Przyznam, ze o Coca-Coli to nie slyszalem ! :D -- Pozdrawiam : ) Nasz Blog i Nasz Czat !!!
A propos żołądka, to podobno najlepsza jest odgazowana Coca-Cola!
ma świetną reklamę - tę ostatnią. naprawdę, jedna z lepszych, jakie widziałam.
zgadzam się, reklama jest super
Jest tu może wśród was jakaś samotna Sylwia po Coca cola mi coś już drugi raz z rzędu sugeruje;-)
Ja kiedyś miałam z napisem przyjaciel. Jedna i jedyna była z tym napisem, bo coli nie popiłam :> Przynajmniej takiej już później nie miałam. A właśnie jak to jest z biedronką a dokładnie z jej wytworami :> Kiedyś słyszałam, że colę robią tam w ten sposób, że ekstarktu więcej dodają i
Poważnie ;) - moje Maluchy zawsze dostają Cole w podobnych sytuacjach i jak dotąd okazała się skutecznym "lekarstwem", daję im też jagody. Jesli jednak wymiotuje nawet wodę to sytuacja moze byc poważniejsza :( -- Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą ...
... w pracy, w domu, oraz w szkole wszyscy, wszyscy(!) mowiec wam niemalze jak coca cole tyle tej milosci mam ...
nie sądziłem, że w 1932 roku w Chinach reklamowano na wielkich ulicznych plakatach coca-colę. początkowo myślałem też, że jak na styczeń są nieco za lekko ubrani, ale okazuje się że w tamtych szerokościach to normalka (dziś jest w Szanghaju 8 stopni) ale skoro to forum jest o militariach, to
dokładnie. czy pokój czy pożoga, od dziesięcioleci-always coca-cola! -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/sc/sf/9seg/ZtlLsVtfaPYyDBLHAA.jpg
też koli nigdy nie piłam, kusi mnie szczególnie pół na pół z piwem. głupota, oczywiście zwalczam tą pokusę...
W czasie mojej krótkiej ciąży: - sok pomidorowy z tabasco (koniecznie na ostrooooo) - ogórki konserwowe z musztardą - sok grejfrutowy - coca-cola (normalnie jej nie cierpię, wtedy musiałam szklaneczkę dziennie) - masło (normalnie nie przepadam) Wszystko co słodkie było fuuuuuuuuuuuj
Dziewczyny co myślicie na temat podawania dziecku do picia coli,przy rozwolnieniu plus banany takie słyszałam od zaprzyjażnionej pielęgniarki opinie. Zmagamy się z tym problemem 3 dzień,mały ma 4 lata podaję nifuroksazyd.Na razie brak poprawy. Proszę o nieprzenoszenie na zdrowie małego
podawać odgazowana i ciepła,łyżeczką co parę minut.coca-cola jest odpowiednio zjonizowana, a dzieci podczas biegunki traca elektrolity odwadniajac sie i coca-colą najłatwiej je uzupełnic.. ale uorzedzam, ja nigdy nie stosowałam na moich dzieciach
chce wiedziec cos wiecej na temat tego produktu ,nastraszcie mnie czy co bo pije straszne ilosci coli i jak tak dalej pojdzie to mi chyba juz nic z zoladka nie zostanie:(
lekarze polecaja bo to elektrolit po prostu cos jak smecta ;)) Ja tez mianiaczka coli jestem. Trzeba miec jakies wady ;)) -- gosklec@poczta.onet.pl
witam staram sie o stanowisko dewelopera w tej firmie jak wyglada proces rekrutacji jaka płaca pozdrawiam
a co na takiej rozmowie pytaja ??????????