carpaccio4 20.01.09, 14:28 dziwna ta telewizja za kadencji tego tuska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
s3kawka Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 14:29 Jedne miernoty zastąpią drugie!!! QRWA JAK DŁUGO BĘDĄ SIĘ BAWIC'! Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:00 Beda tak długo się "podmieniać",aż SLD zmądrzeje i pójdzie z PO.Rozgonią i może powstanie jakiś mądry projekt niezależnej i bezpartyjnej telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
tabatt Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:23 Bezpartyjnej TVP? Ja już w to nie wierzę... Ale może po prostu człowiekiem małej wiary jestem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prudent To ciesz się dalej telewizją LPR-PiS IP: 212.160.172.* 20.01.09, 16:50 Projekt ustawy która została odrzucona przez prezydenta był dotąd jak najdalej odsuwający polityków od propozycji władz mediów Odpowiedz Link Zgłoś
d.maskator Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 17:32 > Beda tak długo się "podmieniać",aż SLD zmądrzeje i pójdzie z > PO.Rozgonią i może powstanie jakiś mądry projekt niezależnej i > bezpartyjnej telewizji. SLD do nikogo nie musi iść, bo w TVP rządzi ... Kwiatkowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: 81.15.230.* 20.01.09, 14:30 Olsztyn także prosi o przeczyszczenie i rozbicie układu towarzyskiego w tutejszym ośrodku . Odpowiedz Link Zgłoś
konikdrewniany07 Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 14:31 Gadowskiego nie żałujemy.Rozłożył do reszty TVP Kraków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuś Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.chello.pl 20.01.09, 20:03 owszem, żałujemy. raczej poskładał to, co zostalo po poprzednikach Odpowiedz Link Zgłoś
s3kawka Jedne miernoty zastapią drugie 20.01.09, 14:31 Jak długo qischias będą się bawic' za naszą kasę? Odpowiedz Link Zgłoś
scofield Pora jeszcze na polskie radio 20.01.09, 14:31 i jego regionalne rozgłośnie, wszędzie w zarządach siedzą partyjne bubki, które co raz dzwonią i naciskają tego pisowca o to nie pytaj, tego nie zapraszaj itd. Wywalić z roboty na zbity pysk i nie żadne wypowiedzenia, tylko rozwiazanie umowy i wilczy bilet na pracę w mediach za partyjne służebnictwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frisell Re: Pora jeszcze na polskie radio IP: *.kolornet.pl 20.01.09, 15:14 Gdzie jak gdzie ale w Krakowie w radiu zasiada na tronie wszechpolak. Odpowiedz Link Zgłoś
scofield Re: Pora jeszcze na polskie radio 20.01.09, 16:18 Trochę niejasno napisałem powinny te zmiany wprowadzić nowe rady nadzorcze z nadania ministra skarbu państwa i nowej krrit, będą w nich członkowie wszystkich partii bo i PSL i PO i SLD i PiS, więc siła rzeczy będzie pluralizm i często wybierane będą osoby spoza układu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Red Andrzej Wszechpolakiem?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 00:22 A to Ci kolesie pie...dół naopowiadali. Ha! Odpowiedz Link Zgłoś
s3kawka Jedne miernoty zastąpią drugie! 20.01.09, 14:33 Jak długo jeszcze pozwolimy na ten cyrk! Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Ot i polityka. TV bedzie dalej gowniana ale zmiana 20.01.09, 14:36 musi byc. Nepotyzm i kolesiostwo. Kazda z partii cierpi na te "przypadlosci". Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator_9 Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 14:37 coś mi to przypomina kiedy wzywano na dywanik do KC PZPR i tam dawano wypowiedzenia a nastepce przywożono w walizce - czesto ślepego lizydupe ( film Miś Bareji )który o danej branży nie ma zielonego pojęcia ale za to będzie ślepo wykonywał polecenia idace z góry - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.chello.pl 20.01.09, 14:40 Problem w tym, że ci odwołani właśnie zostali przywiezieni w teczce i nie mają pojęcia o telewizji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty I o to chodzi. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 18:54 Idzie wszystko jak należy. To już kolejny fachowiec, który wylatuje z tej telewizji, Po co komu w Krakowie dobra TV? Niech lepiej będzie marna. To się nazywa centralizm demokratyczny. Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:08 dokładnie to samo zrobił Wildstein,pół krakowskich miernot przywiózł do TVP na Woronicza. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator_9 Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 17:28 a co wolabyś zadufanych nieuków z warszawki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cisza-jak-ta czy TV nie powinni rzadzic ludzie wyksztalceni w IP: *.chello.pl 20.01.09, 14:40 tym kierunku:zarzadzanie, dziennikarstwo kulturoznastwo, bsolwenci wydzialu produkcji filmowej tv??? Odpowiedz Link Zgłoś
tabatt Re: czy TV nie powinni rzadzic ludzie wyksztalcen 20.01.09, 15:36 Powinni! Ale co z tego, że powinni skoro młodzi ludzie nie są nawet na kilkanascie metrów dopuszczani do ośrodków telewizyjnych? O, nie... Pardon, pomyłka - są dopuszczani, nawet wpuszczani do telewizji... jako tło (co za widownie ma robić) w coraz to gorszych programach publicystycznych, na które nikt z własnej woli przyjśc nie chce, więc studentów w ramach praktyk zaciagają... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on-pulsuje-nam-we O tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 18:57 Szczególnie kulturozNASTWO. Koniecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
jerjar Dzięki socjalistom rządzi prawica 20.01.09, 14:41 Pewno to będzie książkowy przykład, jak się kończą drobne kalkulacyjki małych ludzi: sojusz czarnych socjalistów z czerwonymi (Napieralski dogadał się z prezydentem ws. odrzucenia ustawy medialnej) spowodował, że w mediach publicznych rządzi skrajna prawica, której nie ma w parlamencie. Ale nie ma co narzekać, póki Wiadomości nie rozpoczynają od starego rzymskiego pozdrowienia z uniesioną do przodu prawą ręką. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Dzięki socjalistom rządzi prawica 20.01.09, 15:34 jerjar napisał: > Ale nie ma co narzekać, póki Wiadomości nie rozpoczynają od starego rzymskiego > pozdrowienia z uniesioną do przodu prawą ręką. ...ani od paciorka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawomocny Jak to orzek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 19:00 Sąt. Że to powitanie słońca. Sąt w Szczelcach Opolskich Odpowiedz Link Zgłoś
republika-jednojajowa Kiedy w końcu wyleci z TVP Wildstein tuba PiS? 20.01.09, 14:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krak Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 14:57 Szkoda, Witold Gadowski był dobrym dyrektorem. Poglądy znane, zainteresowania też, ale mimo wszystko to był dziennikarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuś Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.chello.pl 20.01.09, 20:09 Krak napisał: "Szkoda, Witold Gadowski był dobrym dyrektorem. Poglądy znane, zainteresowania też, ale mimo wszystko to był dziennikarz." a tu się niestety liczą poglądy... chociaż przychodzi fachowiec, to Gadowski był w połowie stawiania telewizji kraków na nogi Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 15:15 Tak właśn ie kończy tvp,kiedy zatrudnia dziennikarzy prasowych.Telewizja to zupełnie inne media,niz gazetki.Tu są potrzebni fachowcy od telewizji.Koniec i Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinezka I ja mam za ten burdel płacić? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.01.09, 15:45 Publiczna, bo traktuja ją jak k**wę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lagosapapa Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: 41.211.230.* 20.01.09, 16:01 A co ma z tym wspólnego Tusk? Kaczyński obsadził KRRTiV, TVP i PR w 100 procentach (!)ludźmi z PIS, LPR i SO, a teraz przystawki po prostu wywalają jego ludzi ze stanowisk. Powtarzam pytanie: CO MA Z TYM WSPÓLNEGO TUSK??? Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Zawsze mozna te etaty zapelnic rolnikami z Samoobr 20.01.09, 16:02 ony, hydraulikami z LPR albo elektrykami. Jeden juz kiedy byl prezydentem i byl baaaardzo kiepski. Ale za nim juz tesknimy. Moze tak byc z dyrektorami TV z ramienia SB i LPR. :))) Ale heca! Odpowiedz Link Zgłoś
fajkat Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:09 Carpaccio4: “dziwna ta telewizja za kadencji tego tuska” Prawda? Wszystko dziwne – to on rozbujał złotówkę, ceny paliw, spadek produkcji itd. Mało tego – jest mistrzem intrygi – to on spowodował że Samoobrona i LPR rządzące KKRiTv zaczęły przestawiać ludzi. To jego wina że wypieprzono z tej KKRiTv wypieprzono ludzi z PiSu Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:20 carpaccio4 napisał: > dziwna ta telewizja za kadencji tego tuska A co Tusk ma wspólnego z porachunkami w kaczej koalicji ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bacz Koryto należy zlikwidować! IP: 193.24.200.* 20.01.09, 16:22 Media publiczne trzeba zlikwidować, a ich majątek sprzedać. Rząd może zamawiać programy misyjne u prywatnych, ale nie jest to konieczne, bo i tak niektórzy prywatni misję robią, np. o. Rydzyk, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurz Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: 94.254.128.* 20.01.09, 16:26 Zapraszamy miotłę do Opola. Dyrektor uciekł na urlop ale chyba coś się zrobić da. A bałagan w synagodze srogi. Odpowiedz Link Zgłoś
flyingberni Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:31 A i plamy na słońcu też jakieś dziwne... Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: Czystka w ośrodkach regionalnych TVP 20.01.09, 16:56 flyingberni napisał: > A i plamy na słońcu też jakieś dziwne... dziwne to jest to, że tusk nie może niczego w żadnej istotnej, z punktu widzenia państwa, sprawie niczego, a pobiera za tą niemoc pieniądze. więc po co wam ten tusk? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz Czystka w ośrodkach regionalnych TVP IP: *.satfilm.net.pl 20.01.09, 16:35 SUPER...... Odpowiedz Link Zgłoś