czegokolwiek dotkniecie. Jeśli musicie wyjść lub nie wytrzymujecie juz w domu to ZAPLANUJCIE WYJŚCIE ale ZAPLANUJCIE całą drogę krok po kroku JAK SAPER