Dodaj do ulubionych

Autostrady

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 13:40
To dziś chyba ma byc otwarty ostatni odcinek autostrady do Splitu...
Obserwuj wątek
    • Gość: XXL Re: Autostrady IP: *.tinet / *.au.poznan.pl 24.07.04, 15:29
      Bez przesady, ostatni będzie oddany w przyszłym roku....
      • Gość: Autor Re: Autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 16:35
        ale czy z tych zaplanowanych na ten rok wszystkie odcinki są oddane już??
        • Gość: XXL Re: Autostrady IP: *.tinet / *.au.poznan.pl 24.07.04, 17:42
          Jeszcze nie, na razie obiecują, że do końca lipca ma być
          oddane to co miało być oddane w czerwcu. Zobaczymy.
          Nadal jednak będzie brak 2 odcinków, tak że korzyści z autostrady nie będą
          wielkie.
    • Gość: kill Re: Autostrady IP: *.KSZ.K.pl 25.07.04, 13:14
      wczoraj o godz.14 otworzyli calos od tunelu mala kapela do pirovca
      • Gość: Autor Re: Autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.04, 21:19
        czy mógłby ktoś uporządkować i podac które odcinki juz sa otwarte? z góry
        dziękuję, wyjeżdżam do Chorwacji w środe rano i nie wiem jeszcze jaka trasę
        wybrać
        • bartolomeo81 Re: Autostrady 26.07.04, 13:25
          Wlasnie przydalaby sie taka informacja. Ja jade we wtorek wieczorem.

          pozdrawiam
          • Gość: coobaw Re: Autostrady IP: *.bg.pwr.wroc.pl 26.07.04, 14:11
            Bardzo by się przydała, jadę pod koniec sierpnia :)
    • Gość: adria Re: Autostrady IP: 62.181.188.* 26.07.04, 14:24
      to prawda - te informacje sa b. wazne dla osob wyjezdzajacych(ja tez sie
      wybieram na poczatku sierpnia),
      wiec jesli ktos posiada wiedze na ten temat - prosimy o info !!!

      pzdr
    • Gość: XXL Decyzja jest raczej prosta .... IP: *.echostar.pl 26.07.04, 14:45
      Jeśli jedziesz w weekend to raczej unikaj nowej autostrady.
      To co zyszkasz na trasie stracisz na bramkach i objazdach.
      Lepiej jechać przez Plitvickie J. (bo większość się pcha na
      autostradę)

      Jeśli w ciągu tygodnia to można autostradą bo jest mniejszy ruch.
      Oczywiście dotyczy to jazd w okolice Splitu i dalej na południe

    • Gość: kos odradzam autostrady IP: *.KSZ.K.pl 26.07.04, 19:06
      omijajcie je bo straszny tłok
    • Gość: Jacunio Re: Autostrady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.04, 20:32
      Podsumujmy:
      Tunel Mala Kapela - w przyszłym roku.
      Za tunelem aż w okolice Sibenika - WSZYSTKO ODDANE - ostatni kawałek z Zute
      Lokve do Perusica został oddany w sobotę:
      www.vip.hr/sp/d_show?idc=2502&idnews=4955810
      A cała mapka, już uzupełniona tu:
      www.hac.hr/autoceste.php
      PozdraV
      J.
    • Gość: Autor Re: Autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.04, 21:15
      Dziś rozmawiałem z Polka w Chorwacji, twierdzi żeby kierować się spokojnie na
      autostradę. I komu tu zaufać??? :)))
      • Gość: XXL Re: Autostrady IP: *.echostar.pl 26.07.04, 22:46
        Gość portalu: Autor napisał(a):

        > Dziś rozmawiałem z Polka w Chorwacji, twierdzi żeby kierować się spokojnie na
        > autostradę. I komu tu zaufać??? :)))

        Tym co jechali....
        :-)
        Naprawdę w szczycie przed bramkami i objazdami będą niezłe kilometrowe kolejki.
        Sam stałem godzinę przed Zagrzebiem i prawie tyle samo w Perusicu.


      • Gość: coobaw Re: Autostrady IP: *.bg.pwr.wroc.pl 27.07.04, 10:24
        Sądzę, że trzeba rozważyć 2 kwestie - kiedy się jedzie i w którą stroną. Jesli
        my się wybieramy koniec sierpnia lub początek września to pojedziemy
        autostradą. Korki będą raczej w drugą stronę, powrotną. Z tego co wiem sierpień
        to szczyt sezonu i rusza Francja i Włochy, także korki będą w stronę Splitu.
        Reasumując patrz początek :)
        Pozdrawiam
        ps.
        I wielkie dzięki za info i mapki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka