Dodaj do ulubionych

AUTOSTRADA WLKP PODWYŻSZYŁA OPŁATY ZA PRZEJAZDY

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.05, 08:32
takie ogłoszenie ukazało się wczoraj w Gazecie Wyborczej - tylko ciekawe
dlaczego do tej pory cicho o tym...? Przyykład - ciężarówka za niecałe 50 km
bedzie płacić 110 złotych. Ciekawe kto teraz nia pojedzie? - a może to jest
tak zrobione, bo za przejazd będzie płacić Państwo - czyli my wszystcy -
tylko wtedy ciekawe, kto na to pozwolił?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Rene Re: AUTOSTRADA WLKP PODWYŻSZYŁA OPŁATY ZA PRZEJAZ IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 18.08.05, 09:57
      Oczywiście, że my zapłacimy. Ciężarówki pojadą za opłaty winietowe i kasa
      uzyskiwana od nich zamiast na wszystkie drogi pójdzie na autostrady.
      My 'szarzy" za te pieniadze nie pojedziemy. Czy nie znacie tego mechanizmu?
      Najwieksza kasę robi sie na Państwie.
      • Gość: Trawnik Re: AUTOSTRADA WLKP PODWYŻSZYŁA OPŁATY ZA PRZEJAZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.05, 12:01
        Zastanawiam się tylko dlaczego od razu nie było żadnego artykułu - przede
        wszystkim w Wyborczej - widać ktoś ma interes w tym zeby społeczeństwo jak
        najmniej wiedziało o tego typu faktach :-(.
    • l.george.l Re: AUTOSTRADA WLKP PODWYŻSZYŁA OPŁATY ZA PRZEJAZ 18.08.05, 12:09
      Gość portalu: Trawnik napisał(a):
      [...]
      > Przyykład - ciężarówka za niecałe 50 km
      > bedzie płacić 110 złotych.
      [...]

      Wg cennika na stronie AW podana przez Ciebie stawka dotyczy pojazdów
      ponadnormatywnych. Nie widzę, by coś zmieniło się w cenniku.
      • Gość: Trawnik Re: AUTOSTRADA WLKP PODWYŻSZYŁA OPŁATY ZA PRZEJAZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 22:50
        Ja też nie znalazlem takeij informacji na stronach AWSA. Ale było ogłoszenie o
        podwyższeniu opłat w GW bodajże z wtorku 16 sierpnia. Moim zdaniem celowo nie
        nagłaśnia się tego faktu.
        P.S. po wejściu ustawy o korzystaniu przez ciężarówki z autostrad "bezpłatnie"
        państwo ma płacić AWSA 70% ceny przejazdu. a więc AWSA podwyższa opłaty o ponad
        100 % i dla niej jest jeszcze lepiej niż obecnie (gdzie prawie nikt nie jeździ
        autostrdą) - to moim zdaniem, było już wcześniej zaplanowane przez mafię
        rządowa i ludźmi, nazwę ich "okołokulczykowymi"
    • Gość: XXL Zbójeckie metody okradania państwa. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.05, 16:26
      Opłaty podniesiono by wyciągnąć od nas pieniądze. Ustawa przyjęta przez
      Sejm o przejazdach ciężarówek po autostradach przewiduje rekompensatę
      w wysokości 70% normalnych opłat z dnia wejścia ustawy w życie.
      W związku z tym podniesiono horendalnie opłaty by NAS maksymalnie okraść.
      • Gość: Anna S. Re: Zbójeckie metody okradania państwa. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.05, 15:08
        Złodzieje i tyle - zapewnikli kulczykowi stały dopływ pewnej kasy - który
        przedsiębiorca ma zapewnione takie warunki w naszym kraju? - rzygać się chce -
        ZA PRZEJAZDY BĘDĄ PŁACIĆ NAWET CI KTÓRZY NIE MAJA I NIDGY NIE MIELI
        SAMOCHODU!!!!
    • v.i.k.k.a nie bedziemy jeździc po kulczykowej drodze! 19.08.05, 00:08
      • Gość: Trawnik Re: nie bedziemy jeździc po kulczykowej drodze! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 13:50
        My może nie ale tiry pojada w casłościa zapłaci za to Kulczykowi budżet Państwa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka