carmella
13.02.06, 08:38
forum.miau.pl/viewtopic.php?t=38781
10 kotów właśnie straciło opiekunkę... nie mają nikogo więcej ... zostały
sierotami...
Wszystkie już w statecznym średnim wieku, niektóre nawet już starsze, około
10 letnie, czarno-białe stadko sierotek...
Wszystkie podobne do siebie- bo są wynikiem niekontrolowanego rozmnożenia
teraz kocurki sa juz wykastrowane, 4 kotki czeka sterylka.
Tutaj aukcja cegiełek, pieniądze będą przeznaczone na sterylki kotek oraz
leczenie www.allegro.pl/show_item.php?item=86287156
Co jest najważniejsze koty na cito szukają domów. Nawet tymczasowych. Koty
są w mieszkaniu same, córka zmarłej chce je oddać, wyrzucic - pozbyć się.
Nie wiem jak długo zechce się jeszcze nimi zająć, a istnieje obawa, że je
odda do schroniska :( Kotki od zawsz były domowe, są wykarmione,
przytulaśne - nie mogą trafić w złe miejsce.
3 kotki już znalazły domy. Ale jeszcze, jeszcze tyle czeka....