Zeby przez tyle lat nie zbudowac chocby jednej autostrady z zachodu na wschod? Ile wypadkow bylo by miniej gdyby taki ruch ciezkich pojazdow wycofac z lokalnych drog!!!!!!! Ile pieniedzy zaoszczedzily by firmy ubezpieczeniowe ,kasy chorych i panstwo !!! Moze zagnac ich do inwestowania
Gość portalu: jajacek napisał(a): > Zeby przez tyle lat nie zbudowac chocby jednej autostrady z zachodu na wschod? > Ile wypadkow bylo by miniej gdyby taki ruch ciezkich pojazdow wycofac z > lokalnych drog!!!!!!! > Ile pieniedzy zaoszczedzily by firmy ubezpieczeniowe ,kasy
znalazlem cos takiego: www.gddkia.gov.pl/html/kfd.htm mysle ze warto przyswoic sobie te prognozy i za 2 lata sprawdzic, czy pieniadze wyrwane za pomoca oplaty paliwowej z naszych kieszeni poszly na asfalt, czy na limuzyny i mot
), no i niewielu, których jeszcze stać. Trochę zagranicznych. Dla reszty przewidziano dziury schetynówek. Będzie jak na Prospekcie Lenina w ZSRR. Reasumując - nasz establishment głównie dla siebie wybudował sobie autostrady za nasze pieniądze. Może rozwinie się tranzyt wschód-zachód i północ
Heniek idź do PIS - tam chyba Twoje miejsce!
zapomnijcie polaczki , wam wozami na ogumionych kolach jezdzic chcieliscie PO to macie... bylo to do przewidzenia i to juz pierwszego roku rzdow PO , adwokat Grabarczyk , kulturoznawca Boni nie moga miec pojecia o problemach budownoctwa ladowego i gospodarce . moto.pl/MotoPL/1,90109,8216133,
No powiedzmy do Wesołej ;-) -- www.esiedlce.pl
Panstwowe autostrady = autostrady dziurawe. Na dodatek sa drozsze niz prywatne, ale utrzymywane przez podatnika, a nie uzytkownika
Autostrady nie dla chołoty. Po autostradach bedą śmigać: - ciężarówki (bo nie płacą) - bogaci turyści zagraniczni - samochody służbowe urzędników (bo płaci podatnik) - wąska grupa ludzi bogatych Z autostrad nie bedą korzystać przeciętni podatnicy, którzy sfinansowali ich budowę - będą sie
jak to napisał jeden z forumowiczów " najlepiej wychodzi nam martyrologia". To jest prawda, a jak nie wierzysz to poczytaj gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3198163.html
To dziś chyba ma byc otwarty ostatni odcinek autostrady do Splitu...
Sądzę, że trzeba rozważyć 2 kwestie - kiedy się jedzie i w którą stroną. Jesli my się wybieramy koniec sierpnia lub początek września to pojedziemy autostradą. Korki będą raczej w drugą stronę, powrotną. Z tego co wiem sierpień to szczyt sezonu i rusza Francja i Włochy, także korki będą w
z Zagrebia odcinek do Vrh Kapele (nie ma jeszcze tunelu) - objazd górami, w tygodniu bez problemu , weekend korek (14.08)- cena około 39 kun, następny odcinek do Miranje (zjazd na Biograd, Sibenik)około 77 kun ( po drodze może być korek przed tunelem 5,6km sv Rok, później wjazd za sibenikiem V
To prawda - pierwszy odcinek do Zagrzebia około 40 kun (24 PLN), dłuższy do Sibenika - 232 km - 80 kun (48 PLN).
Interesują mnie informacje na temat autostrad w Chorwacji. Czy oddano jakies nowe odcinki, i dokąd bez zjazdu z autostrady mozna dojechac jadac przez przejscie w Letenye (wiem ze zjezdzalo sie zawsze przed Varażdinem pozniej sie wracalo dojezdzalo do Karlovaca i dalej juz nie za bardzo byly
Gość portalu: iontichy napisał(a): > Napisz coś wiecej tj. czy odcinek Zagrzeb-Szibenik jest bez przerw i utrudnień > (jeden pas i.t.p.). Pzdr Cienkość polega na braku jednego kluczowego tunelu, który trzeba objechać górskimi serpentynami. Poza tym chyba nie ma wiekszego problemu.