Gość: tadeusz IP: *.kg.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.06, 15:27 Z tym warto się zapoznać,z tym trzeba było się zapoznać jeszcze w 1980 roku Zgłoś Obserwuj wątek
Re: Książeczka Związkowa z 1919 r. i Regulamin St Reszta książeczki ale są tam jeszcze regulaminy dot. zarządu Związku Zgłoś
a tak wyglądała w tamtych latach frelka od bonu Teraz różnie z tym bywa ale nadal jest urodziwa i dała mi zgodę na swoje foto kto pokaże frelkę fajniejszą od mojej? Zgłoś
Wystawa dzieci dowodem ,że indoktrynacji nie było Pozwoliłem sobie dokonać powiększenia fragmentu zdjęcia uczniów w mundurkach konkretnie tego który przedstawia wystawę ich prac. I co ? ani jednej pracy o socjaliźmie czy Leninie Zgłoś
Moj plan zmian Dworca PKP w Katowicach jako rzekłem obszar podzieliłbym na dworzec PKP właściwy dostępny tylko dla podróżnych albo odprowadzających /część żółta/ i część miasta służącą przenoszenia ruchu pieszego /część zielona/ . W tej części nie byłoby ogrzewania ani oszklonych ścian które bezdomni zwłaszcza od strony poczty bezrozumnie niszczą . Ulicę trzeciego Maja i Rynek wraz z Warszawską otworzyłbym dla ruchu samochodów Estakadę możnaby spokojnie skrócić o połowę Zgłoś
Plan zmian w otoczeniu Dworca PKP W moim zamyśle ulica 3-go Maja zostaje otwarta dla ruchu w kierunku do Rynku wraz z Rynkiem. Dworzec autobusowy zostaje przesunięty w kierunku ulicy 3-go Maja Ulica Młyńska bezpośrednio biegnie do ulicy Słowackiego tworząc z Dworcową naprzeciw dworca dwujezdniową drogę Estakada zostaje skrócona, ruch odbywa się jak na załączonym obrazku pod dworcem jest wyseoarowany zjazd dla przyjeżdżających i odjeżdżających oraz miejsce na postój TAXI drugi postój jest przy zejściu z estakady Zgłoś
Otworzenie Rynku i 3-go maja jest konieczne Oto wygląd osi komunikacyjnej Katowic w obecnym kształcie. ani Rondo ani tunel nie zmienią sytuacji w rejionie ul. Sadowej ani nie polepszą drożności ul. Moniuszki a nawet przeciwnie. Nowosądowa dostarczy dodatkowych pojazdów których nie ma gdzie odprowadzić W morzu zielonych w miarę szerokich traktów są dwa szare miejsca wąskie jak gardło i jak gardło niemożliwe do ominięcia no chyba ,że dalekim objazdem Pokażcie mi takiego co zdecyduje się Sądową objechać przez Bocheńskiego? Jak nie otworzą 3-go Maja inaczej się nie da Zgłoś