29.01.05, 16:12
ma świetną reklamę - tę ostatnią. naprawdę, jedna z lepszych, jakie widziałam.
Obserwuj wątek
    • cristinka Re: Coca cola 29.01.05, 17:22
      zgadzam się, reklama jest super

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka