Dodaj do ulubionych

Książeczka Związkowa z 1919 r. i Regulamin Strejku

IP: *.kg.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 15:27
Z tym warto się zapoznać,z tym trzeba było się zapoznać jeszcze w 1980 roku





Obserwuj wątek
    • Reszta książeczki ale są tam jeszcze regulaminy dot. zarządu Związku





    • Giertych - za ten pomysł ma u mnie PLUS

      • Niestety nie mam bonów dolarowych ,

        • Teraz różnie z tym bywa ale nadal jest urodziwa i dała mi zgodę na swoje foto
          kto pokaże frelkę fajniejszą od mojej?

        • Pozwoliłem sobie dokonać powiększenia fragmentu zdjęcia uczniów w mundurkach
          konkretnie tego który przedstawia wystawę ich prac.
          I co ? ani jednej pracy o socjaliźmie czy Leninie

    • jako rzekłem obszar podzieliłbym na dworzec PKP właściwy dostępny tylko dla
      podróżnych albo odprowadzających /część żółta/ i część miasta służącą
      przenoszenia ruchu pieszego /część zielona/ .
      W tej części nie byłoby ogrzewania ani oszklonych ścian które bezdomni
      zwłaszcza od strony poczty bezrozumnie niszczą .
      Ulicę trzeciego Maja i Rynek wraz z Warszawską otworzyłbym dla ruchu samochodów
      Estakadę możnaby spokojnie skrócić o połowę

      • W moim zamyśle ulica 3-go Maja zostaje otwarta dla ruchu w kierunku do Rynku
        wraz z Rynkiem.
        Dworzec autobusowy zostaje przesunięty w kierunku ulicy 3-go Maja
        Ulica Młyńska bezpośrednio biegnie do ulicy Słowackiego tworząc z Dworcową
        naprzeciw dworca dwujezdniową drogę
        Estakada zostaje skrócona, ruch odbywa się jak na załączonym obrazku
        pod dworcem jest wyseoarowany zjazd dla przyjeżdżających i odjeżdżających oraz
        miejsce na postój TAXI drugi postój jest przy zejściu z estakady



        • Oto wygląd osi komunikacyjnej Katowic w obecnym kształcie.
          ani Rondo ani tunel nie zmienią sytuacji w rejionie ul. Sadowej ani nie
          polepszą drożności ul. Moniuszki a nawet przeciwnie.
          Nowosądowa dostarczy dodatkowych pojazdów których nie ma gdzie odprowadzić
          W morzu zielonych w miarę szerokich traktów są dwa szare miejsca wąskie jak
          gardło i jak gardło niemożliwe do ominięcia no chyba ,że dalekim objazdem
          Pokażcie mi takiego co zdecyduje się Sądową objechać przez Bocheńskiego?
          Jak nie otworzą 3-go Maja inaczej się nie da

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka