v.i.k.k.a 21.01.07, 20:49 Nasz dlugi watek zostal zablokowany-nie mozna sie dopisywac, przekonalam sie na wlasnej skorze. Ktos mi wyjasni o co chodzi??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 21.01.07, 20:50 Dodam jeszcze, ze lepiej miec jeden wielotematyczny watek niz smietnik na calej pierwszej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
smierdzpedalom [...] 21.01.07, 22:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_poznan Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:31 Ojej i znow na mnie! A ja jestem niewinna. Na formum jest ogólna blokada do 2500 wątków - inaczej się blokuje. Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:32 Wiem, wiem-juz wyczytalam w watku Dobrusi:) Co nie zmienia faktu, ze trzeba cos z tym zrobic;) Odpowiedz Link Zgłoś
vipunia Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:25 jasne, lepiej najpierw znaleźć kozła ofiarnego, a później pomyśleć :P Odpowiedz Link Zgłoś
lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:52 redakcja_poznan napisał: > Ojej i znow na mnie! A ja jestem niewinna. Na formum jest ogólna blokada do > 2500 wątków - inaczej się blokuje. Sorry Pani Moniko, że tak jednoznacznie Vikka pokazała palcem na Panią, ale takie mogą być właśnie uroki pracy Admina:( I tak każdy z nas reaguje w chwili małego zdenerwowania;) Pani też się to zapewne wielokrotnie zdarzyło, nie? Może nie tutaj, ale w innych sytuacjach życiowych Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 11:56 To takie pierwsze skojarzenie-kto mogl nam zepsuc zabawe(czyt.zablokowac watek)? No tylko admin:))) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:00 v.i.k.k.a napisała: > To takie pierwsze skojarzenie-kto mogl nam zepsuc zabawe > (czyt.zablokowac watek)? > No tylko admin:))) Wiem, wiem. Dlatego napisałem Ci usprawiedliwienie:) Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:02 lucyferciu napisał: > Wiem, wiem. Dlatego napisałem Ci usprawiedliwienie:) ### A co ja jestem dziewczynka z 4c, zebys mi usprawiedlwienia pisal?;) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:30 v.i.k.k.a napisała: > ### A co ja jestem dziewczynka z 4c, zebys mi usprawiedlwienia pisal?;) Eeee, niee. Z 4c to już chyba nie;), ale z 6d to kto wie:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 12:31 lucyferciu napisał: > Eeee, niee. Z 4c to już chyba nie;), ale z 6d to kto wie:D:D:D ### Nie, nie, nie-ja zawsze bylam z "c":)))) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyferciu Re: o nieee, adminka mi podpadla;( 22.01.07, 15:06 v.i.k.k.a napisała: > ### Nie, nie, nie-ja zawsze bylam z "c":)))) No dobrze;) To niech będzie 6c:D:D Pasi?;) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyferciu Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 00:08 smierdzpedalom napisała: > napisałem tylko "jaka gazeta, taka adminka"? Akurat w przypadku NASZEJ Adminki to się nie sprawdza:P:P:P:P Zanim użyjesz jakiegoś zasłyszanego sloganu, to proponuję najpierw nad nim się zastanowić. Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_poznan Re: Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 10:42 Usuwam posta nie za wypowiedz na moj temat, bo juz się przyzwyczaiłam;) Tylko za nicka, który moim zadniem łamie netykietę i regulamin. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyferciu Re: Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 10:53 redakcja_poznan napisał: > Usuwam posta I słusznie:) > nie za wypowiedz na moj temat, bo juz się przyzwyczaiłam;) Pani Moniko. Ten delikwent jest akurat jednym z tych co szybciej piszą niż myślą. I nie wszystkie wypowiedzi brałbym na Pani miejscu do siebie > Tylko za nicka, który moim zadniem łamie netykietę i regulamin. No to trzeba go zabanować i będzie święty spokój Odpowiedz Link Zgłoś
renepoznan Re: Głupoty waćpan prawisz 23.01.07, 14:46 redakcja_poznan napisał: > Usuwam posta nie za wypowiedz na moj temat, bo juz się przyzwyczaiłam;) Tylko > za nicka, który moim zadniem łamie netykietę i regulamin. Z drugiej strony Sznowna Adminko: Co jest winien ten forumowicz, że śmierdzi partnerem? Chyba tylko tyle, że się nie myje. Może mu jakies mydło zafundować? :):):) Odpowiedz Link Zgłoś