chenoa1 08.01.06, 09:36 Dziewczyny zastanawiam sie nam tym miejscem. czy ktos mial tam wesele? jak bylo? na ile osob? moze macie jakies zdjecia z wesela? bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam Chenoa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasia_na_102 Re: wesele warszawa villa foksal 08.01.06, 11:43 My też się zastanawialiśmy nad tą restauracją, bo jest przeurocza i ma fantastyczną obsługę. Niestety u nas przeważyła cena no i to, że jedzenia niestety jest tam niewiele - w sensie są niewielkie porcje. Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
art-film Re: wesele warszawa villa foksal 09.01.06, 00:13 Pracowałem w Villa-Foksal. Może porcje nie są duże ale pyszne. Chyba nie chodzi o to by dużo jeść ale by się dobrze bawić. A dla bardziej głodnych jest szwedzki stół. Pozdrawiam, Mariusz. Odpowiedz Link Zgłoś
monias11 Re: wesele warszawa villa foksal 09.01.06, 13:50 Ponoc tam drozyzna straszna. Ja polecam Wille na Panskiej - www.restauracjapanska.pl . Super restauracja, super obsluga i niedrogo. Odpowiedz Link Zgłoś
kiwigirl Re: wesele warszawa villa foksal 09.01.06, 13:59 opcja inna niż normalnie spotykane. pisze z pamięci ale: na wstepie chyba jakieś "pierdółki" i drink powitalny, potem obiad serowany, potem bufet zimny, potem albo serwowane danie ciepłe, albo kilka w bufecie albo grill do wyboru. oczywiścei jakieś słodycze, owoce itp ceny bez alkoholu i chyba jeśli dobrze pamiętam z ograniczoną ilością napoi niealkoholowych - do 80 osób 18 000pln, powyżej - tyle samo plus za każdą kolejną osobe bodaj 220pln. jak dla mnie to bardzo drogo, ale jak kogoś stac to czemu nie. Odpowiedz Link Zgłoś
chenoa1 Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 11:31 a czy ktos tam byl na weselu i moze mi powiedziec czy - zmiesci sie tam 120 osob (mam watpliwosci czy sala nie jest za mala np do tanczenia) - czy ilosc jedzenia jest wystarczajaca? nie chcialabym zeby moi goscie wyszli glodni z wesela? bede wdzieczna za wszelkie dodatkowe opinie, uwagi osob ktore tam byly na weselu, przyjeciu Pozdrawiam Chenoa Odpowiedz Link Zgłoś
dagafa Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 15:21 Mialam nawet zarezerwowany termin na 24 czerwca w Villa Foksal, ale zrezygnowalismy z kilku istotnych przyczyn. Jest to naprawe urocze miejsce, duzy taras, ogrod - kiedy oczywiscie nie pada, ale dla ok 120 toszeczke za malym. Jedna sala miesci ok 80 os, a druda ok 40os. Na weselu chodzi o to zeby wszyscy goscie byli razem a nie zeby ktos stal w drzwiach (tej drugiej sali) i patrzyl jak jest np. toast dla mlodych. Parkiet dla takiej liczby rowniez jest za maly. Wiadomo,ze wszyscy jednoczesnie nie tancza, ale jesli jest tam 10 par to jest tloczno. Jesli gra zespol to zajmie on troche miejsca ze swoim sprzetem, a jesli DJ (ktorego on chyba maja i polecaja) to raczej nie. Goscie z wesela pamietaja jak sie bawili a nie co jedli, pili i to nam uswiadomil zespol, ktory bedzie gral na naszym weselu. Cena jest porownywalan do fajnych miejsc w Warszawie i jak nacentrum miasta nawet przystempna tylko dlaczego podawana w Euro????? Jesli organiujesz weselena ok 60 to moze byc tam nice, ale jesli bedzie wieksza liczba to juz troche gorzej. Jesli chodzi o Villa Panska to nie mam porownania, malo miejsca i wystroj knajpy nic specjalnego. Bardzo sliski parkiet. Powodzenia i pozdrawiam, Agata Odpowiedz Link Zgłoś
sandraa3 Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 15:30 A na to się w końcu zdecydowaliście? Odpowiedz Link Zgłoś
chenoa1 Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 15:35 ja robie dokladnie na tyle samo tzn 120 i mam te same watpliwosci ale nie znalazlam na razie nic lepszego. moze ty masz jakies propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
dagafa Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 16:40 A na kiedy macie termin wesela?? My zdecydowalismy sie na Hotel Mazurkas w Ozarowie Maz. duza sala, cena bardzo przystepna. Bylam tez na weselu w Hotelu Sobieskim i bylo naprawde ok. A zastanawialiscie sie nad Palacykiem w Jablonnie, Hotel (jak dobrze pamietam) Marina nad Zegrzem (tylko znow zamalo miejsca). Jak sobie cos przypomne to napisze. Pozdr, a. Odpowiedz Link Zgłoś
chenoa1 Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 17:09 wesele robimy we wrzesniu, nie istotne dokladnie kiedy, zalezy na kiedy znajdziemy fajna sale. jakby ci sie cos przypomnialo daj znac. tez sie zastanawiam nad jablonna, ale jeszcze tam nie dzwonilam czy maja terminy.sprawdze tez ten hotel mazurkas, dzieki a wy kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
dagafa Re: wesele warszawa villa foksal 15.01.06, 17:16 Zadzwon sobie lub zajrzyj na strone mazurkasa -`naprawde jest tam bardzo elegancko, duzo miejsca, za darmo mamy apartament na przebranie, skladowanie prezentow dogadalismy sie tak z nimi ze dostajemy od nich autokar, ktory przywiezie gosci z kosciola. chyba na stronie jest ich menu z cenami, ale my tez cos sciagnelismy z menu villa foksal. my mamy zabukowany termin na 17/06/2006. jeszcze cos popatrze. Odpowiedz Link Zgłoś
sandraa3 Re: wesele warszawa villa foksal 17.01.06, 15:40 ktoś na gimbli pisał, żeby bardzo uwazac na wlasciciela i umowe, bo wychodza rozne kwiatki potem. Odpowiedz Link Zgłoś
bettywaw Re: wesele warszawa villa foksal 19.06.06, 13:58 Cześć, ja mam w najbliższą sobotę wesele w Mazurkasie. Możesz mi napisać jak udało się Twoje wesele, czy wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami? Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Odpowiedz Link Zgłoś
dagafa Re: wesele warszawa villa foksal 17.01.06, 13:41 czesc, przypomnialam sobie o jeszcze jednym fajnym miejscu - hotel villa park weola. tam tez jest nice, ladny ogrod, przytulnie. Odpowiedz Link Zgłoś
chenoa1 Re: wesele warszawa villa foksal 17.01.06, 21:39 wiesz moze ile osob w villa park wesola sie zmiesci? ja potrzebuje na 120 minimum. Odpowiedz Link Zgłoś
chenoa1 Re: wesele warszawa villa foksal 07.02.06, 23:09 czy moze ktos ma jeszcze jakies wspomnienia z villi foksal. glownie mam watpliwosci co do ilosci osob, manager zapewnia ze bez problemu 120 sie miesci ale nie jestem pewna czy ktos ma jakies doswiadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś
kunsia Re: wesele warszawa villa foksal 19.06.06, 14:08 Mi tez sie wydaje ze tam jest trosze malo miejsca. Dla nas istotna sprawa byla cisza nocna ktora zaczyna sie tam po 10 - wiec w ogrodzie moze byc tylko cicha muzyka iniewielu gosci. Co do liczby gosci ( nie wiem czy tambylas)druga sala jest bardzo odcieta i osoby te jestem pewna iz beda odciete od reszty przyjecia. Odpowiedz Link Zgłoś
kunsia Re: wesele warszawa villa foksal 19.06.06, 14:14 Oj i jeszcze jedno wiem ze mozliwosci finansowe to duza sprawa jednak co tammi sie spodobalo to to ze podaja cene z wszystkim wliczonym. Ja zastanawiam si rowniez nad willa nova ktora sie na poczatku wydawala tansza jednak po doliczeniu wszystkich wydatkow wychodzi grubo ponad 300 za osobe. W tej kwesti foksal wyglada taniej. A pomsl ze odpadaj ci koszty jakis tam autobusow itp... Odpowiedz Link Zgłoś
szyszka81 byłam- koszmar 19.06.06, 14:16 byłam na weselu w zeszłym roku, to był koszmar z reszta pisałam juz o tym tutaj. obsługa była fatalna, tzn napoje roznosili prawidłowo, ale na narzekania gości ze sa głodni i dobrze by było cos zjeść, reagowali uśmiechem zaczeło sie od tego ze przybylismy tam ok 19, był szwedzki stół, ale pełno tam było udziwnionych wędlin i sałatek, ktorymi nie dało się na jeść, w kazdym razie do tego szwedzkiego stołu, kelnerki chodziły i ciągle rozlewały wódkę i wino, skończyło się to tym, ze goście ok 21 byli juz niexle wstawieni, bo nie było juz nic do jedzenia i poddenerwowani bo tzw ciepły posiłek podano o 22,15. Porcje były tycie, do tego letnie, o ile krem z pomidorów da się zjeść letni, to rosół już nie był za pyszny. Potem czekalismy 30 min na drugie, z tego co pamiętam jadłam coś w borowikach, sos był tak "chemiczny" ze nie dało się go zjeść. Po tych malutkich porcjach wjechały ciasteczka, i znowu przerost formy nad trescią, bo np. maczana w białej czekoladzie truskawka i i recznie malowany na niej wzorek z ciemnej czekolady potem o 12 miał być grill, przesunął się na 1, nie doczekalismy juz do niego co do parkietu, rzeczywiście 10 0sób i jest tam tłoczno łazienki - tylko 2 (tzn 2 męskie i 2 damskie) właściciel rzeczywiście jest dziwny, bo jak moja kolezanka pokazała mu jaki chce tort sobie zmówić sama, to powiedział, ze jest on wiejski (a sam tort był przecudny, bardzo oryginalny i piękny w swojej prostcie) i oczywiście wymusił na niej, zeby zamówiła u niego tort, gdzie jak się potem okazało kazda para ma taki sam Ogólnie wrażenia bardzo złe, mimo, ze restauracja wygląda super. wiem, ze wesele nie jest po to, zeby się nażreć, ale to była żenada a najbardziej przykre było to, ze wiedziałam ile para młoda włożyła w to serca Młodzi oczywiście dobrze się bawili, wiadomo, ale goście niezadowoleni wychodzli zaraz po 12 (mimo ze jechali na ten ślub z końca Polski), także na zdjęciach nie wygląda to za dobrze, jak siedza goście, a przed nimi puściusieńki stół Może my, a włąsciwie oni źle trafili, ale ja bym tam nie zrobiła swojego wesela, a sama teraz szukam własnie podobnego lokalu pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pipistrelle hmmm 19.06.06, 14:22 ja dzwonilam tam ale odstraszyla nas cena niestety podano nam 230 zl od osoby plus alkohol i korkowe etc etc, wyszlo tego strasznie duzo! a poza tym ja dowiadywalam sie w lutym i nie bylo miejsc na wrzesien, wiec zdecydowlaismy sie na palacyk obok Villa Foksal choc to oczywiscie nie to samo, ale troche taniej i byl termin Odpowiedz Link Zgłoś
kunsia Re: hmmm 19.06.06, 14:24 Z tego co ja sie dowiadywalam to w tm 200 cos bylo juz wszystko oczywiscie bez alkoholu ale zdne korkowae ani obsluga juz nie dochodzio, dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
ankliszka Re: byłam- koszmar 19.06.06, 15:22 nie bylam nigdy na zadnym weselu w tym miejscu, tym bardziej nie urzadzamy tam naszego, ale .... okolo poltora roku temu bylsmy tam z narzeczonym na romantycznej kolacji i przypadkowo bylismy swiadkami dosc dziwnej sytuacji, ktora slyszelismy przez kotare. Do managera lokalu przyszla para narzeczonych rozmawiac o warunkach organizacji wesela. Jak to zazwyczaj bywa zadawali bardzo duzo pytan, dociekali, pan im grzecznie odpowiadal... natomiast kiedy wyszli skwitowal to jednym slowem 'PROSTACTWO'. Uwazam, ze to w odpowiedni sposob swiadczy o kulturze lokalu i podejsciu wlascicieli. ps. nigdy wiecej sie tam nie pojawilismy... Odpowiedz Link Zgłoś
chenoa1 Re: byłam- koszmar 19.06.06, 20:02 wtakim razie ciesze sie ze zdecydowalismy sie w koncu na inne miejsce robimy wesele w Fortecy i mysle ze bedzie super Odpowiedz Link Zgłoś
aawk Re: wesele warszawa villa foksal 23.06.06, 22:15 ja byłam tam na wesele w lipcu 2005 roku, sama powaznie rozwazam ten lokal. Mysle ze na poczatku powinnismy rozroznic typy wesel, gosci kt. maja sie na nim dobrze bawic, nasze wyobrazenia o tym dniu i przyjeciu weselnym. Ja sie bawilam swietnie!!jedzenie bylo pyszne, pomimo ze spoznilismy sie na zimy bufet przed daniami serwowanymi, to absolutnie nie bylismy glodni!!moze to wynika z tego ze uwielbiami delktowac sie daniami i tak wytowrne przystawki, zupy i dania glowne zwyczajnie nas zadowalaly i sycily, poza tym byl grill gdzie bylo mnostwo jedzenia a wlasciwie malo kto jadlpodobala mi sie elegancja i wytowrnosc w tym lokalu, to ze kelner latal za gosciem, w pewnym momencie milaysmy fanaberie ze nam papierosow zabraklo, kelner polecial do sklepu i nam kupil, ale to tylko szczegol, nie przeszkadzalo to ze tance sa w innym opmieszczeniu nawet lepiej osoby siedzace moga spokojnie rozmawiac a osoby tanczace nie czuja sie jak kosc w kt. gapia sie siedzace sroki.ogord cudowny, w ciepla noc wrecz fantastyczny. My tak planuemy 120 max, i jeszcze rozwazamy boathose i villa w Wesolej, z doswiadczenia szczerze polecam, urocze i wykwintne wesele przezylismy kt. z mlodymi malzonkami wspominami do dzisiaj Odpowiedz Link Zgłoś
kunsia Re: wesele warszawa villa foksal 25.06.06, 05:45 Z malzonkami, naprawde cos za bardzo na moj gust slodzisz, czyzbys nie byla managerem lokalu Odpowiedz Link Zgłoś