17.03.07, 14:27
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • homosovieticus Ani centa! 17.03.07, 14:37
      • rzewuski1 Re: Ani centa! 17.03.07, 14:39
        ani zydom ani byłym obszarnikom i burzujom
        • sclavus Re: Ani centa! 17.03.07, 14:40
          rzewuski1 napisał:

          > ani zydom ani byłym obszarnikom i burzujom
          >

          Mało!! Zabrać kościołowi to, co już zagarnął!!!
    • smalltownboy Re: Who is who??? 17.03.07, 14:38
      Dość wszelkiego dojenia Polski. Ani przez Żydów ani przez Kościół, ani przez
      dawnych obszarników. To już historia. Niech idą z pretensjami do hitlerowców i
      Stalina.
      • wartburg4 Re: Who is who??? 17.03.07, 14:43
        smalltownboy napisał:

        > Dość wszelkiego dojenia Polski. Ani przez Żydów ani przez Kościół, ani przez
        > dawnych obszarników. To już historia. Niech idą z pretensjami do hitlerowców i
        > Stalina.

        a beneficjenci niech wyślą list dziękczynny do Hitlera i Stalina.
        • chaziaj [...] 17.03.07, 14:47
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • apoplaws Wy mi tu chaziaj wyglądacie 17.03.07, 15:12
      na najbliżej ideowo ulokowanego tych co te różne straty spowodowali, niemal jak
      spadkobierca, więc proponuję na początek konfiskatkę na waszym chaziaj majątku.
      Nie martwcie się, homosovieticus i Frau są następni, więc towarzystwo będziecie
      mieli...
      • wartburg4 Re: Wy mi tu chaziaj wyglądacie 18.03.07, 04:42
        apoplaws napisał:

        > na najbliżej ideowo ulokowanego tych co te różne straty spowodowali, niemal jak
        > spadkobierca, więc proponuję na początek konfiskatkę na waszym chaziaj majątku.
        > Nie martwcie się, homosovieticus i Frau są następni, więc towarzystwo będziecie
        > mieli...

        Gdyby nie gnidy w rodzaju chaziaja, homosia albo frau nazi, Hitler i Stalin
        skończyliby swój żywot tam, gdzie go zaczynali - w przytułku dla bezdomnych.
    • banme2 [...] 18.03.07, 04:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • kikoo1 Re: Who is who??? 18.03.07, 06:32
        a kuku! Figa z makiem z pasternakiem!
    • sawa.com Re: Who is who??? 18.03.07, 06:30
      Wszelką reprywatyzację uważam za wielkie złodziejstwo dokonywane na
      wspólczesnym pokoleniu i na przyszłych pokoleniach Polaków. Tym gorsze, że
      ubrane w prawne szatki. Historii nie da się tworzyć na nowo, po raz drugi, w
      nowy lepszy sposób, tak jak nie da sie podrózować w czasie. Nie ma tamtego
      mienia zniszczonego przez wojnę ponad pół wieku temu. Nie ma ksiąg wieczystych
      i innych dokumentów... i nie ma ludzi, którzy mienie to tworzyli. Próby
      powrotów do tego co bylo to jakaś paranoja nie mająca precedensu w historii
      cywilizowanych narodów. "Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki" tę prawdę
      znali juz w starozytności.

      Uważam, że w tak ważnej dla państwa kwestii sejm nie moze podejmować decyzji
      sam. Musi byc referendum ogólnonarodowe.
    • sawa.com Dajemy się wodzić za nos różnej maści naganiaczom 18.03.07, 07:28
      Jak bardzo niedorzeczne sa pomysły o reprewatyzacji i rekompensatach niech
      świadczy postawa rządu niemieckiego. Ani mu w głowie cokolwiek rekompensować
      obywatelom niemieckim z tzw mienia z Prus Wschodnich. Chociaż to Niemcy
      hitlerowskie rozpętały wojnę... etc etc.

      A my dajemy sobie mącić w głowach róznego rodzaju naganiaczom.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka