Dodaj do ulubionych

o nieee, adminka mi podpadla;(

21.01.07, 20:49
Nasz dlugi watek zostal zablokowany-nie mozna sie dopisywac, przekonalam sie
na wlasnej skorze. Ktos mi wyjasni o co chodzi???
Obserwuj wątek
    • v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 21.01.07, 20:50
      Dodam jeszcze, ze lepiej miec jeden wielotematyczny watek niz smietnik na calej
      pierwszej stronie.
      • smierdzpedalom [...] 21.01.07, 22:30
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • redakcja_poznan Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:31
        Ojej i znow na mnie! A ja jestem niewinna. Na formum jest ogólna blokada do
        2500 wątków - inaczej się blokuje.
        • v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:32
          Wiem, wiem-juz wyczytalam w watku Dobrusi:)
          Co nie zmienia faktu, ze trzeba cos z tym zrobic;)
          • vipunia Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:25
            jasne, lepiej najpierw znaleźć kozła ofiarnego, a później pomyśleć :P
        • lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:52
          redakcja_poznan napisał:

          > Ojej i znow na mnie! A ja jestem niewinna. Na formum jest ogólna blokada do
          > 2500 wątków - inaczej się blokuje.

          Sorry Pani Moniko, że tak jednoznacznie Vikka pokazała palcem na Panią, ale
          takie mogą być właśnie uroki pracy Admina:( I tak każdy z nas reaguje w chwili
          małego zdenerwowania;) Pani też się to zapewne wielokrotnie zdarzyło, nie? Może
          nie tutaj, ale w innych sytuacjach życiowych
          • v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:56
            To takie pierwsze skojarzenie-kto mogl nam zepsuc zabawe(czyt.zablokowac watek)?
            No tylko admin:)))
            • lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:00
              v.i.k.k.a napisała:

              > To takie pierwsze skojarzenie-kto mogl nam zepsuc zabawe
              > (czyt.zablokowac watek)?
              > No tylko admin:)))

              Wiem, wiem. Dlatego napisałem Ci usprawiedliwienie:)
              • v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:02
                lucyferciu napisał:

                > Wiem, wiem. Dlatego napisałem Ci usprawiedliwienie:)
                ### A co ja jestem dziewczynka z 4c, zebys mi usprawiedlwienia pisal?;)
                • lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:30
                  v.i.k.k.a napisała:

                  > ### A co ja jestem dziewczynka z 4c, zebys mi usprawiedlwienia pisal?;)

                  Eeee, niee. Z 4c to już chyba nie;), ale z 6d to kto wie:D:D:D
                  • v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:31
                    lucyferciu napisał:


                    > Eeee, niee. Z 4c to już chyba nie;), ale z 6d to kto wie:D:D:D
                    ### Nie, nie, nie-ja zawsze bylam z "c":))))
                    • lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 15:06
                      v.i.k.k.a napisała:

                      > ### Nie, nie, nie-ja zawsze bylam z "c":))))

                      No dobrze;) To niech będzie 6c:D:D Pasi?;)
    • lucyferciu Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 00:08
      smierdzpedalom napisała:

      > napisałem tylko "jaka gazeta, taka adminka"?

      Akurat w przypadku NASZEJ Adminki to się nie sprawdza:P:P:P:P
      Zanim użyjesz jakiegoś zasłyszanego sloganu, to proponuję najpierw nad nim się
      zastanowić.
      • redakcja_poznan Re: Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 10:42
        Usuwam posta nie za wypowiedz na moj temat, bo juz się przyzwyczaiłam;) Tylko
        za nicka, który moim zadniem łamie netykietę i regulamin.
        • lucyferciu Re: Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 10:53
          redakcja_poznan napisał:

          > Usuwam posta

          I słusznie:)


          > nie za wypowiedz na moj temat, bo juz się przyzwyczaiłam;)

          Pani Moniko. Ten delikwent jest akurat jednym z tych co szybciej piszą niż
          myślą. I nie wszystkie wypowiedzi brałbym na Pani miejscu do siebie


          > Tylko za nicka, który moim zadniem łamie netykietę i regulamin.

          No to trzeba go zabanować i będzie święty spokój
        • renepoznan Re: Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 14:46
          redakcja_poznan napisał:

          > Usuwam posta nie za wypowiedz na moj temat, bo juz się przyzwyczaiłam;) Tylko
          > za nicka, który moim zadniem łamie netykietę i regulamin.


          Z drugiej strony Sznowna Adminko: Co jest winien ten forumowicz, że śmierdzi
          partnerem? Chyba tylko tyle, że się nie myje. Może mu jakies mydło zafundować?
          :):):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka