Dodaj do ulubionych

czy to jest w ogóle możliwe?? wc...

IP: *.elsnet.pl 18.05.08, 22:20
niedlugo czeka mnie generalny remont łazienki, robię sobie teraz projekt nowej
i tak pomyslałam, czy jest możliwe przesunięcie sedesu w inne miejsce niz w
ktorym stal do tej pory???? tak o jakiś metr w bok? jest to technicznie
możliwe?jak myslicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: pi.si Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc... IP: *.aster.pl 18.05.08, 23:30
      Jasne, że jest to możliwe. Musisz tylko pamiętać, żeby rura odpływowa łącząca
      sedes z pionem kanalizacyjnym miała odpowiedni spadek. To oczywiście bardzo
      ogólna rada. Każda łazienka jest inna dlatego najlepiej zaprosić hydraulika,
      który w mig oceni jakie mamy możliwości.
      • Gość: ollaa Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc... IP: *.elsnet.pl 19.05.08, 00:45
        ufff :) to dobrze, że to jest możliwe - to przestawienie zmienia całkowicie
        układ w łazience ... mam nadzieje, że fachowiec jakiego znajdę to zrobi;)
    • allija Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc... 19.05.08, 14:11
      To nie do końca prawda. Mnie dwukrotnie hydraulik /za każdym razem
      inny/ odmówił. A tez chodziło o ok. metr. Dla mnie było to bardzo
      ważne ale mimo nalegań nie udało się. Nie wiem czy faktycznie nie
      mozna czy im sie nie chciało. Moze nie chciało bo za kazdym razem po
      ich montażu kabina przeciekała. Teraz po raz trzeci muszę naprawiać
      kabinę i po raz trzeci zaproponuję innemu hydraulikowi przestawienie
      sedesu. Ja wiem o tych wszystkich spadkach ale czy to problem
      uzyskac taki spadek na metrze?
      • Gość: pi.si Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc... IP: *.aster.pl 20.05.08, 23:23
        Jak fachowiec jest dobry to da radę. Oczywiście, może się zdarzyć sytuacja,
        gdzie obiektywnie nie jest to możliwe, ale wtedy powinny sie pojawić obiektywne
        i fachowe argumenty. Ja robiłem takie numery w 3 mieszkaniach (jedno 35 letnie)
        i wszystko działa bez zarzutu.
        • allija Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc... 21.05.08, 15:26
          no to może zrobisz u mnie?
          • Gość: pi.si Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc... IP: *.stolarka.com.pl 21.05.08, 16:56
            Sorki za skróty myślowe. Bardzo chętnie bym pomógł, ale jak
            pisałem "robiłem" to miałem na myśli 3 mieszkania, w którym
            instalację wykonywał hydraulik. Sam bym się nigdy za to nie wziął i
            akurat w tym zakresie nie czuję się mocny :)
            • Gość: loco Re: czy to jest w ogóle możliwe?? wc...dream IP: *.bredband.comhem.se 23.05.08, 01:12
              lekki stolec ..duzo warzyw, unikac chleba..
              ciezko jest przesunac klozet, chodzi tez o kleisty kal, który
              przylepia sie do scianek rury, musi byc spory spad, mam ten sam
              problem w lazience, rozwiaze go podwieszanym klozetem o 10cm wyzej...
              jednak dla dzieci tak wysoko zawieszony klozet moze byc problemem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka