Gość: Trawnik
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
18.08.05, 08:32
takie ogłoszenie ukazało się wczoraj w Gazecie Wyborczej - tylko ciekawe
dlaczego do tej pory cicho o tym...? Przyykład - ciężarówka za niecałe 50 km
bedzie płacić 110 złotych. Ciekawe kto teraz nia pojedzie? - a może to jest
tak zrobione, bo za przejazd będzie płacić Państwo - czyli my wszystcy -
tylko wtedy ciekawe, kto na to pozwolił?
Pozdrawiam