Dodaj do ulubionych

dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac??

07.03.11, 22:11
Witam!
jak w temacie - poszukuje dentysty w ok. ruczaju. jestem nowa w tej częsci krakowa wiec nie znam tu żadnego lekarza ani dentysty niestety. slyszalam od koleżanki ze w luxdentice na ul. przemiarki na jest calkiem ok ale wole tez posluchac opinii innych osób na ten temat. a moze zna ktos jakis lepszy gabinet? zalezy mi na tym zeby ceny nie byly totalnie kosmiczne i co najwazniejsze zeby nie bolalo:) nie znosze zastrzyków wiec szukam miejsca gdzie używają bardziej cywilizowanych metod znieczulania:)
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • atyde55 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 09.08.11, 11:59
      Chodzę do Luxdentici i muszę powiedzieć że jestem zadowolona. Czysto, przyjemnie, a przede wszystkim nie boli! Znieczulenie robione jest komputerowo, koszt to 30zł jeśli dobrze pamiętam, więc można spokojnie i bezstresowo siedzieć na fotelu:-) Nie znam innych dentystów na Ruczaju, ale jeśli szukasz nowoczesnej kliniki to myślę, że ta jest dobrym wyborem.
      • dargon77 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 29.12.15, 15:43
        gdyby wizyty dentystyczne polegały tylko na znieczulaniu to bym był bardzo zadowolony :)
        co do jakości usług nie mam zastrzeżeń, ale faktycznie jest drogo i ten cennik obejmuje rzeczywiście tylko wybrane procedury. sprawdza się w wypadku wymiany małych i średnich plomb (bez znieczulenia), w innych przypadkach, gdy leczenie wymaga kilku wizyt jakiś lekarstw itp. jest to wielka niewiadoma, za każdym razem się płaci i w sumie wychodzi o wiele wyższa kwota, np. leczenie kanałowe trójki ponad 500 zł, korona porcelanowa 2700, dlatego w bardziej skomplikowanych przypadkach przed leczeniem należy poprosić o symulacje kosztów i wtedy nikt nie będzie zaskoczony. no i rzeczywiście, profesjonalne podejście do pacjenta, uścisk dłoni na początek, potem usługa dentystyczna, odprowadzenie do recepcji i nagle sam na sam zostajesz z terminalem płatniczym :)
    • bartosz1111 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 21.10.11, 18:33
      Hej! Lecze swoje zeby w tym gabinecie od kiedy powstał i co mogę o nim powiedzieć to to ze szczerze polecam. Jeśli boisz się znieczulen to w luxdentice przestaniesz, maja tam taki komputer ktory sam dozuje znieczulenie, dzięki czemu nie ma w ogóle tego okropnego i nieprzyjemnego efektu rozpierania znanego ze zwykłych zastrzyków i musze powiedziec ze w moim przypadku to naprawde dzialalo, jesli chodzi o ceny to są naprawdę ok. Moim zdaniem za to co proponują nie dostaniesz nigdzie nic taniej. A jesli chodzi o personel, to jest bardzo miły i pomocny. Mi lekarz na pierwszej wizycie wytłumaczył cały proces leczenia, czas i koszt. Ten gabinet na ruczaju to takie miłe zaskoczenie:)
    • mattaa999 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 22.10.11, 09:20
      cześć. jeśli boisz się bardzo dentysty i zastrzyków to mogę polecić Ci z całą odpowiedzialnością luxdentice. Lekarz u którego byłam był bardzo delikatny, tak że prawie w ogóle nic nie czułam gdy wiercił mi w zębie. Pani asystentka i lekarz przywitali mnie od wejścia miłym usmiechem, tak że od razu przestałam sie bać, kiedyś bardzo nie lubiłam chodzić do dentysty. Od kiedy poszłam z polecenia do luxdenticy na ruczaju, to się zmieniło. polecam
    • kalu19 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 06.11.11, 11:13
      W okolicy ruczaju jest kilku dobrych gabinetów, ale z tego co mi wiadomo chyba najlepszą jakością może pochwalić się luxdentica. Chyba dlatego że jest też nowa i widać że bardzo dużo w nią zainwestowali. Z tego co mi teściowa mówiła obsługa też jest niczego sobie. Więc polecam.
    • the_sleeping_beauty Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 31.05.12, 17:47
      Nie polecam. Wyciąganie kasy za wszelka cenę. To ze są drodzy to akceptuje-wszystkie tego rodzaju kliniki są średnio 39-40% droższe od gabinetów indywidualnych (za przestrzeń, marketing, recepcje ktoś musi zapłacić...). Nie akceptuje jednak szkodzenie pacjentowi w imię większego zarobku. Przykłady: celowo niedelikatne borowanie małych ubytków żeby zmusić do znieczulenia czy nagminne leczenia kanalowe. Blisko i nowocześnie ale nigdy wiecej
      • heterophyes Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 12.06.12, 18:14
        Hmm. Ciekawa opinia, która szanuje, ale..... Po pierwsze, o ile mi wiadomo Luxdentica nie jest droga, ceny są zwyczajne, za taka samą usługę w zwykłym gabinecie musiałem zapłacić podobną cenę, a warunki, standard i komfort tego gabinetu był o wiele gorszy. Po drugie jeśli uważasz, że borowanie, wiercenie w zębie może być bezbolesne bez użycia środka znieczulającego to się grubo mylisz. Jeśli znasz takiego dentystę, to proszę podeślij mi adres, chętnie się tam przejdę i sprawdzę. Po trzecie jeśli lekarz używa znieczulenia to robi to dla komfortu pacjenta przede wszystkim. Przepraszam, ale uważam że cena takiego znieczulenia jest niewspółmiernie niska w porównaniu do wygody pacjenta. Musisz wiedzieć, że taki gabinet nie zarabia na znieczuleniu, zauważ jak drogie są leki w aptekach, ile kosztuje zwykły ibuprofen, za który trzeba zapłacić 10zł, więc pomyśl ile musi kosztować taki lek znieczulający... Po czwarte zawsze możesz powiedzieć, że nie chcesz znieczulenia skoro nie chcesz za niego dodatkowo płacić, nikt na siłę nikogo nie zmusza, jeśli uważasz, że to jest mały ubytek i jesteś w stanie wytrzymać krótkie wiercenie. Jeśli chodzi o kanałowe leczenie czy nie uważasz, że dla takiego gabinetu bardziej opłaca się leczyć zęba przez jakiś okres i zapraszać na wizyty za które musisz płacić, niż zrobić za jednym zamachem kanałowe leczenie i po sprawie?? Jednorazowy zarobek się nie opłaca, więc podejrzewam, że jeśli któryś z lekarzy zdecydował się na leczenie kanałowe jakiegoś zęba, było to ostatecznością. Poza tym o ile dobrze wiem, ( a jestem pacjentem luxdenticy od roku) oni zawsze mówią jak planują Twoje, czy moje leczenie i ile to będzie kosztować, oraz mówią o ewentualnych alternatywach, co uważam za bardzo w porządku podejście. Nie dowiadujesz się o cenie przy płaceniu, tylko przed. Więc podkreślam to, że zawsze możesz zwyczajnie zrezygnować i pójść gdzie indziej. Nikt na siłę nie próbuje niczego ugrać ani zrobić... Nie wiem czemu ludzie wypisują taką nieprawdę. Ja tam byłem, zobaczyłem, mogę potwierdzić i zaświadczyć jak jest. A to moja prywatna opinia, zwykłego studenta, który dowiedział się o tym gabinecie od koleżanki i który go poleca.
    • tadzik84 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 14.08.12, 16:58
      Leczę się ortodontycznie u dr Hille.Przed założeniem aparatu miałem jeden ząb leczony kanałowo z mikroskopem ( chyba dr Leszcz).Jak narazie wszystko przebiega po myśli pani doktor;) i mojej ;)) i już w listopadzie będę miał zdjęcie aparatu;) Leczenie jak dla mnie profesjonalne i atmosfera bardzo przyjazna.
    • bortalo Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 23.08.12, 10:42
      Polecam galerie usmiechu, ceny sa bardzo dobre. Jakosc uslug tez bez zarzutow, co prawda robia szybko, ale to bardziej wynika z profesjonalizmu a nie z masowej linii przerabiania pacjentow. Mam tylko nadzieje ze ten post nie spowoduje tak znaczacego wzrostu zainteresowania ze zostana podniesione ceny w gabinecie:).
    • niepolecam_luxdentici Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 23.09.12, 19:42
      Nie polecam Luxdentici. Trafiłam tu do 2 pań stomatolog. Za pierwszego zęba za wypełnienie zapłaciłam 360 zł (bez leczenia kanałowego). Potem poszłam z zębem do leczenia kanałowego (3 kanałowy). Zapłaciłam 610 zł.... Nie rozumiem ściemy na stronie internetowej, że ząb leczony kanałowo to koszt do 360 zł... (bez mikroskopu). Drodzy Państwo! Do tego należy doliczyć znieczulenie, rentgen, rentgen 2, wypełnienie itp. (Przepraszam bardzo, ale skoro kogoś interesuje cena zrobienia zęba to chyba logicznym jest, że opracowanie kanałów nie robi się bez rentgena, że opracowanie może boleć i że raczej po wizycie nie wyjdzie się z niewypełnionymi kanałami po to żeby iść gdzie indziej to zrobić????!!!!! INFORMACJE NA STRONIE WPROWADZAJĄ W BŁĄD!!!!!!!!!!!!! Ani jeden ani drugi lekarz nie poinformował mnie o tym!!! To nie koniec. Po 1 miesiącu ząb leczony kanałowo się złamał. Poszłam zatem na reklamację i dowiedziałam się, że wypełnienie jest czasowe (o czym nikt mi nie powiedział) . Pytanie dlaczego tymczasowe skoro leczenie uznano za ukończone, a na fotelu spędziłam bagatela 3 godziny. Uważam to za NACIĄGANIE KLIENTA w białych rękawiczkach. Reklamacja nie została uznana. Dowiedziałam się wtedy, że do ceny już zapłaconego 610 zł za leczenie 1 zęba doliczyć należy wypełnienie (nie tymczasowe ) za bagatela 400 zł! Jak to się ma do 360 zł deklarowanych na stronie?! ZROBIENIE ZĘBA z leczeniem kanałowym bez mikroskopu kosztuje zatem 1010 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poprosiłam o dokumentacje- wtedy dowiedziałam się, że drugi ząb też jest wypełniony tymczasowo!!!! Mało tego- moje zdjęcia rentgenowskie pogubili. Robili 6tke a w systemie widniała 4ka. Byłam zarejestrowana na 2 pacjentów (jako zdrobnienie imienia i pełnie imię). Miła obsługa, ładne wnętrza, sakramencko niewygodne fotele dentystyczne, ale brak profesjonalizmu i bajzel w dokumentacji. Wkurzające naciąganie, bo dobrze że byłam finansowo na to przygotowana, ale jak ktoś nie ma to rączki do bozi. Nie polecam i sama już nie skorzystam. ( Dodam, że nigdy nie korzystałam z malutkich prywatnych gabinetów i wiem ile co kosztuje). PRowcom dziękuję za WOMM. Lepiej byście popracowali nad redakcją tekstów na stronie aby nie wprowadzac pacjentów w błąd i obsługą klienta...
      • polecam_luxdentica Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 04.10.12, 19:18
        Witam,
        lek.stom .Dariusz Wilisowski –właściciel Luxdentica

Nie jestem zwolennikiem rozwiązywania roszczeń publicznie ale zarzuty stawiane pracownikom Luxdentica w powyższym poście „ nie polecam_luxdentici” są mocno obciążające i rażąco godzą w wizerunek mojej firmy.

Wszyscy pracownicy Luxdentica doskonale wiedzą jak duży nacisk kładę na jakość obsługi pacjentów i poprawność wykonywania zabiegów. Niepisaną zasadą jest, że wszelkie zasadne reklamacje dot. leczenia zawsze rozpatrywane są na korzyść pacjenta. O wyjątkowym traktowaniu Naszych pacjentów świadczy choćby liczba pacjentów , którzy zgłosili się do Nas z polecenia.

Proszę Pani; rozpisywanie się negatywne o kosztach leczenia i niedogodnościach które ponoć doświadczyła Pani w Luxdentica jest jak najbardziej dopuszczalne, ale wolałbym najpierw aby takie sprawy załatwiać z właścicielem. Chyba, że celowo woli Pani napisać cokolwiek negatywnego w internecie o Centrum Stomatologii Luxdentica

Pani sprawą postanowiłem zająć się osobiście i dokładnie sprawdziłem każdy etap leczenia i chociaż nie podaje pani swoich danych odnalazłem pani kartotekę:

Leczenie kanałowe wykonywała u Pani dr Rembiasz (lekarz z 7 letnim stażem klinicznym, specjalizująca się w endodoncji ). Opis zdarzeń z Pani opisu odbiega nieco od rzeczywiście wykonanych zabiegów. Leczenie kanałowe zęba , które wykonała Pani w Luxdentica rozpoczęte było już w innym gabinecie i dr Rembiasz wbrew Pani naleganiom na założenie wypełnienia skończyła leczenie kanałowe (poprawnie wykonane leczenie kanałowe potwierdzają zdjęcia , które wg Pani zaginęły. Pacjenci spoza Luxdentica nieposiadający dokumentacji medycznej z innego gabinetu z rozpoczętym leczeniem muszą zostać od początku w pełni zdiagnozowani przed rozpoczęciem leczenia). Całkowity koszt 610 zł . Po zakończeniu leczenia kanałowego zostało wykonane wypełnienie tymczasowe (wliczone w cenę 610 zł) i dr Rembiasz poinformowała Panią o możliwościach rekonstrukcji zęba. Ząb został zabezpieczony do czasu kolejnej wizyty. Zgodnie z obowiązującą wiedzą po wykonaniu leczenia kanałowego należy ząb zabezpieczyć wkładem koronowo - korzeniowym i koroną .Ww. leczenie wiąże się z poniesieniem określonych kosztów stąd leczenie kanałowe kończy się założeniem wypełnienia tymczasowego i pacjent ma możliwość zastanowienia się nad kolejnymi etapami leczenia po rozmowie ze swoim lekarzem. Pani zarzuty nt. tego że po zakończonym leczeniu kanałowym nie założono od razu wypełnienia ostatecznego są całkowicie niezasadne. Założenie w tym przypadku wypełnienia ostatecznego rażąco godziłoby w relację pacjent-lekarz i możliwość swobodnej decyzji o własnym zdrowiu. Na kolejną wizytę nie zgłosiła się już Pani w wyznaczonym terminie. Pragnę poinformować , że wypełnienie tymczasowe nie podlega gwarancji (jest to wyraźnie opisane podczas wypełniania kwestionariusza osobowego przed odbyciem pierwszej wizyty) tym badziej jeżeli ulega uszkodzeniu po okresie zaleconym przez lekarza prowadzącego.
        Z powyższego opisu jasno widać jak wiele możliwości daje leczenia pojedynczego zęba stąd informacja w zakładce cennik na stronie www.luxdentica.pl jest CENNIKIEM WYBRANYCH PROCEDUR LECZNICZYCH a nie prowadzenia leczenia od początku do końca. Szczegółowy indywidualny kosztorys jest zawsze sporządzany na życzenie pacjenta przed rozpoczęciem leczenia. W pani przypadku kosztorys również był omówiony.
        Do dzisiaj nie otrzymałem żadnej reklamacji pisemnej w powyższej sprawie więc proszę nie pisać, że reklamacja nie została uznana.

Jeżeli nadal ma Pani jakiekolwiek zarzuty co do rzetelności prowadzonego leczenia proszę bardzo o skierowanie ww. sprawy do należytego sądu .

Dariusz Wililisowski
        • omaaam Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 01.06.13, 09:19
          Ludzie chcieliby, żeby opieka dentystyczna była darmowa. Albo w ogóle najlepiej, żeby jeszcze im dopłacano, stąd te opinie :) Ceny nie są najniższe, ale porównywalne z innymi gabinetami. Zanim trafiłam do Luxdentici czytałam opinie o tym, że "naciągają" klientów. Przy każdej wizycie dostaję informacje o cenach przed, po i w trakcie leczenia (przykładowo : "zdjęcie to kosztuje 60zł, czy chciałaby je Pani teraz wykonać?"). Wiadomo, że każdy chce zarobić jak najwięcej, ale na pewno Luxdentica uczciwie i na pewno nie za wszelką cenę...pozdrawiam.
      • sarawi Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 05.03.15, 20:22
        to i ja dorzuce swoja opinie ... :)
        Bywam w Luxdentice od 2 miesiecy. Czeka mnie naprawde bardzo duzo pracy, niestety zaniedbalam to na swoje wlasne zyczenie, a jednym z powodow byl strach przed wizyta u dentysty. Najbardziej przerazala mnie wizja usuniecia zebow, ktore dosc mocno sie zniszczyly i niewiele juz z nich zostalo. Po pierwszym zabiegu w Luxdentice bylam w szoku !!! - calkowicie bezbolesne usuwanie. Pani doktor - najmilsza jaka kiedykolwiek spotkalam !!! - serdecznie pozdrawiam. A za wczorajsze meczenie sie z moimi korzeniami zasluguje na medal !!! Polecam wszystkim dookola. Nie boli, zero stresu.
        Ceny owszem, moim zdaniem wysokie, ale za komfort, rowniez, a moze przede wszystkim, psychiczny uwazam, ze warto zaplacic wiecej. Minusy - niestety dlugie terminy i dosyc czesto niepunktualne przyjmowanie pacjenta. Pewnie sa jakies powody, ze trzeba poczekac, a ja jestem przewrazliwiona.
        Poza tym, wszystko OK. Polecam z czystym sumieniem, zwlaszcza tym, ktorzy boja sie dentysty.
        • frelka87 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 14.03.15, 17:52
          Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: zdecydowanie warto. Ja do kliniki Luxdentica jeżdżę z drugiego końca miasta i mimo że na Ruczaj mi kompletnie nie po drodze, na pewno nie zmienię lekarza. Moja pani dr (Leszcz-Maciejewska) to super babka - uśmiechnięta, pozytywna, zna się na swoim fachu. Również trafiłam na fotel z masakrą - 6 zębami do leczenia, teraz już kończymy leczenie i bierzemy się za estetykę, tzn. wybielanie. Faktem jest, że ceny są być może trochę wyższe niż w niektórych gabinetach, ale również wychodzę z założenia, że warto zapłacić parę złotych więcej i mieć komfort, jaki oferuje Luxdentica swoim pacjentom. A co do poślizgów - mnie się nie zdarzyło, może 2 minuty, ale to max. Nigdy nie czekałam dłuższej chwili. Polecam, przyjazne miejsce, kompetentni lekarze, miła atmosfera, bez bólu i bez stresu :)
    • alka.34 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 30.09.16, 13:02
      Bardzo polecam! Chodziłam do kliniki Luxdentica przez dłuższy czas, musiałam wyleczyć kilka zębów, w tym kanałówka, rekonstrukcja mocno ukruszonego zęba, itp. itd. Generalnie trudne historie :) Dzisiaj mój uśmiech zawdzięczam właśnie personelowi Luxdentica. Od tej pory dbam świadomie o zęby, robię regularne przeglądy i zęby są zdrowe. Jeszcze pracuję nad estetyką obecnie :) Natomiast co do samej kliniki - w Krakowie lepszej moim zdaniem nie ma!
    • magico5 Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 05.12.16, 10:59
      mila obsluga, nowoczesny wystroj, telewizory w suficie w gabinetach .... takze pierwsze wrazenie wow....ale bardzo drogo, leczenie kanalowe zeba pod mikroskopem 1000 zl !!!,cena zwala z nog,
      poza tym jak na klinike ktora sie uwaza za najlepsza w krakowie ???, zero komunikacji pomiedzy lekarzami, jesli jest bardziej skomplikowana sprawa wymagajaca konsultacji u innego specjalisty z kliniki, to trzeba sie umawiac z osobna zeby sie czegos dowiedziec, bo inaczej to nikt nic nie wie albo nie ma czasu, nie podchodza do pacjeta kompleksowo, tylko zeby wyciagnac jak najwiecej kasy - najlepiej za naciagane kanalowe
      • wer43 Brak kompleksowego podejscia do pacjenta! 19.07.18, 11:24
        Noooo tez mi tego brakuje u dentystow, przynajmniej tam gdzie do tej pory trafialam, a testowalam juz rozne miejsca w Krakowie. Brak jakis konkretnych wytycznych, jakiegos planu leczenia czy czegos takiego - swoje zrobilem, tym sie nie zajmuje prosze sie umawiac do innego specjalisty :/ ja chce jasnych wskazówek kto i kiedy moze mi to zrobic a nie ze mam sie w recepcji dopytywac czy tu w ogole takiego maja :/
    • 8711don Re: dentysta - LUXDENTICA - warto sie wybrac?? 01.05.17, 09:45
      Zdecydowanie mogę polecić. Luxdentica to jest miejsce dla naprawdę wymagających klientów. Świetnie wyposażone w nowoczesny sprzęt - mają własną pracownię tomografii komputerowej i pantomografii oraz precyzyjne mikroskopy do leczenia kanałowego. Dodatkowo wnętrza są bardzo ładnie urządzone, a nacisk jest ewidentnie na komfort pacjenta. Jak czekałam na wizytę, podano mi pyszną kawę i słuchałam sobie muzyki - zero stresu, bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Za konsultację nic nie płaciłam, a byli w nią zaangażowani m.in. chirurg i ortodonta. Według organizacji zrzeszającej kliniki z całego świata, Luxdentica to najlepsza klinika stomatologiczna w Krakowie i mnie to nie dziwi. Lekarze są bardzo mili, uprzejmi, a co najważniejsze - wyspecjalizowani w swoich dziedzinach. Ja oceniam 5/5 :)
    • karo_lczyk_mare Re: dentysta - Luxdentica - warto sie wybrac?? 21.07.18, 19:38
      Polecam, to profesjonalna klinika.Dużo specjalistów i mądrych ludzi.Sprzęt na światowym poziomie.Wstawiałem u nich implanty i prostowałem zęby nakładkami przeźroczystymi.Z efektu jestem bardzo zadowolony.Zmotywowali mnie, przedstawili plan działań i rzetelny kosztorys przed leczeniem. Zonkę także także do nich wysłałem ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka