olas2 28.12.06, 13:40 Szukam dobrego, sprawdzonego przedszkola dla mojego Bąka, który pójdzie od września do przedszkola... Mieszkamy na Gumieńcach, ale jesteśmy mobilni... Co polecacie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maadam Re: jakie przedszkole polecacie? 10.01.07, 10:28 Moje dziecko chodzi na Czeslawa - jestesmy bardzo zadowoleni ale z Gumieniec to dosc daleko. Z opowiesci kolezanek polecaja: Na Dworskiej "Pod Muchomorem" - prywatne Na 26 Kwietnia - publiczne Z moich doswiadczen absolutnie nie polecam prywatnego na Świerszczowej. Poza wysmienitym jedzeniem i duzym, choc miejscami niebezpiecznym placem zabaw to przedszkole ma niewiele do zaoferowania. Tak naprawde wybor przedszkola to bardzo indywidualna sprawa. Wchodzac do przedszkola prywatnego zachwyci Cie wszystko: jest kolorowo, pachnaca i wszyscy sa mili. W publicznych jest roznie ale osobiscie przekonalam sie, ze to nie sciany, a ludzie tworza przedszkole. W naszym jest nie mniej kolorowo niz w prywatnym, organizuje sie wiele imprez, zabiega o kolejne zabawki i ogolny rozwoj dziecka. To co mnie przekonuje do naszego przedszkola to kadra z wieloletnim doswiadczeniem i atmosfera zgrania i wspolpracy, zyczliwosc i kompetencja. www.podkasztanem66.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
witka55 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.01.07, 13:12 Potwierdzam - ODRADZAM PRZEDSZKOLE NA ŚWIERSZCZOWEJ!!!! Znam kilka szczegółów z pracy tej placówki i są one co najmniej niepokojące. Odpowiedz Link Zgłoś
gonik111 do: witka55 10.01.07, 20:40 hej witka, co to za szczegóły,? moje dziecko tam chodzi i zaczęłam się niepokoić? Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.01.07, 16:37 dzięki za podpowiedzi. Ja szczerze mówiąc zrezygnowałam z pomysłu przedszkola na Gumieńcach, bo jest za daleko od mojej pracy i maluch za długo musiałby na mnie czekać. Ale zastanawiam się włanie na przedszkolem na 26 kwietnia, albo na Potulickiej. Na Czesława jest niestety za daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
gag10 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.01.07, 21:09 Mój synek chodził przez 2 tyg. w okresie letnim na 26 Kwietnia i osobiście nie bardzo mi sie podało, wożę go gdzie indziej pomimo tego że sama mieszkam na 26 Kwietnia. Może 2 tyg. to za mało na oceny ale mi nie podobało się m.in. to że praktycznie wcale nie wychodzili na podwórko a plac zabaw jest wielki, dzieciaki kisiły sie w murach. Sąsiadki synek tam chodzi i to potwierdza, bardzo mało spacerów i wyjść, generalnie nie jest zachwycona. Gdybym miała wybierac między 26 kwietnia a Potulicką to wybrałabym jednak "Pentliczka" na Potulickiej. Co do Świerszczowej to tez słyszałam duzo niepochlebnych opinii, że Pani dyrektor zalezy tylko na kasie i mamieniu rodziców nie zawsze mając na uwadze dobro malucha. Odpowiedz Link Zgłoś
martynahpt Re:A Liwena?? 20.01.07, 21:50 A co myslicie o przedszkolu Liwena na Wojska Polskiego? Prosze o opinie,z arowno pozytywne jak i negatywne szczegolnie. Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re:A Liwena?? 22.01.07, 09:48 niestety nie znam. Ja natomiast skłaniam się, żeby wybrać przedszkole na Potulickiej. Dużo dobrego słyszałam. Ewentualnie jeszcze na Farnej. Odpowiedz Link Zgłoś
tatanataszy Re:A Liwena?? 02.03.07, 15:06 Liwena cieszy się bardzo dobra opinią, ale właśnie dlatego zapisywać trzeba tam dziecko chyba zaraz po urodzeniu. Dzwoniłem dzisiaj - nie ma miejsc, a lista rezerwowa jest tak obszerna, że pani dyrektor wprost mówi, że raczej nie należy się łudzić że tak dużo ludzi zrezygnuje. Odpowiedz Link Zgłoś
asiamaciejka Re: jakie przedszkole polecacie? 03.04.07, 13:42 Jako mama bardzo zadowolonego dziecka chodzacego do przedszkola na swierszczowa prosze o konkrety - co to za niepochlebne opinie, straszne rzeczy i czego dotycza? latwo jest tak po prostu rzucic negatywna opinie. powiezcie co wiecie, wtedy moze bedzie trzeba porozmawiac z pania dyrektor i moze cos uporzadkowac, zmienic i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
kocaj Re: jakie przedszkole polecacie? 22.01.07, 11:06 mój maluch chodzi romera (do nr 60). Jest nim zachwycony, zakochany w swojej pani kamilce. Panie przemiłe, jedzenie ok, duże sale i wiele zajęć w grupie (dodatkowych raczej nie). Już kilka razy słyszałam od synka że "a wiesz że w przedszkolu jest badzo fajnie?". To miód na moje serce zwłaszcza ze pierwsze 2 m-ce były dla niego dramatyczne-tak cięzko mu szło przystosowanie się :(. Te słowa to potwierdzenie dla mnie że przedszkole było dobrym wyborem Odpowiedz Link Zgłoś
bestiaa Re: jakie przedszkole polecacie? 28.01.07, 10:40 my chodziny do przedszkola nr 29 na Wyszyńskiego. Córka jest bardzo zadowolona, są dodatkowe zajęcia, dzieci często mają spotkania z różnymi ludźmi (teatrzyk, zespół muzyczny itd) Odpowiedz Link Zgłoś
annbie1 Re: jakie przedszkole polecacie? 29.01.07, 19:54 przedszkole 29 ma być prywatyzowane... a do której grupy chodzi Twoja córeczka? Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: jakie przedszkole polecacie? 03.04.07, 18:38 annbie1 napisała: > przedszkole 29 ma być prywatyzowane... a do której grupy chodzi Twoja > córeczka? Nie prawda krtor sie nie zgodził w dzis napisali www.kurier.szczecin.pl/? d=wiadomosci&id=103514 pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re: jakie przedszkole polecacie? 30.01.07, 10:36 a w którym miejscu na Wyszyńskiego jest to przedszkole?? Odpowiedz Link Zgłoś
annbie1 Re: jakie przedszkole polecacie? 30.01.07, 13:19 tuż przy Bramie Portowej Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re: jakie przedszkole polecacie? 30.01.07, 14:19 a dokładnie?? Jadąc samochodem w stronę Mostu Długiego to po prawej czy lewej str.?? Uważasz że jest to dobre przedszkole?? A co z tą prywatyzacją?? Odpowiedz Link Zgłoś
katarzynasg Re: jakie przedszkole polecacie? 31.01.07, 10:57 po prawej wiem ze podworko jest od drugiej strony wejscie zapewne tez:) Odpowiedz Link Zgłoś
bestiaa Re: jakie przedszkole polecacie? 02.02.07, 19:56 tak jest oddane do prywatyzacji, podobnie było 2 lata temu, ale nie sprywatyzowano go, więc mam nadzieję, że tym razem się uda. Moja córka chodzi do biedronek. Przedszkole jest za raz za skrzyżowaniem z prawej strony Odpowiedz Link Zgłoś
klarinia Re: jakie przedszkole polecacie? 10.03.07, 13:07 Ja polecam przedszkole Pod muchomorkiem ,wlasnie na Gumiencach. Tutaj szersze informacje przedszkole.com.pl/naszeprzedszkole.htm Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: jakie przedszkole polecacie? 03.04.07, 18:44 MOja córka chodzila do przedszkola na Wyszyńskiego supr przedszkole alczylismy o Nie strasznie i dr się nie udało ta prywtyzacja i mam nadzije ze i traz sie nie poiwiedzie trzymam kciuki .A swoja rogą wstyt ze Pan Prezydent nawet nie spotkl się z rodzicami tym bardziej ze chodzily jego dzieci do tego przedszkola ,załuje ze na niego oddalm swoj głos i moja rodzina jestem poprostu rozczarowana ta sytulacja .Poprzednik jego znalazl czas,przykre to jest ale prawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 składamy podanie do Pentliczka 04.04.07, 15:36 Pentliczek, potem Hejnałek na Farnej a dalej na Wyszyńskiego albo na Jodłowej. Już się stresuję że nie dostaniemy się tam gdzie najbardziej chcę!! Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: składamy podanie do Pentliczka 04.04.07, 16:51 Nie polecam Pętliczka wiem ze jest tam brudno teraz było mase kontroli i kary dostali.Wysokie schody brak placu zabaw nic sie tam nie zmieniło choć Ja chodziłam do tego przedszkola,szczerze nie polecam!Hejnałek masa dzieci niby fajne ale wielkie grupy jednym słowem taki przedszkolny moloch.Moje dziecko chdzilo na Wszyńskiego super przedszkole bardzo ładne podwórko czysto małe grupy:)Nie bedzie prywtyzowane :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re: składamy podanie do Pentliczka 04.04.07, 18:29 przedszkole na wyszyńskiego nie będzie prywatyzowane?? Już sama nie wiem..... To trudny wybór, każdy co innego radzi i poleca. Chyba zaraz po świętach zrobię jeszcze rekonesans po przedszkolach i porozmawiam z przedszkolankami. W każdym razie dziękuję za podpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
gag10 Re: składamy podanie do Pentliczka 04.04.07, 20:42 Gabi ja jestem zdziwiona opinią o pentliczku. W moim poprzednim bloku gdzie mieszkałam do pentliczka chodziło kilkoro dzieci, wszyscy rodzice wyrażali się przychylnie, koleżanki córka kończyła go byli zachwyceni, obecnie tez tam chodzi córka znajomej i nawet ostatnio z nia gadałam to była zadowolona. Gdybym nadal tam mieszkała to Radek też by tam chodził. Plac zabaw z tego co wiem to tez mają. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: składamy podanie do Pentliczka 05.04.07, 14:41 Grazynka wim co mowie syf a do tego drka zrobila sobie tam z przedszkola mieszkanie prywatne.Szkoda ze taki bajzel zachwalaja,a wiem tto z dobrego zrudła! Odpowiedz Link Zgłoś
gag10 Re: składamy podanie do Pentliczka 05.04.07, 14:47 Gabi opinii nie podważam bo dziecka tam nie mam, tylko jestem zdziwona bo serio gdyby nie przeprowadzka to opierajac sie właśnie na znanych opiniach dałabym tam Radka. Odpowiedz Link Zgłoś
pytkowska Re: jakie przedszkole polecacie? 05.04.07, 22:09 Witam, mój synek w tym roku skończy 3 latka i również szukam dla niego bezpiecznego przedszkola. Wczoraj byłam w Pentliczku...i jest CZYSTO :) może to wynik tej kontroli... Podwórze faktycznie brzydkie ale Dyrektorka zapewniła ze dostali kasę na zrobienie tam porządku. Będą nowe huśtawki, piaskownice, zjeżdżalnie a zamiast trawy ma być jakaś super wykładzina gąbkowa... zachwalała niesamowicie. Ogólnie przedszkole zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Podoba mi sie fakt, ze jest oddzielny pokój sypialny i każde dziecko ma swoją pościel - nie tak jak w wielu przedszkolach: spanie na wnoszonych do sali leżaczkach, za każdym razem na innej podusi. Wiele pochlebnych opinii słyszałam o przedszkolu na 26 kwietnia i tam również byłam wczoraj... jednak Szanowna Pani Dyrektor była tak zarozumiała i nadęta, że pozytywnych opinii własnych nie mam żadnych - gdyż nie pozwoliła mi zobaczyć NIC. Zrobiła łaskę, że dała mi wniosek! :/// A co sądzicie o przedszkolu na Ściegiennego? Tam byłam już kilka miesięcy wcześniej i muszę powiedzieć, że wrażenie bardzo pozytywne.... Jeśli ktoś wie coś więcej, poproszę o wypowiedź! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha281 Re: jakie przedszkole polecacie? 05.04.07, 22:26 Gaga...skąd te pozytywne opinie o pentliczku??Znam bardzo dobrze to przedszkole. Odpowiedz Link Zgłoś
gag10 Re: jakie przedszkole polecacie? 06.04.07, 08:43 Kurcze, ja się nie upieram przy swoim bo nie mogę choćby z tego powodu że moje dziecko tam nie chodzi więc nie znam go od środka. Napisałam tylko, że zdziwiłam się złą opinią bo dotąd słyszałam tylko dobre i już a opierając sie na nich 2 lata temu wybrałabym je dla swojego syna i nie wiem czy bym teraz żałowała czy nie bo się tam nie znalazł. Nie twierdze jednak, że nie mogło sie tam zmienić. Mieszkałam kiedyś blisko tego przedszkola i z tej racji wiele dzieci sąsiadów tam chodziło i naprawde nigdy się z ich strony nie spotkałam ze złym słowem stąd to co napisałam. Widocznie zamiast na lepsze idzie na gorsze. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re: jakie przedszkole polecacie? 06.04.07, 08:57 może jeszcze dziś wybiorę sie do przedszkola na Łokietka i na Wyszyńskiego. Dam znać jak moje wrażenia. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: jakie przedszkole polecacie? 06.04.07, 18:49 Ja moze być dobrze skoro: 1)Wysokie schody nie przystosowane dla małych dzieci 2)Przedszkole miesci sie w strej kamienicy 3)plac zabaw obskóry w kamienicy i dotego maly bez zieleni itrawy 4)O presonelu i o Pni dr nie wspomne Nie wim ale to juz przemawia samo za siebie :(No ale moze dla nie ktorych to szczyt pieknego przeszkola ,Grazynko nie mowie tu o Tobie :) Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha281 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.04.07, 10:50 Gabi....co do personelu się nie zgodzę.Chodzi mi o nauczycielki...jest tam naprawdę dobra kadra prawie w 100%Plac zabaw faktycznie nie fajny...ale trawke mają;)Znam inne minusy tego przedszkola. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.04.07, 12:34 Ile tej trawy co kawełeczk ;)Bo reszta to beton Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha281 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.04.07, 15:22 a nie prawda.cale podwórko jest w trawie:Pbetonów nie ma już z 7 lat...jak nie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.04.07, 17:26 ale i takw oficynie heheheh Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha281 Re: jakie przedszkole polecacie? 10.04.07, 18:01 hehe..niech Ci będzie Gabi:).Mam swoje zdanie,zresztą Ty też je znasz....ale co do kadry pedagogicznej się z Tobą zgodzić nie mogę do końca;).Reszta niech będzie że jest beeee :P Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 a kto zna przedszkole 80 na Łokietka ?? 12.04.07, 08:54 ciągle nie mam czasu na odzwiedzenie nowych przedszkoli, ale na pewno już w poniedziałek pojadę je obejrzeć. Ale może ktoś zna przedszkole nr 80 na Łokietka?? Pozytywnie?? Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 byłam na Łokietka 18.04.07, 10:33 ... wrażenia takie sobie... Pani Dyrektor miła, ale przedszkole mogę zwiedzić jak złożę już podanie... Byłam też na Jodłowej, ale niestety pechowo trafiłam i nie było z kim porozmawiać. Ale ogólne wrażenie pozytywne. Odwiedziłam też Pentliczka - kolejny raz, i znowu mam pozytywne uczucia. Chyba jednak Pentliczek!! Odpowiedz Link Zgłoś
lindan Re: byłam na Łokietka 18.04.07, 10:59 Żartujesz, byłam tam pare dni temu i całe przedszkole mi pokazali, generalnie mi się podoba, tylko ma jedną wadę - położenia-centrum miasta czyli pełno samochodów, korki i podwórko praktycznie od ulicy. Jesli chodzi o Penticzka, to czy cos zmieniło sie w sprawie podwórka bo niestety było w opłakanym stanie. No i te strome schody, czy maluszki są na samej górze??? Odpowiedz Link Zgłoś
olas2 Re: byłam na Łokietka 18.04.07, 11:44 w Pentliczku maluchy sa na 1 piętrze, starsze grupy są wyżej. Podwórko w Pentliczku bez zmian niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
m_amma_93 Re: jakie przedszkole polecacie? 12.08.24, 11:45 Polecam Norlandia Szczecin, placówka z własnym placem zabaw, kadra pomocna, sporo zajęć dla dzieci ;) Odpowiedz Link Zgłoś