49 868 wyników w czasie 233 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Augusta, Augusta i jeszcze raz Augusta:) (początek wątku)

Augusta-podoba mi się ale jak ją "zdrabniać"? Co sądzicie?A może jakieś inne propozycje?

Re: Augusta, Augusta i jeszcze raz Augusta:)

Bardzo mi się podoba. -- O książkach

Auguście... :)

...w Alpy to się jeździ już od dawna. Z prostych przyczyn. Pierwza to podana już, dotyczaca kosztów. Druga dużo ważniejsza. Jak można korzystać np. z osrodka narciarskiego rozciagajacego sie na pięciuset hektarach, mając ski-pas na niezliczoną ilość wyciągów /również na lodwcu/, kolejek, ski-

Re: Auguście... :)

Czasami to nie chce sie wierzyc ze w Alpach taniej... no coz ludzie chca sie bawic wiec wydaja tam gdzie lepiej sie oplaca. Napewno zarabiaja tam mnostwo na polskich turystach.. sytuacja sie wiec odwrocila cos podobnego..

Auguście..

Piękny zachód słońca.........:-) -- "Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"

Auguście............

Kryształowa katedra robi wrażenie.Piękna,strzelista.....Na ulicach czyściutko, służby porządkowe zrobiły swoje....U was chyba duzo sie buduje, budynki wyglądają na nowe i ta nowoczesna architektura..... -- "Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"

Auguście ! ! ! (początek wątku)

Otwieram rano forum i upewniam się, że jeszcze mi nie przeszło wczorajsze balowanie. Ja widzę nie tylko podwójnie, ale wielokrotnie. A ki diabeł? Wszystkie wątki autorstwa Augusta. Pojawił się? Nazakładał tyle wątkow? Teraz już rozumiem. Klara wywlokła wszystkie Twoje wątki na swiatło

Auguście......

.....gdzie jesteś? Juz tęskinimy do Ciebie.......gdzieś się znowu włóczysz, czy o nas zapomniałeś........no ja Ci dam ;)))) -- _____________________________________________________________ Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij obrotowymi drzwiami!!;)

August :-)))))

Witaj :-) To co mnie najbardziej obezwładnia to maniakalny upór w powtarzaniu "Idityzmów", a tutaj i jeszcze w pewnym miejscu wydaje się to wręcz "zaraźliwe". Jak ktoś kiedyś powiedział, że np. August jest "taki i owaki", to zawsze znajdzie się idiota do obrony tego stanowiska pomimo braku

Re: August :-)))))

zmiana na lepsze wchodzi w rachubę w przypadku trzeźwienia. Gdy zmiania się tylko "miotłę" do zamiatania i nadal zamiata w ten sam sposób, to zmienił się tylko sprzęt w czyjeść dłoni NIC WIECEJ. Co za różnica czy obraża się Eskę Elke Augusta czy zygzygzyg np. Co za różnica czy słodzi się

August,

Chyba niezbyt jasno się wyraziłam. On nic nie wie o mojej słabości wobec niego. Twardo mu odmawiałam, mówiłam, że jestem w związku i nie chcę tego zmieniać. Niczego mu nie obiecywałam. Odepchnęłam go, kiedy mnie do siebie przyciągnął (trochę mnie to kosztowało ;)) Może widzi, co się ze mną dzieje,

Re: August,

lipcowo napisała (do A...): > Chyba niezbyt jasno się wyraziłam. > On nic nie wie o mojej słabości wobec niego. ...Niczego mu nie obiecywałam. Odepchnę > łam go, kiedy mnie do siebie przyciągnął (trochę mnie to kosztowało ;)) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - I to "troche

Auguście, (początek wątku)

bardzo Ci współczuję i chętnie uścisnąłbym,jeśli ten uścisk mógłby Ci ulżyć w cierpieniu. Śmierć Twojego brata dała mi dużo do myślenia. Wiesz,ja mam brata którego nie widziałem już 10 lat.Staliśmy się dla siebie całkiem obcy,obojętni,a kiedyś nie mogliśmy bez siebie żyć. Najgorsze jest jednak t

Re: Auguście,

finlandia: To smutne że dopiero w ciężkich chwilach stać nas na refleksje,zadumę,spojrzenie z innego wymiaru na drugiego człowieka. Nie wszyscy jednak tak mają...znakomita wiekszość mych obecych znajomych ma zupelnie inaczej... Są też tacy którzy nawet w obliczu ciężkich chwil nie mają r

August

wyobrazcie sobie Gucia skaczacego i wolajacego: ha ha ha ha ha, ja wiem ale nie pooooooooooowiem! !hahaha, tralalalala, aaugustw napisał: > Ciekawe kto tu sie smieje bardziej, (procz mnie...!?) ;-) > Ja wiem, ale nie powiem...! ;-) > A... ;-) wiesj23 napisał: >

Dieta Augusta

August, mysle ze ty musisz tylko jesc kapuste, sliwki i fasole. Nie widze innego wytlumaczenia Twojej niustannej sraczki na tym forum. Serio, zmien diete, wiecej miesa, ryzu, czekolady i wszysko bedzie git. aaugustw napisał: > ta_ruda napisała: > > fantastycznie napisane

August (początek wątku)

Nie znalazłam dyskusji na temat tego imienia, więc otwieram nowy wątek :) Imię mi się podoba, brzmieniowo. Nigdy jednak nie rozważałam i raczej nie będę brała pod uwagę. Zapraszam do dyskusji, jaki odbiór ? Może znacie jakiegoś małego lub większego Augusta? Jakie zdrobnienia?

Re: August

August ostatnio znacznie spadł w moim rankingu. Zaczął mi się kojarzyć ze służącym Bucholca z "Ziemi obiecanej" - niby skojarzenie nie jest złe, ale jak sobie przypomnę, co ów Bucholc zrobił z owym Augustem, to mi się odechciewa

August

August konwersacja z Tobą nic ciekawego dla mnie nie niesie - jesteś przewidywalny jeśli chodzi o reakcje i odpowiedzi. Jeśli chodzi o sponsoring to miej wzgląd na własne lata i nie ośmieszaj się z kretesem, bo to dość żenujące (pisząc to oblizywałeś się jęzorem?). Na razie alkoholizm nie

August :-)

Możesz mi wierzyć, znam to określenie, a łzy mi poleciały ze śmiechu i przepona mnie zakuła nieźle :-)))))))))))))))))))))) to określenie ma moc terapeutyczną, może czas wystąpić o patent? Masz rację z niektórymi nie ma co zbyt bardzo intelektualizować, bo można wyjść na głupca przeuczonego ;-) Tyl

1 2 3 4 5 6