Gość: lena IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 14.06.05, 14:03 puk puk jest tu ktoś??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zazu Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 00:05 Kilkanaście lat temu przez dwa lata chodziłam do tej szkólki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izka Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.dip.t-dialin.net 21.08.05, 17:52 hej ludzie...ja bardzo dobrze pamietam 108 cale 8 klas tam spedzilam ;)r/u 1971 Pozdrowka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanne Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.10.05, 20:41 Lata 66-74 (1-4 wych.T.Dutkiewicz,5-8 wych.W.Bebenek) Bylo super.Moja corka 4lata chodzila tez do tej szkoly, pozniej opuscilismy Polske.Przynajmniej raz w roku jestem we W-wiu, chetnie nawiaze kontakt. Po tylu latach, jest co wspominac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: 64.20.129.* 09.11.05, 06:49 Witam ze Stanow Zjednoczonych (dokladniej, z Poludniowej Karoliny... Od '81 poza Polska). Dosc czesto odwiedzamy Wreoclaw, ale murach 108-ki bylem tylko raz... w okolicach 2000 roku. Zosia Szmidt byla moja wychowawczynia, w klasie "c". Konczylem szkole w '76. Pozdrawiam wszystkich w kraju i zagranica. Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
czumczum Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 22.07.06, 13:54 A mnie dwa lata uczyła niemieckiego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ag ello IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 27.08.05, 11:42 też keidyś skończyłam tą szkołę czemu nas tak mało??? Odpowiedz Link Zgłoś
brat.dariusz Re: ello 05.03.06, 23:09 Gość portalu: Ag napisał(a): > > też keidyś skończyłam tą szkołę Ja też ;-) W 1985. > czemu nas tak mało??? Hmmm... to zastanawiające. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanne Re: ello IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.03.06, 12:56 Absolwenci ze 108-ki. Naprawde Was wymiotlo????? Nie ukrywajcie sie i nie "wstydzcie" sie tej Szkoly. Ja ukonczylam te szkole w 1974 roku- moze spotkalibysmy sie "po latach"!!!! Napewno byloby udane spotkanie, wspomnien nie brakuje. Co Wy na to???? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.polska Re: ello 31.05.06, 16:04 Hej hej ja tez chodzilam do 108emki cale osiem lat.Skonczylam podstawowke w 93roku.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.polska Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 31.05.06, 23:09 Hej przypomnialam sobie kto mnie uczyl w pierwszych trzech latach podstawowki czyli nauczanie poczatkowe to byla super pani Cierniak.Czy ktos ja jeszcze pamieta?A Florek to byl gosc!A ta od geografi?Nie pamietam jej imienia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cvxv Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.e-wro.net.pl 01.06.06, 20:43 p. Pucik?? Florek... świetny człowiek:) zawdzięczam mu zamiowanie do chemii, którą obecnie kończę studiować... Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.polska Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 01.06.06, 22:58 Tak pani Pucik!!!Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanne Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.06.06, 09:58 Hej....Pania Cierniak znam, byla wychowawczynia mojej siostrzenicy. Miala tez uczyc moja corke, ale w 1989 roku-wyjechalismy z Polski.Ja tez skonczylam te szkole, ale bardzo,bardzo dawno temu......super szkola i nauczyciele- tez....Moze znajde kogos, kto w 1974 roku-ukonczyl "nasza" szkole. Moja wychowawczynia byla P.Bebenek....W pamieci mam tez: p.Sukiennik, p.Majchrzak, p.Rudzka, p.Ocwieja, p.Dutkiewicz......i inni.... Absolwenci-odezwijcie sie... Odpowiedz Link Zgłoś
czumczum Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 22.07.06, 13:55 Czyżby Alina Pucik? To moja wychowawczyni była, super babka! :) Odpowiedz Link Zgłoś
karajsztafoda Pozdrawiam cala SP108 z Francji... 27.11.06, 20:49 ...uczniow tych dzisiejszych i tych dawnych takich jak ja,ale przedewszystkim pozdrawiam nauczycieli a zwlaszcza p. Aline Pucik razem z p.Sarnowska z ktorymi zwiedzilem niejeden zakatek Polski oraz mojego bylego wychowawce Pana Florka ktory mial spojrzenie niczym hipnotyzer. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rocznik ur.62 Re: Pozdrawiam cala SP108 z Francji... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.06, 21:13 Pozdrowienia dla wszystkich wapniaków :) ze 108 a pamiętacie p. Brzezińskiego od matematyki oj, naciągnoł mi ucho nie raz albo p. Oćwieja -wychowawca -takich już niema .Ciekawe czy wszyscy się tak pozmieniali czy wymiotło większość z dzielnicy ,zostały tylko pojedyńcze dinozaury :) he,he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.core.lanet.net.pl 09.05.07, 00:30 Jestem rocznik 73/74 i chciałem pozdrowić p.Krystynę Nalichowską,oraz całą VIIIa Odpowiedz Link Zgłoś