Gość: Autor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 13:40 To dziś chyba ma byc otwarty ostatni odcinek autostrady do Splitu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: XXL Re: Autostrady IP: *.tinet / *.au.poznan.pl 24.07.04, 15:29 Bez przesady, ostatni będzie oddany w przyszłym roku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 16:35 ale czy z tych zaplanowanych na ten rok wszystkie odcinki są oddane już?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: Autostrady IP: *.tinet / *.au.poznan.pl 24.07.04, 17:42 Jeszcze nie, na razie obiecują, że do końca lipca ma być oddane to co miało być oddane w czerwcu. Zobaczymy. Nadal jednak będzie brak 2 odcinków, tak że korzyści z autostrady nie będą wielkie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kill Re: Autostrady IP: *.KSZ.K.pl 25.07.04, 13:14 wczoraj o godz.14 otworzyli calos od tunelu mala kapela do pirovca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.04, 21:19 czy mógłby ktoś uporządkować i podac które odcinki juz sa otwarte? z góry dziękuję, wyjeżdżam do Chorwacji w środe rano i nie wiem jeszcze jaka trasę wybrać Odpowiedz Link Zgłoś
bartolomeo81 Re: Autostrady 26.07.04, 13:25 Wlasnie przydalaby sie taka informacja. Ja jade we wtorek wieczorem. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coobaw Re: Autostrady IP: *.bg.pwr.wroc.pl 26.07.04, 14:11 Bardzo by się przydała, jadę pod koniec sierpnia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adria Re: Autostrady IP: 62.181.188.* 26.07.04, 14:24 to prawda - te informacje sa b. wazne dla osob wyjezdzajacych(ja tez sie wybieram na poczatku sierpnia), wiec jesli ktos posiada wiedze na ten temat - prosimy o info !!! pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Decyzja jest raczej prosta .... IP: *.echostar.pl 26.07.04, 14:45 Jeśli jedziesz w weekend to raczej unikaj nowej autostrady. To co zyszkasz na trasie stracisz na bramkach i objazdach. Lepiej jechać przez Plitvickie J. (bo większość się pcha na autostradę) Jeśli w ciągu tygodnia to można autostradą bo jest mniejszy ruch. Oczywiście dotyczy to jazd w okolice Splitu i dalej na południe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kos odradzam autostrady IP: *.KSZ.K.pl 26.07.04, 19:06 omijajcie je bo straszny tłok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacunio Re: Autostrady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.04, 20:32 Podsumujmy: Tunel Mala Kapela - w przyszłym roku. Za tunelem aż w okolice Sibenika - WSZYSTKO ODDANE - ostatni kawałek z Zute Lokve do Perusica został oddany w sobotę: www.vip.hr/sp/d_show?idc=2502&idnews=4955810 A cała mapka, już uzupełniona tu: www.hac.hr/autoceste.php PozdraV J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 21:15 Dziś rozmawiałem z Polka w Chorwacji, twierdzi żeby kierować się spokojnie na autostradę. I komu tu zaufać??? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: Autostrady IP: *.echostar.pl 26.07.04, 22:46 Gość portalu: Autor napisał(a): > Dziś rozmawiałem z Polka w Chorwacji, twierdzi żeby kierować się spokojnie na > autostradę. I komu tu zaufać??? :))) Tym co jechali.... :-) Naprawdę w szczycie przed bramkami i objazdami będą niezłe kilometrowe kolejki. Sam stałem godzinę przed Zagrzebiem i prawie tyle samo w Perusicu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coobaw Re: Autostrady IP: *.bg.pwr.wroc.pl 27.07.04, 10:24 Sądzę, że trzeba rozważyć 2 kwestie - kiedy się jedzie i w którą stroną. Jesli my się wybieramy koniec sierpnia lub początek września to pojedziemy autostradą. Korki będą raczej w drugą stronę, powrotną. Z tego co wiem sierpień to szczyt sezonu i rusza Francja i Włochy, także korki będą w stronę Splitu. Reasumując patrz początek :) Pozdrawiam ps. I wielkie dzięki za info i mapki Odpowiedz Link Zgłoś