girlie73
12.07.05, 22:42
Drogie e-mamy wrocławianki,
Moja 15 Ola ma niedużego naczyniaka na brzuszku.
Dostałam skierowanie od pediatry na konsultację do chirurga dziecięcego.
Czy możecie doradzić i polecić lekarza, do którego warto pójść?
Podobno przychodnie chirurgii dziecięcej znajdują się na Traugutta i Skłodowskiej.
Pozdrawiam,
Justyna