Gość portalu: gh napisał(a): > Dom przy Avenue de Poissy gości wciąż niezliczonych badaczy i naukowców niech kazdy zostawi centa
Gość portalu: gh napisał(a): > Wsparcie dziela Giedroycia jest warte kazdych pieniedzy, ale nie oszukujmy > sie, nie centa. :) Nie centa? To jak się nazywa izraelska waluta, bo nie wiem.
chodzi o Eurocenty jak Niemcy to wymawiają "sent" czy "cent"?
i loonie się uzbiera. Czyli uczciwość w wolnym świecie: www.gazetagazeta.com/artman/publish/article_25870.shtml "Kampania torontońskiej policji i TTC doprowadziła do zatrzymania 30 osób posługujący
heheh ortalion. Jakis niewidzialny wrug cie znowu potcoorwia. heheheh
Gość portalu: docent napisał(a): > gratuluję odwagi i dążenia do normalności (a nie ulegania terrorowi stowarzysz > eń gejowskich). > Wystarczy korzystać z przepisów, które są (np. kodeks cywilny), a nie tworzyć s > pecjalne ustawy pod naciskiem organizacji homoseksualnych. To
> nie zostały zaprojektowane narodowe rewersy monet euro będą wielcy polscy mężowie stanu, ale jak odróżnić profile Jarosława i Lecha? i który na większym nominale? To są prawdziwe problemy!
1. Ciekawy raport: www.telegraph.co.uk/finance/economics/6599281/Societe-Generale-tells-clients-how-to-prepare-for-global-collapse.html
Dzięki, zalinkowałeś dwa świetne materiały. Skreśliłem parę, paręnaście zdań na temat ciągle narastającego i już niemożliwego do ogarnięcia globalnego zadłużenia podmiotów i państw przynależnych do obrębu cywilizacji euro-atlantyckiej: czw., 19-11-2009 Forum: Polityka i Gospodarka Wątek: Re: 2 centy
W czasach, gdy deser lodowy kosztował o wiele mniej niż dzisiaj, dziesięcioletni chłopiec wszedł do hotelowej kawiarenki i usiadł przy stoliku. Kelnerka postawiła przed nim szklankę wody. — He kosztuje deser lodowy? - spytało dziecko. — Pięćdziesiąt centów - odpowiedziała kelnerka
piękne, zaniemówiłem :)
Też witam, choć bez entuzjazmu forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48782&w=67081171
ani zydom ani byłym obszarnikom i burzujom -- lubie placki
Zazdrość cię zjada debilu!!!!!!!!!!