wcale się nie dziwię, ze spi w dzien tak krótk0-skoro juz od 19 wieczorem śpi, w nocy 13 godzin, to nic dziwnego; jesli chcesz miec w dzien więcej czasu dla siebie, czyli żeby więcej spała, to musisz przestawic jej zasypianie wieczorne- po 15 minut dziennie codziennie kładź dziecko póxniej; wg
a mozesz zalinkowac buty, ktore kupilas?
Columbia - rozmiar 38,5 (tego rozmiaru już nie ma). Są wyjątkowo lekki i miękki, chodzi się w nich jak na bosaka: www.mivo.pl/product-pol-5309-Heather-Ca
Super kontakt, błyskawiczna przesyłka - polecam i dziękuję za transakcję :) -- pomoz-amelce.pl
Polecam sprzedającą witka55. rzeczy zgodne z opisem. jestem bardzo zadowolona. polecam
hej witka, co to za szczegóły,? moje dziecko tam chodzi i zaczęłam się niepokoić?
To są wymiary z niebieskiej parki typu alaska syka7 Zabrze
tak, niebieska parka z futerkiem
pisałam do ciebie z związku z badaniem histopatolgicznym łożyska odezwij się będę zobowiązana. pa
Prawobrzeże - a dokładnie Majowe wita :) cos mało dziewczyn z tego rejonu.Szkoda. No bo z kim będę na rajdy wózkiem chodzić? ;-))) Pozdrawiam Kaśka i 33 tyg. Dawidek
, ktore mozna zaskarzyc dalej...Musze sie zastanowic i popytac znajomych lekarzy. Czy rowniez któraś z Was otrzyamala odpowiedz podobna do tej, co Witka? W mailu, jaki napisałas do mnie, nie znalazłam blizszych informacji o Twoim przypadku, Witko, ale rozumiem, ze urodziłas przedwczesnie?
Irodziłam w 33tc przec cc - odeszły mi wody. Będę wdzięczna, jeżeli mi doradzisz, co dalej zrobić z tym fantem. Pozdrawiam Witka z Natalką:)
Az nie chce mi sie wierzyć ze Natalka jest mniejsza od Julki, bo na zdjęciach ma takie pulchne rączki i nózki, i baaaaarzdo długie i geste włoski- nasza Jula ma takie słabiutkie, rzadziutkie sianko:) a szcególnie na tym zdjeciu z mamą Natalka wydaje sie taka długa, wysoka! A`propos wzrostu- m
Jeśeli chodzi o bilans, to myślałam, że właśnie odwrotnie - powinno go się robić w dniu korygowanych urodzin. Chyba założę taki wątek :) A jeżeli chodzi o wielkość, to moja Natalka jest mniejsza i chudsza od Twojej córeczki - waży (tak przypuszczam) niecałe 9kg i ma 78cm wzrostu. Może na zdję
kropelki to nie to samo co znieczulenie ogólne, przecież to oczywiste, dostaliśmy skierownie do szpitala, a konkretnie do kliniki okulistycznej, chyba nie po to aby doktor wpusciła mu kropelki, synek ma 7 miesiecy i jedno oczko troche ciemniejsze, chcielismy sprawdzić czy to taka uroda dziec
nasz okuista mówi, że można od urodzenia badać oczy,bbb, on nawet usg oka robi, w szoku byłam jak to zobaczyłam ;-) -- forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=28294613&a=28541881