Gość: olllaaa
IP: *.elsnet.pl
18.05.08, 22:20
niedlugo czeka mnie generalny remont łazienki, robię sobie teraz projekt nowej
i tak pomyslałam, czy jest możliwe przesunięcie sedesu w inne miejsce niz w
ktorym stal do tej pory???? tak o jakiś metr w bok? jest to technicznie
możliwe?jak myslicie?