Dodaj do ulubionych

Nasz czlowiek pod Carrefourem

27.08.06, 20:51
Dal wizytowke, ale nie zyczyl sobie wiecej niz widac:



Obserwuj wątek
    • Co za tajemniczy gosc????
      • a kaj jest tyn Carrefour?
        • ballest napisał:

          > a kaj jest tyn Carrefour?

          Tyn we Kattowitz, Ballest.
          • Zwietrzyl juz spisek, bo sosnowiecki rozpoznal:))
            • Miszcz?

              Nima go sam Van.
              • Wiem, ale nasz snoopy slad zostawil.

                Dobranoc:)
                • Srac go, idymy nynac:)
      • Moga ino pedziec, co robi we banku.
    • Na ja, wiela niy widać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka