1 071 wyników w czasie 173 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zack Zack Zack - fertig

  Ich lös Probleme schnell und ehrlich  Zack Zack Zack - fertig  Am liebsten grill ich halbe Schweine  Das gibt mir Power ungemeine  Ich hab am ganzen Körper Haare  Und wasch mich alle Jubeljahre  Mein Ziel ist schneller höher weiter  Denn Ich bin lieber tot als Zweiter  Wenn ich nix sag und

zack.

Zack . ;xx

Zack ;]

Oczywiście że Zack :serce: ;D

zack

...poprostu uważają go za pedala" błagam jego za pedała:cry: a ten cały zack to dopiero pedzio jest mam rację???:scared::cool:

und kennt ihr den: Zack! Zack! Zack! FERTIG!

trotzdem damit an. Testosteron ist mein Hormon. Ich bleibe immer in Aktion. Weiß ich auch nicht, worum es geht, Ich bin die Top-Kapazität. Ich lös Probleme schnell und ehrlich. Zack! Zack! Zack! FERTIG! Am liebsten grill ich... halbe Schweine, Das gibt mir Power... ungemeine. Ich hab am ganzen

Zack Damien (początek wątku)

21.03 o godz. 8:25 urodził nam się wreszcie nasz synek Zack Damien! Waga ciężka: 4400g i 61cm!! Do domku wróciliśmy we wtorek i nareszcie jesteśmy z tatusiem:) Poznałam co to ból, ulga, euforia, i prawdziwe szczęście!!

Re: Zack Damien

Moje gratulacje :)))) My na swojego Marcelka jeszcze czekamy-termin na 15 kwietnia-ale juz niedlugo pewnie bedzie z nami :D Dużego chłopaka macie,ciekawa jestem jaki nasz bedzie hehe Pozdrowionka dla całej rodzinki i ogromne buziaki dla małego,no i dla dzielnej mamy ;))))

zick -zack (początek wątku)

Czy ktos wie gdzie mozna kupic grzebien a raczej dwa (Ponoc nazywa sie ZICK - ZACK )do robienia tzw.krzywego przedzialka na wlosach .Widzialam na ulicy dziewczyny z takim przedzialkiem -fajnie to wyglada.

Re: zick -zack

cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3673024466&category=47894 Zobacz wpierw co to jest a potem miej humor do woli

Zack Merrick!

basista zespołu All Time Low- Zack Merrick: https://27.media.tumblr.com/WP9y2w20Goghcf6lOn6LK5b4o1_400.jpg https://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/WP9y2w20Goghd15nQ0NOusWdo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1273576634&Signature=00sGc5PHWoV0OXeu5P2S2AGDN%2B4%3D mrrah

Zack...........E?

Lubię go.......fajnie zagrał w 17agin:-)

Zack i Cody (początek wątku)

Co wolicie Nie ma to jak Statek czy nie ma t o jak hotel?

Re: Zack i Cody

chyba statek, ale obydwa fajne

Re: Do Zack

ciekawe czy za ten twój cały podatek który płacisz stać by Cię było na pójście do dentysty i zafundowanie sobie protezy lol raczej nie, bo muszę dołożyć do tego ja i kilkanaście innych osób, skoro wszyscy płacą to dlaczego są limity u lekarz, chyba dlatego że jest mało papy

Re: Do Zack

ejejeje.chwilunia,z jakiej twojej kieszeni.odprowadzam podatek?i to nie maly?wiec wara od leczenia bo place na to co miesiac!

1 2 3 4 5 6