Dodaj do ulubionych

Frans Maas we Wrocławiu?

IP: 213.199.196.* 21.07.04, 23:15
2004-07-21 Frans Maas we Wrocławiu?


Firma Frans Maas Polska planuje budowę nowego magazynu w okolicach
Wrocławia. Obiekt ma mieć min. 10 – 20 tys. mkw. i stworzyć 50 miejsc pracy.
Terminal będzie pracował w korporacyjnym systemie komputerowym umożliwiającym
prowadzenie w czasie rzeczywistym rejestru zasobów, ewidencji wysyłek i
sporządzanie raportów okresowych dla klienta.

Holenderska firma Frans Maas działa w branży logistyczno-spedycyjnej. W
Polsce ma już kilka dużych magazynów (m. in. w Warszawie i Gdańsku) o łącznej
powierzchni 50 tys. mkw.

Obserwuj wątek
    • Gość: ! Re: Frans Maas we Wrocławiu? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.04, 00:37
      www.fransmaas.com.pl/fm/index_pl.php
      • Gość: ! Więcej informacji............. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.04, 00:59
        Frans Maas zwiększy zatrudnienie

        W związku z dynamicznym rozwojem w regionie Dolnego Śląska, firma Frans Maas
        Polska działająca w branży logistyczno–spedycyjnej planuje budowę nowego
        magazynu w okolicach Wrocławia. Zarząd spółki przewiduje, że znalazłoby tam
        zatrudnienie około 50 – 60 osób.

        Dolny Śląsk zajmuje ważne miejsce w strategii rozwoju Frans Maas, a rynek
        logistyczny tego regionu stale się powiększa. Firma oczekuje w najbliższym
        okresie wzrostu liczby klientów i większej liczby zamówień. Dlatego w
        najbliższych planach inwestycyjnych znajduje się budowa nowego magazynu pod
        Wrocławiem, o powierzchni minimum 10 – 20 tys. mkw. Frans Maas dysponuje już
        siecią dużych powierzchni magazynowych o wysokim standardzie w Teresinie k.
        Warszawy, Warszawie, Mysłowicach, Mosinie k. Poznania i Gdańsku. Ich łączna
        powierzchnia wynosi ponad 50.000 m2.

        Nowy terminal będzie wyposażony w sprzęt najnowszej generacji służący do
        wydajnej obsługi towarów powierzanych przez klientów i zapewniający ich pełne
        bezpieczeństwo. Oprócz standardowej obsługi, dla klientów dostępne będą także
        usługi dodatkowe związane m. in. z konfekcjonowaniem, przepakowywaniem,
        etykietowaniem i skanowaniem kodów kreskowych. Jak wszystkie magazyny Frans
        Maas w Europie, a jest ich obecnie ponad 200, także i ten pracował będzie w
        oparciu o korporacyjny nowoczesny system komputerowy umożliwiający prowadzenie
        w czasie rzeczywistym rejestru stanów magazynowych, ewidencji wysyłek, przyjęć
        magazynowych i sporządzanie raportów okresowych dla klienta. Możliwe jest także
        śledzenie ruchu przesyłek w całej Europie. Klienci mają możliwość korzystania
        także do elektronicznej wymiany danych z systemem informatycznym Frans Maas.

        Robert Pastryk
        Dyrektor Handlowy
        Frans Maas Polska
        e-mail: robert.pastryk@fransmaas.com.pl

        www.biznespolska.pl/wiadomosci/komunikaty/article.php?cityID=warszawa&contentID=99252
        • Gość: ! Re: Więcej informacji............. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.04, 11:00
          Jakieś nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne ma też powstać w gminie
          Kobierzyce. Jak dowiem się czegoś więcej, to dam znać.
    • talkinghead Re: Frans Maas we Wrocławiu? 29.07.04, 10:58
      Dzisiejszy Puls Biznesu - jest artykul o budowie centrum logistcznego pod
      Wroclawiem (gdzie tajemnica - maja kilka planow). Powierzchnia minimum 10-20
      tys. m2 Zatrudnienie okolo 50-60 osob.

      pzdr
      th.
      • Gość: ! Re: Frans Maas we Wrocławiu? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.07.04, 13:40
        Coś mi się zdaje, że Frans Maas postawi to swoje centrum logistyczne w Parku
        Przemysłowym "Siechnice", obok powstającego centrum logistyczno-dystrybucyjnego
        PHOENIX Group i centrum Redy's... Tak przypuszczam...
    • jacekmaniek Re: Frans Maas we Wrocławiu? 26.06.20, 14:40
      Serdecznie polecam firmę Maglo!
      Link: www.maglo.com.pl/stronaglowna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka