Dodaj do ulubionych

SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście???

IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 14.06.05, 14:03

puk puk jest tu ktoś???

Obserwuj wątek
    • Gość: zazu Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 00:05
      Kilkanaście lat temu przez dwa lata chodziłam do tej szkólki :)
    • Gość: izka Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.dip.t-dialin.net 21.08.05, 17:52
      hej ludzie...ja bardzo dobrze pamietam 108 cale 8 klas tam spedzilam ;)r/u 1971

      Pozdrowka :)
      • Gość: Hanne Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.10.05, 20:41
        Lata 66-74 (1-4 wych.T.Dutkiewicz,5-8 wych.W.Bebenek) Bylo super.Moja corka
        4lata chodzila tez do tej szkoly, pozniej opuscilismy Polske.Przynajmniej raz w
        roku jestem we W-wiu, chetnie nawiaze kontakt. Po tylu latach, jest co
        wspominac.
        • Gość: Piotrek Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: 64.20.129.* 09.11.05, 06:49
          Witam ze Stanow Zjednoczonych (dokladniej, z Poludniowej Karoliny... Od '81 poza
          Polska). Dosc czesto odwiedzamy Wreoclaw, ale murach 108-ki bylem tylko raz... w
          okolicach 2000 roku. Zosia Szmidt byla moja wychowawczynia, w klasie "c".
          Konczylem szkole w '76.

          Pozdrawiam wszystkich w kraju i zagranica.
          Piotr
          • czumczum Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 22.07.06, 13:54
            A mnie dwa lata uczyła niemieckiego :)
    • Gość: Ag ello IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 27.08.05, 11:42

      też keidyś skończyłam tą szkołę
      czemu nas tak mało???
      • brat.dariusz Re: ello 05.03.06, 23:09
        Gość portalu: Ag napisał(a):

        >
        > też keidyś skończyłam tą szkołę
        Ja też ;-) W 1985.
        > czemu nas tak mało???
        Hmmm... to zastanawiające.
        • Gość: Hanne Re: ello IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.03.06, 12:56
          Absolwenci ze 108-ki. Naprawde Was wymiotlo????? Nie ukrywajcie sie i
          nie "wstydzcie" sie tej Szkoly. Ja ukonczylam te szkole w 1974 roku- moze
          spotkalibysmy sie "po latach"!!!! Napewno byloby udane spotkanie, wspomnien nie
          brakuje. Co Wy na to????
          • joanna.polska Re: ello 31.05.06, 16:04
            Hej hej ja tez chodzilam do 108emki cale osiem lat.Skonczylam podstawowke w
            93roku.Pozdrawiam
    • joanna.polska Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 31.05.06, 23:09
      Hej przypomnialam sobie kto mnie uczyl w pierwszych trzech latach podstawowki
      czyli nauczanie poczatkowe to byla super pani Cierniak.Czy ktos ja jeszcze
      pamieta?A Florek to byl gosc!A ta od geografi?Nie pamietam jej imienia...
      • Gość: cvxv Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.e-wro.net.pl 01.06.06, 20:43
        p. Pucik??

        Florek... świetny człowiek:) zawdzięczam mu zamiowanie do chemii, którą obecnie
        kończę studiować...
        • joanna.polska Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 01.06.06, 22:58
          Tak pani Pucik!!!Dzieki
          • Gość: Hanne Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.06.06, 09:58
            Hej....Pania Cierniak znam, byla wychowawczynia mojej siostrzenicy. Miala tez
            uczyc moja corke, ale w 1989 roku-wyjechalismy z Polski.Ja tez skonczylam te
            szkole, ale bardzo,bardzo dawno temu......super szkola i nauczyciele-
            tez....Moze znajde kogos, kto w 1974 roku-ukonczyl "nasza" szkole. Moja
            wychowawczynia byla P.Bebenek....W pamieci mam tez: p.Sukiennik, p.Majchrzak,
            p.Rudzka, p.Ocwieja, p.Dutkiewicz......i inni.... Absolwenci-odezwijcie sie...
      • czumczum Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? 22.07.06, 13:55
        Czyżby Alina Pucik?
        To moja wychowawczyni była, super babka! :)
    • karajsztafoda Pozdrawiam cala SP108 z Francji... 27.11.06, 20:49
      ...uczniow tych dzisiejszych i tych dawnych takich jak ja,ale przedewszystkim
      pozdrawiam nauczycieli a zwlaszcza p. Aline Pucik razem z p.Sarnowska z ktorymi
      zwiedzilem niejeden zakatek Polski oraz mojego bylego wychowawce Pana Florka
      ktory mial spojrzenie niczym hipnotyzer.
      • Gość: Rocznik ur.62 Re: Pozdrawiam cala SP108 z Francji... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.06, 21:13
        Pozdrowienia dla wszystkich wapniaków :) ze 108
        a pamiętacie p. Brzezińskiego od matematyki oj, naciągnoł mi ucho nie raz
        albo p. Oćwieja -wychowawca -takich już niema .Ciekawe czy wszyscy się tak
        pozmieniali czy wymiotło większość z dzielnicy ,zostały tylko pojedyńcze
        dinozaury :) he,he
    • Gość: Andrzej Re: SP 108 - ludzie gdzie się podzialiście??? IP: *.core.lanet.net.pl 09.05.07, 00:30
      Jestem rocznik 73/74 i chciałem pozdrowić p.Krystynę Nalichowską,oraz całą VIIIa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka