Forum Zwierzęta Psy rasowe
ZMIEŃ
    (12 wyniki)
    • Cześć, Mam pytanie. Mam sznaucerka miniaturkę, czarnego, 30 cm, 5 kg wagi. Boogie się zowie. I mam z nim mały problem - bardzo wybrzydza przy jedzeniu, próbowałam już różnych karm i pokarmów, ale ciągle szukam tej najlepszej. Czy możecie coś doradzić? Od koleżanki dostałam link do strony netkarma - poleciła, bo są tam produkty także dla alergików i piesków, które ciężko przyjmują pokarm. Myślałam nad taką karmą dla mojego Boogusia. Polecicie coś?:)
    • Hej, Mam Yorka, ma 5 miesięcy. Jaka karmę polecacie? Słyszałem że są różne dla dorosłych, młodych itp. ale nie znam się na tym za bardzo.
    • Która karma jest lepsza: eukanuba czy royal canin? mam 3 miesiecnego owczarka niemieckiego i zastanawiam sie, ktora bedzie dla niego bardziej odpowiednia. RC ma karmy specjalnie dla owczarkow ale dopiero od 5 miesiaca. Ktora wy byście mi polecili?
    • Polecam www.grandecane.pl Sklep internetowy z karmą i książkami o psach. Szybko i sprawnie dostarczają towar w całej Polsce !. Szybko, tanio i sprawnie , Sprawdz i przekonaj się !
    • Witam, Jestem właścicielką rocznej suczki rasy Parson Russell Terrier. Problemy zaczęły się może niecały miesiąc odkąd piesek pojawił się w naszym domu - bardzo niewinnie, od delikatnego drapania się - głównie w okolicach uszu, pachwin oraz pyszczka - oraz gryzienia łapek. Z czasem drapanie bardzo się nasiliło, więc udaliśmy się z nią do pierwszego weterynarza. Od razu stwierdził, że to "jakaś" alergia i podał zastrzyk (niestety nie wiem z jakim lekiem). Niestety nie pomogło....
    • Do tej pory jadl royal canin ale ze wzgl finansowych chcialbym zmienic psu na Purine pro plan, bo jest tansza .
    • Mamy dwuletnią goldenkę. Jada głównie danie gotowane przeze mnie: ryż, makaron, kaszę z dodatkami: kurczak gotowany, marchewka i inne warzywa, biały ser, mleko. Jako szczeniak jadła karmę Eukanuba, ta dla dorosłych jej nie podchodziła, szukaliśmy innej, próbowaliśmy kilku (Royala m in) i stanęło na Chappi - innej nie tyka. Ale dostaje ją rzadko, awaryjnie, kiedy ja nie mogę nic ugotować. Czasem też mięsne puszki dla psów. A teraz do rzeczy: od około 2-3 tygodni potwornie wypada jej sier...
    • Mam pewny kłopot a mianowicie wydaje mi sie ze moja 4 miesięczna akita waży za dużo a mianowicie 25kilo... Dostaje bardzo dobrej jakości suchą karmę, do tego czasami kości do pogryzienia i to tyle. Fakt że jest z małego 4 osobowego miotu i wszystkie 4 dziewczynki sa duże ale mam wrażenie ze moja sunia jest nieco ociężała. Szybko się męczy, jak wstaje to marudzi. Wet stwierdził ze jest w 100% zdrowa więc sama już nie wiem. Martwię się bo nadwaga może zaszkodzić stawom czy sercu.
    • Sunia ma 10 miesięcy, zaczęła wybrzydzać w połowie sierpnia, myślałam, że upały, ale to się pogarsza. jest chuda jak szczapa, choć energia raczej ją rozpiera. daję jej suchą karmę (acanę) zmieszaną z mięsem z puszki, bo samej juz dawno nie chciała jeść. Próbowałam zmienić karmę, jedła chętnoiej dwa dni i znów to samo. Widzę, że jest głodna, bo zaczyna sępić, w bruzchu jej burczy, a za surowe mięso dałaby się sprzedać.Byłyśmy u weterynarza, badanie krwi, RTG - wszystko ok! Dostaje ...
    • Mam labradora, Hagena 3 letniego, jest strasznym urwisem i pupilem całej rodziny:) Chciałabym zapytać właścicieli tejże rasy jak pielęgnują uszy swoim pupilom, jak i czym je karmią. Na jak długo i dokąd spacerują ze swoimi psami? Czekam na odpowiedzi:) Pozdrawiam.
    • Witam wszystkich, tydzień temu kupiliśmy pięknego szczeniaczka - sznaucerka miniaturę. Jest cudna, ale boję się, że moje dziecko ma alergię!!!!!!! Mam nadzieję, że nie, ale zaczęło okropnie kaszleć:( Byłoby to bardzo dziwne, bo mój synek do 2 roku życia wychowywał się z psem bokserem i praktycznie spał w jego koszu...rok temu miał robione testy i nie wyszła mu alergia na sierść zwierząt, dlatego byłam pewna, że możemy kupić pieska. Tearaz już sama nie wiem:( Idę w poniedziałek pow...
    • Koledzy kupili mi na imieniny szczeniaczka jamnika. Jak się takiego malucha karmi? Czym najlepiej? Czy samemu przygotowywać posiłki czy karmić gotową karmą dla szczeniaków?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się