Dodaj do ulubionych

PB 95 już po 3,99 - no comments...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.06, 11:31
Orlen czerwony na Podolach - wczoraj jeszcze po "tylko" po 3,94...
Obserwuj wątek
    • Gość: pcheł Re: PB 95 już po 3,99 - no comments... IP: *.localdomain / 80.51.234.* 04.04.06, 13:24
      a z tydzień temu po 3,77. Dziwne że na interii nic nie piszą o podwyżkach
      benzyny. Zawsze jak tylko skaczą ceny w Polsce to jest o tym głośno. Coś czuję
      że to tylko w Płocku w ciągu ostatniego tygodnia benzyna zdrożała o 23 grosze.
      Czyżby koniec dobroci ze strony ORLENu ??
    • Gość: syrenka Re: PB 95 już po 3,99 - no comments... IP: *.c157.petrotel.pl 04.04.06, 14:13
      Będzie jeszcze drożej! Na bank!
      • g.dziwota PB 95 po 3,59. 04.04.06, 14:50
        24 marca tankowałem na Auchanie (Warszawa) przy ul. Puławskiej
        Pb 95 po 3,59 zł.
        25 marca była po 3,63 zł

        Gaz w Starej Iwicznej po 1,95 zł
        • Gość: pcheł Re: PB 95 po 3,59. IP: *.localdomain / 80.51.234.* 04.04.06, 14:54
          Żeby w najdrozszym mieście (W-wa) w Polsce było o wiele taniej niż w Płocku ?
          • ciffan Re: PB 95 po 3,59. 05.04.06, 00:26
            Gość portalu: pcheł napisał(a):

            > Żeby w najdrozszym mieście (W-wa) w Polsce było o wiele taniej niż w Płocku ?

            A będzie jeszcze drożej!

            Milesław!
            Gdzie twoja obiecana miejska stacja paliw!?
            W tym samym miejscu, co kasyna nad Sobótką!?

            Oszuście ty wąsaty...
            • Gość: skiera Re: PB 95 po 3,59. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 01:00
              To bylo do przewidzenia. Przyczaili sie,poczekali i podniesli cene. No i gdzie
              tu ta slynna pisowska walka z ukladami, no bo jak inaczej okreslic, to co dzieje
              sie z paliwami w Plocku?
              • Gość: Ox Re: PB 95 po 3,59. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 01:52
                Mozna zrobic jedno, nie dawac zejsc temu postowi z forum az Gazeta nie zacznie
                dzialac. Piszcie moi drodzy wszyscy, bla bla bla
                • Gość: Józek Re: PB 95 po 3,59. IP: *.c158.petrotel.pl 05.04.06, 10:46
                  SKANDAL
                  • Gość: alfa Re: PB 95 po 3,59. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 12:04
                    Białystok Shell 3,99 PB 95
                    • Gość: ja Re: PB 95 po 3,59. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 16:18
                      bedzie po 4.20.
                      • Gość: menel Re: PB 95 po 3,59. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 17:16
                        Wczoraj w W-wie na Ursynowie E95 była po 3,75
                        • g.dziwota PB 95 po 3,95. 27.04.06, 09:41
                          18 kwietnia ceny paliw na trasie Lublin - Warszawa.
                          Na stacjach ORLENU były one w granicach 3,99 - 4,04.
                          W Płocku wtedy były po ok 4,07.
                          Najtańsze paliwo jakie widziałem po trasie miało cenę 3,91.

                          22 kwietnia - Warszawa stacja Auchan przy ul. Puławskiej - 3,95 zł.
                          • g.dziwota PB 95 po 4,05. 20.05.06, 17:47
                            Dziś 20 maja paliwo na stacji
                            Auchan Puławska 4,05
                            Po trasie Wawa-Płock normalne ceny to 4,11-4,19.
                            Zaszokowała mnie cena w jednej miejscowości na zabidzonej stacji po 3,89 (nie
                            jestem pewien).
                            A jakie ceny w Płocku ??
                            • Gość: kierowca A w Płocku do 4,29 (Bliska) do 4,35 (Orlen) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 09:54
                              Na Poczcie Polskiej na Kostrogaju nie wiem - ale sądzę że 4,19 gdzieś...
    • Gość: trabantos Re: PB 95 już po 3,99 - no comments... IP: *.c243.petrotel.pl 20.05.06, 17:54
      Będzie jeszcze więcej. Sezon wakacyjny przed nami! Wszystkiego należy się
      spodziewać jak uczą minione lata. Fachowcy od markietingu w ORLEN-ie nie śpią.
      Czuwają.
      Cena paliwa dojdzie do absurdu. Czego Wam i sobie nie życzę ale nic nie
      poradzaę.
      • Gość: Bukoszczak Re: PB 95 już po 3,99 - no comments... IP: *.c240.petrotel.pl 20.05.06, 18:49
        To prezent na Dni Chemika !!!
    • Gość: net Re: PB obizcie ceny w Dniu Chemika !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 12:06
      albo niech bedzie w tym dniu za symboliczną złotówkę :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka