Dodaj do ulubionych

Niezwykłe rzadkie owady żyją w Bydgoszczy

IP: 213.199.215.* 24.09.04, 08:20
Cytat: "Owady stają się coraz bardziej odporne - mówi. - Mogą wędrować
pomiędzy różnymi środowiskami. Potrzebują czasu, żeby się przyzwyczaić, ale
świetnie dają sobie z tym radę."

Taaaa, a jak juz urosna, to nas wszystkich zjedza. Tych z wyborczej
najszybciej, bo Gdanska 31 to prawie redakcja :)
Obserwuj wątek
    • Gość: darek a może by tak więcej wysiłku w artykuł i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 09:30
      pokazać nam jak wygląda ten owad!!!??? ciekawe co....
    • Gość: luci Re: Niezwykłe rzadkie owady żyją w Bydgoszczy IP: 82.146.225.* 24.09.04, 09:48
      Miasto degradują nie owady/banalny temat do rubryki "ciekawostki"/,ale
      dwunożne barany w Ratuszu,Sejmiku i Urzędzie Wojewódzkim.Ważne tematy "GW"
      zamieszcza w środku numeru lub pomija,bo do jej LINII nie pasują!
    • Gość: ucieszony_magister AB musi byc uniwerkiem !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 09:53
      To jest kurcze odkrycie !..teraz wszystkie torunskie pajace wymiekaja. AB
      udowodnila, ze jak malo ktora uczelnia nadaje sie na uniwerek ! jak by sie nam
      jeszcze , kurna, udalo znalezc anakonde na gdanskiej, to wtedy nie ma bata -
      wystepujemy z wnioskiem o przeniesienie UMK do Bydgoszczy!!
    • czwarty.wymiar Re: Niezwykłe rzadkie owady żyją w szafie 24.09.04, 15:58
      A umnie w szafie mieszkają mole! Może to też swego rodzaju sensacja? ;) hehe
    • Gość: hak Re: Niezwykłe rzadkie owady żyją w Bydgoszczy IP: *.monsanto.com / *.monsanto.com 24.09.04, 18:25
      Nic dziwnego, ze nauka w Polsce tak slabo stoi, zanim zaczniecie sie wypowiadac
      co jest ciekawe i wazne a co nie, zrobcie doktorat z biologii hihi
    • nowy.oszolom.z.radia.maryja a czy te owady żądlą?jestem uczulony na owadzi jad 24.09.04, 18:36
      • Gość: czy to prawda? Re: a czy te owady żądlą?jestem uczulony na owadz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 00:12
        czy to prawda?
    • mylady1 Re: Niezwykłe rzadkie owady żyją w Bydgoszczy 14.10.04, 07:14
      na tle nienajgorszego, choc sredniastego ATR, które jednak ma ludzi umiejacych
      wypisac wniosek do UE, aferzasta AB z rektorem - niezweryfikowanym pułkownikiem
      LWP wyglada jak relikt nie z tej epoki.

      Czy nie byłoby w interesie Bydgoszczy - MÓWIĘ CAŁKIEM SERIO - rozwiązac i
      zlikwidować AB, powołując na jej miejsce nowa strukturę? Ale nie mysle o
      zmianie szyldu (tak juz bylo z WSP-AB), lacz o budowie od poczatku, z
      rozwaleniem istniejacych struktur i zatrudnieniem tylko 30% tego towarzystwa?
      Na poczatku bedzie trudniej, ale czysciej klarowniej - co da możliwość realnego
      i szybkiego wzrostu?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka