Dodaj do ulubionych

Czystka w ośrodkach regionalnych TVP

20.01.09, 14:28
dziwna ta telewizja za kadencji tego tuska
Obserwuj wątek
    • s3kawka Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 14:29
      Jedne miernoty zastąpią drugie!!! QRWA JAK DŁUGO BĘDĄ SIĘ BAWIC'!
      • cleryka Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:00
        Beda tak długo się "podmieniać",aż SLD zmądrzeje i pójdzie z
        PO.Rozgonią i może powstanie jakiś mądry projekt niezależnej i
        bezpartyjnej telewizji.
        • tabatt Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:23
          Bezpartyjnej TVP? Ja już w to nie wierzę... Ale może po prostu
          człowiekiem małej wiary jestem!
          • Gość: Prudent To ciesz się dalej telewizją LPR-PiS IP: 212.160.172.* 20.01.09, 16:50

            Projekt ustawy która została odrzucona przez prezydenta był dotąd
            jak najdalej odsuwający polityków od propozycji władz mediów
        • d.maskator Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 17:32

          > Beda tak długo się "podmieniać",aż SLD zmądrzeje i pójdzie z
          > PO.Rozgonią i może powstanie jakiś mądry projekt niezależnej i
          > bezpartyjnej telewizji.

          SLD do nikogo nie musi iść, bo w TVP rządzi ... Kwiatkowski
    • Gość: gość Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: 81.15.230.* 20.01.09, 14:30
      Olsztyn także prosi o przeczyszczenie i rozbicie układu
      towarzyskiego w tutejszym ośrodku .
    • konikdrewniany07 Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 14:31
      Gadowskiego nie żałujemy.Rozłożył do reszty TVP Kraków.
      • Gość: Tuś Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.chello.pl 20.01.09, 20:03
        owszem, żałujemy. raczej poskładał to, co zostalo po poprzednikach
    • s3kawka Jedne miernoty zastapią drugie 20.01.09, 14:31
      Jak długo qischias będą się bawic' za naszą kasę?
    • scofield Pora jeszcze na polskie radio 20.01.09, 14:31
      i jego regionalne rozgłośnie, wszędzie w zarządach siedzą partyjne
      bubki, które co raz dzwonią i naciskają tego pisowca o to nie pytaj,
      tego nie zapraszaj itd. Wywalić z roboty na zbity pysk i nie żadne
      wypowiedzenia, tylko rozwiazanie umowy i wilczy bilet na pracę w
      mediach za partyjne służebnictwo.
      • Gość: frisell Re: Pora jeszcze na polskie radio IP: *.kolornet.pl 20.01.09, 15:14
        Gdzie jak gdzie ale w Krakowie w radiu zasiada na tronie wszechpolak.
        • scofield Re: Pora jeszcze na polskie radio 20.01.09, 16:18
          Trochę niejasno napisałem powinny te zmiany wprowadzić nowe rady
          nadzorcze z nadania ministra skarbu państwa i nowej krrit, będą w
          nich członkowie wszystkich partii bo i PSL i PO i SLD i PiS, więc
          siła rzeczy będzie pluralizm i często wybierane będą osoby spoza
          układu.
        • Gość: qwerty Red Andrzej Wszechpolakiem?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 00:22
          A to Ci kolesie pie...dół naopowiadali. Ha!
    • s3kawka Jedne miernoty zastąpią drugie! 20.01.09, 14:33
      Jak długo jeszcze pozwolimy na ten cyrk!
    • olewus1 Ot i polityka. TV bedzie dalej gowniana ale zmiana 20.01.09, 14:36
      musi byc. Nepotyzm i kolesiostwo. Kazda z partii cierpi na te "przypadlosci".
    • obserwator_9 Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 14:37
      coś mi to przypomina kiedy wzywano na dywanik do KC PZPR i tam
      dawano wypowiedzenia a nastepce przywożono w walizce - czesto
      ślepego lizydupe ( film Miś Bareji )który o danej branży nie ma
      zielonego pojęcia ale za to będzie ślepo wykonywał polecenia idace z
      góry
      -
      • Gość: qwerty Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.chello.pl 20.01.09, 14:40
        Problem w tym, że ci odwołani właśnie zostali przywiezieni w teczce i nie mają
        pojęcia o telewizji
        • Gość: qwerty I o to chodzi. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 18:54
          Idzie wszystko jak należy. To już kolejny fachowiec, który wylatuje z tej
          telewizji, Po co komu w Krakowie dobra TV?
          Niech lepiej będzie marna.
          To się nazywa centralizm demokratyczny.
      • cleryka Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:08
        dokładnie to samo zrobił Wildstein,pół krakowskich miernot przywiózł
        do TVP na Woronicza.
        • obserwator_9 Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 17:28
          a co wolabyś zadufanych nieuków z warszawki
    • 333a3 Koniec PiSuaru w TVP Kraków ? 20.01.09, 14:38
    • Gość: cisza-jak-ta czy TV nie powinni rzadzic ludzie wyksztalceni w IP: *.chello.pl 20.01.09, 14:40
      tym kierunku:zarzadzanie, dziennikarstwo kulturoznastwo, bsolwenci
      wydzialu produkcji filmowej tv???
      • tabatt Re: czy TV nie powinni rzadzic ludzie wyksztalcen 20.01.09, 15:36
        Powinni! Ale co z tego, że powinni skoro młodzi ludzie nie są nawet
        na kilkanascie metrów dopuszczani do ośrodków telewizyjnych?
        O, nie... Pardon, pomyłka - są dopuszczani, nawet wpuszczani do
        telewizji... jako tło (co za widownie ma robić) w coraz to gorszych
        programach publicystycznych, na które nikt z własnej woli przyjśc
        nie chce, więc studentów w ramach praktyk zaciagają...
      • Gość: on-pulsuje-nam-we O tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 18:57
        Szczególnie kulturozNASTWO. Koniecznie.
    • 762mm Najwierniejszy pisuar wylatuje w Krakowie 20.01.09, 14:40
    • jerjar Dzięki socjalistom rządzi prawica 20.01.09, 14:41
      Pewno to będzie książkowy przykład, jak się kończą drobne kalkulacyjki małych ludzi: sojusz czarnych socjalistów z czerwonymi (Napieralski dogadał się z prezydentem ws. odrzucenia ustawy medialnej) spowodował, że w mediach publicznych rządzi skrajna prawica, której nie ma w parlamencie.
      Ale nie ma co narzekać, póki Wiadomości nie rozpoczynają od starego rzymskiego pozdrowienia z uniesioną do przodu prawą ręką.
      • koloratura1 Re: Dzięki socjalistom rządzi prawica 20.01.09, 15:34
        jerjar napisał:


        > Ale nie ma co narzekać, póki Wiadomości nie rozpoczynają od starego rzymskiego
        > pozdrowienia z uniesioną do przodu prawą ręką.

        ...ani od paciorka...
      • Gość: prawomocny Jak to orzek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 19:00
        Sąt. Że to powitanie słońca. Sąt w Szczelcach Opolskich
    • republika-jednojajowa Kiedy w końcu wyleci z TVP Wildstein tuba PiS? 20.01.09, 14:43
    • Gość: Krak Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 14:57
      Szkoda, Witold Gadowski był dobrym dyrektorem. Poglądy znane, zainteresowania
      też, ale mimo wszystko to był dziennikarz.
      • Gość: Tuś Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.chello.pl 20.01.09, 20:09
        Krak napisał:

        "Szkoda, Witold Gadowski był dobrym dyrektorem. Poglądy znane, zainteresowania
        też, ale mimo wszystko to był dziennikarz."

        a tu się niestety liczą poglądy... chociaż przychodzi fachowiec, to Gadowski był
        w połowie stawiania telewizji kraków na nogi
    • cleryka Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:15
      Tak właśn ie kończy tvp,kiedy zatrudnia dziennikarzy
      prasowych.Telewizja to zupełnie inne media,niz gazetki.Tu są
      potrzebni fachowcy od telewizji.Koniec i Kropka.
    • Gość: Pinezka I ja mam za ten burdel płacić? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.01.09, 15:45
      Publiczna, bo traktuja ją jak k**wę.
    • Gość: lagosapapa Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: 41.211.230.* 20.01.09, 16:01
      A co ma z tym wspólnego Tusk? Kaczyński obsadził KRRTiV, TVP i PR w 100
      procentach (!)ludźmi z PIS, LPR i SO, a teraz przystawki po prostu wywalają jego
      ludzi ze stanowisk. Powtarzam pytanie: CO MA Z TYM WSPÓLNEGO TUSK???
    • jacek230 Zawsze mozna te etaty zapelnic rolnikami z Samoobr 20.01.09, 16:02
      ony, hydraulikami z LPR albo elektrykami. Jeden juz kiedy byl
      prezydentem i byl baaaardzo kiepski. Ale za nim juz tesknimy. Moze
      tak byc z dyrektorami TV z ramienia SB i LPR. :))) Ale heca!
    • fajkat Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:09
      Carpaccio4: “dziwna ta telewizja za kadencji tego tuska”
      Prawda? Wszystko dziwne – to on rozbujał złotówkę, ceny paliw,
      spadek produkcji itd.
      Mało tego – jest mistrzem intrygi – to on spowodował że Samoobrona i
      LPR rządzące KKRiTv zaczęły przestawiać ludzi. To jego wina że
      wypieprzono z tej KKRiTv wypieprzono ludzi z PiSu
    • crimen Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:20
      carpaccio4 napisał:

      > dziwna ta telewizja za kadencji tego tuska

      A co Tusk ma wspólnego z porachunkami w kaczej koalicji ???
    • Gość: Bacz Koryto należy zlikwidować! IP: 193.24.200.* 20.01.09, 16:22
      Media publiczne trzeba zlikwidować, a ich majątek sprzedać. Rząd może zamawiać programy misyjne u prywatnych, ale nie jest to konieczne, bo i tak niektórzy prywatni misję robią, np. o. Rydzyk, nie?
    • Gość: kurz Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: 94.254.128.* 20.01.09, 16:26
      Zapraszamy miotłę do Opola. Dyrektor uciekł na urlop ale chyba coś się
      zrobić da. A bałagan w synagodze srogi.
    • flyingberni Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:31
      A i plamy na słońcu też jakieś dziwne...
      • carpaccio4 Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:56
        flyingberni napisał:

        > A i plamy na słońcu też jakieś dziwne...

        dziwne to jest to, że tusk nie może niczego w żadnej istotnej, z punktu widzenia
        państwa, sprawie niczego, a pobiera za tą niemoc pieniądze. więc po co wam ten tusk?
    • Gość: Widz Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.satfilm.net.pl 20.01.09, 16:35
      SUPER......
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka