co to za final pytam sie ...portugalia to nie brazylia mimo ze trener ten sam ... to samo tyczy sie grecji , ktorej i tak nic nie pomoze nawet z niemieckim trenerem.... moze gdyby zagrali trenerzy byloby ciekawiej.... jesli taki jest poziom europejskiej pilki to nalezy sobie pogratulowac
"final" byl rzeczywiscie spektakularny. Zaglada 80-90% populacji. I z tego wyszli "silniejsi" :))) To troche tak, jakby stracic rece i nogi w wypadku i twierdzic, z to ciekawe doswiadczenie, z ktorego wyszlo sie "silniejszym" :))) Gosciu, co dorzuciles do makowca? W jednym masz racje
zydzi maja tez w swojej "ksiedze" jak nazwe stary testament tzw Ksiege Hioba.jak mozna z niej wywnioskowac Bog tego narodu nigdy nie byl szczegolnie milosierny.byl mozna to powiedziec czesto Bogiem niezwykle okrutnym,choc zasadniczo sprawiedliwym. sadze wiec ze najlepszym dowodem na to ze legenda
Sam pisze o koszykówce i wiem, ze zainteresowanie tym sportem jest w naszym kraju mizerne.... Relacja na GW na pewno będzie większa - tylko dajcie wrócić ludziom z meczu :)
jak bylo????? piszcie! ile bylo!!!!>|????? na litosc..
Walk on, walk on, with hope in your heart, And you'll never walk alone, you'll neeeeever walk aaaaalooooooone!!!!! Zagwarantujcie mi wygrana i dajcie Scum ale bezpieczniej by bylo gdybysmy mieli rewanz z Milanem :D
Oj, mocny byl! Znowu zaczal mi sie podobac ten serial. I wreszcie wiem co sie stalo z synkiem Crane'a. Tego sie nie spodziewalam! Mam nadzieje, ze drugi sezon (tej jesieni) bedzie trzymal poziom.
Bardzo średnio. Oczywiście to że Walter jest synalkiem było zaskakujące. Ale wszystko inne takie dość mętne i mało pasjonujące. Prawdę mówiąc ostatnie odcinki oglądałem na siłę - a przecież powinienem z wywalonymi gałami, opadniętą szczeną i tupiąc nóżkami ! :) Wiele dużo bardziej ciekawych i emoc
OK juz z grubsza wiem. Jesli Cie czytelniku interesuje jaki jest final tego to: Jeszcze nic nie podpisywalem, ale juz mi powiedziano. Notice jeszcze bedzie podlegal dyskusji - ja chce 6 tyg ale chca masowo dac wszystkim w dziale 12 tyg. Srednio sie to ludziom podoba. Natomiast podwyzka
> Natomiast jesli czytelniku g.. Cie obchodza moje losy - na kiego diabla > doczytales az do tego miejsca ? Bo widzisz jako Prawdziwi Polacy w Wysp mielismy nadzieje, ze Ci sie powinie noga i przeczytamy tutaj liste przeklenstw... ;) -- Xiv (de Vratislavia) śr., 08-11-2006 Forum: Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii Wątek: Re: Final
sprobowalem dodzwonic sie do biura jeszcze raz, tym razem w tak zwanych godzinach odwiedzin, dodzwonilem sie, rozmawialem z komornikiem, powiedzialem mu, ze pomylka, no i na razie nastapil final :) czyli jednak nie bylo tak zle
no to teraz czekam z kufelkiem na niedziele gdzie te hiszpanskie byki rozdepcza szwabskie tylki...Z dokladnie takim samym wynikiem.I nie wracac mi øurna z innym kolorem niz zloty na rogach!!!!1Szwaby do chaty a Klose do klozetu.
No, to widzisz, co robi zabor polski ze slasakow.
Polfinaly: 1-Clijsters-Kleybanova 2-Jovanovski-Li Na Wyglada na to,ze Clijsters zagra i wygra z Jovanovski w finale.
Wozniacki zenujaco przegrala z Cibulkova,a Zvonareva po walce z b.dobrze grajaca Pennetta. Zanosi sie na final Clijsters-Pennetta.
i coo daaaleeeej?:D kurcze, ja chce jeszcze;) -- no dobra.. mam bloga... a nawet dwa http://przetworywytworypotwory.blogspot.com raz , http://wdobrerece.blogspot.com dwa "panu bogu poza kotami nic się do końca nie udało"
noo pierwsza rzecz jaka rano zrobilam, to zapuszczenie weeds;D ja mialam mieszane uczucia w trakcie, ale generalnie to byl serial ktory najpilniej ogladalam;D ale baardzo jestem ciekawa co dalej:D -- no dobra.. mam bloga... a nawet dwa http://przetworywytworypotwory.blogspot.com raz , h