chaziaj 17.03.07, 14:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzewuski1 Re: Ani centa! 17.03.07, 14:39 ani zydom ani byłym obszarnikom i burzujom Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Ani centa! 17.03.07, 14:40 rzewuski1 napisał: > ani zydom ani byłym obszarnikom i burzujom > Mało!! Zabrać kościołowi to, co już zagarnął!!! Odpowiedz Link Zgłoś
smalltownboy Re: Who is who??? 17.03.07, 14:38 Dość wszelkiego dojenia Polski. Ani przez Żydów ani przez Kościół, ani przez dawnych obszarników. To już historia. Niech idą z pretensjami do hitlerowców i Stalina. Odpowiedz Link Zgłoś
wartburg4 Re: Who is who??? 17.03.07, 14:43 smalltownboy napisał: > Dość wszelkiego dojenia Polski. Ani przez Żydów ani przez Kościół, ani przez > dawnych obszarników. To już historia. Niech idą z pretensjami do hitlerowców i > Stalina. a beneficjenci niech wyślą list dziękczynny do Hitlera i Stalina. Odpowiedz Link Zgłoś
chaziaj [...] 17.03.07, 14:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
apoplaws Wy mi tu chaziaj wyglądacie 17.03.07, 15:12 na najbliżej ideowo ulokowanego tych co te różne straty spowodowali, niemal jak spadkobierca, więc proponuję na początek konfiskatkę na waszym chaziaj majątku. Nie martwcie się, homosovieticus i Frau są następni, więc towarzystwo będziecie mieli... Odpowiedz Link Zgłoś
wartburg4 Re: Wy mi tu chaziaj wyglądacie 18.03.07, 04:42 apoplaws napisał: > na najbliżej ideowo ulokowanego tych co te różne straty spowodowali, niemal jak > spadkobierca, więc proponuję na początek konfiskatkę na waszym chaziaj majątku. > Nie martwcie się, homosovieticus i Frau są następni, więc towarzystwo będziecie > mieli... Gdyby nie gnidy w rodzaju chaziaja, homosia albo frau nazi, Hitler i Stalin skończyliby swój żywot tam, gdzie go zaczynali - w przytułku dla bezdomnych. Odpowiedz Link Zgłoś
banme2 [...] 18.03.07, 04:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: Who is who??? 18.03.07, 06:30 Wszelką reprywatyzację uważam za wielkie złodziejstwo dokonywane na wspólczesnym pokoleniu i na przyszłych pokoleniach Polaków. Tym gorsze, że ubrane w prawne szatki. Historii nie da się tworzyć na nowo, po raz drugi, w nowy lepszy sposób, tak jak nie da sie podrózować w czasie. Nie ma tamtego mienia zniszczonego przez wojnę ponad pół wieku temu. Nie ma ksiąg wieczystych i innych dokumentów... i nie ma ludzi, którzy mienie to tworzyli. Próby powrotów do tego co bylo to jakaś paranoja nie mająca precedensu w historii cywilizowanych narodów. "Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki" tę prawdę znali juz w starozytności. Uważam, że w tak ważnej dla państwa kwestii sejm nie moze podejmować decyzji sam. Musi byc referendum ogólnonarodowe. Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Dajemy się wodzić za nos różnej maści naganiaczom 18.03.07, 07:28 Jak bardzo niedorzeczne sa pomysły o reprewatyzacji i rekompensatach niech świadczy postawa rządu niemieckiego. Ani mu w głowie cokolwiek rekompensować obywatelom niemieckim z tzw mienia z Prus Wschodnich. Chociaż to Niemcy hitlerowskie rozpętały wojnę... etc etc. A my dajemy sobie mącić w głowach róznego rodzaju naganiaczom. Odpowiedz Link Zgłoś