Dodaj do ulubionych

Sleepy Hollow

17.09.13, 04:16
Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek! Oj, działo się i podoba mi się bardzo! Za tydzień i przez następne tygodnie będę wiernie wracać na kanapę w poniedziałki o 21 smile
Ktoś będzie macać?
Obserwuj wątek
    • thorgalla Re: Sleepy Hollow 19.09.13, 12:21
      Dajcie namiar (oprócz torrentów) bo na "mojej" stronie tego nie ma.
      --
      Zrobiłaś test ciążowy? (..)
      Może nasiusiałaś w złym miejscu.Dobrze przeczytałaś instrukcję?
      Może to jest jakiś nowy model testu na inną chorobę.
    • thorgalla Re: Sleepy Hollow 19.09.13, 16:06
      Hm... sama nie wiem.Zastanowię się jeszcze czy będę oglądać
      --
      Zrobiłaś test ciążowy? (..)
      Może nasiusiałaś w złym miejscu.Dobrze przeczytałaś instrukcję?
      Może to jest jakiś nowy model testu na inną chorobę.
    • pszczolaasia Re: Sleepy Hollow 22.09.13, 10:31
      zajebisty! ten pierwszy odcinek..
      juz nie wspomne o mojej ulubionej pisoencebig_grin
      ale normalnie jeszcze mi wlosy na rasi stoja deba po koncowcebig_grin
      zajebisty!
      zeby tego nie skasztanili...plizzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      --
      https://farm3.static.flickr.com/2639/3926440863_64f93fa34e.jpg
    • galaxian1 Re: Sleepy Hollow 31.10.13, 20:27
      Zacząłem i jestem po 2 odcinkach ! smile
      Rewelacja to to nie jest, mnóstwo głupot i idiotyzmów, jakbym miał wyliczać skończyło by mi się miejsce w okienku big_grin Najbardziej razi taka szybka adaptacja faceta sprzed 250 lat do obecnych czasów! Pewnie niedługo zacznie programować komputery big_grin
      Ale ogląda się całkiem dobrze, fajne scenerie nocno-straszne, przez co jest klimat... i co ważne nie jest nudne! Warto oglądać dalej ?

--
      Supernatural forum
      • aniuta75 Re: Sleepy Hollow 31.10.13, 20:47
        Ale marud z Ciebie tongue_out. A jakby rozkminiał teraźniejszośc zbyt długo to dopiero wtedy byś narzekał tongue_out. Zresztą o nnie ma czasu się dostosowywać, on ma ważną sprawę do rozwiązania a nie się wgłębiać tongue_out. No a poza tym, to od czasu do czasu są śmieszne wtręty czy jego zachowania w zderzeniu z tą nowoczesnością smile. Oglądaj dalej to sam zobaczysz smile.

--
        SERIALOWO, FILMOWO I NIE TYLKO big_grin
        • galaxian1 Re: Sleepy Hollow 31.10.13, 21:56
          aniuta75 napisała:

> Ale marud z Ciebie tongue_out.

Bla bla bla tongue_out big_grin

> No a poza tym, to od czasu do czasu są śmieszne wtręty czy jego zachowania w zderzeniu z tą nowoczesnością smile.

Wiem wiem, cały czas są big_grin
          Ale dla amerykanów to wystarczy zatrudnić aktora z brytyjskim akcentem, aby im się już wydawało że to jest facet sprzed 250 lat :smile Ja wymagam nieco więcej smile
          Pierwszy odcinek był zbyt "szybki"... dopiero co się facet wybudził, zobaczył 2 samochody i już wszystko kumał co i jak. No kuźwa tongue_out big_grin

--
          Supernatural forum
          • pszczolaasia Re: Sleepy Hollow 02.11.13, 12:41
            galaxian1 napisał:

> aniuta75 napisała:
            >
            > > Ale marud z Ciebie tongue_out.
            >
            > Bla bla bla tongue_out big_grin

nie wierze! ukradl moje blabla!

> Ale dla amerykanów to wystarczy zatrudnić aktora z brytyjskim akcentem, aby im
            > się już wydawało że to jest facet sprzed 250 lat :smile Ja wymagam nieco więcej smile

blablablabig_grin

> Pierwszy odcinek był zbyt "szybki"... dopiero co się facet wybudził, zobaczył 2
            > samochody i już wszystko kumał co i jak. No kuźwa tongue_out big_grin
            >

biorac pod wuage co wyczyniaja w vd jestem w stanie hamerykanom wybaczyc to co wyczyniaja w shwink
            --
            „Tylko głupiec sam się poniża, gdy na świecie pełno jest ludzi gotowych uczynić to za niego" Theon Greyjoy
      • pszczolaasia Re: Sleepy Hollow 02.11.13, 12:39
        galaxian1 napisał:

> Zacząłem i jestem po 2 odcinkach ! smile
        > Rewelacja to to nie jest, mnóstwo głupot i idiotyzmów, jakbym miał wyliczać sko
        > ńczyło by mi się miejsce w okienku big_grin Najbardziej razi taka szybka adaptacja fa
        > ceta sprzed 250 lat do obecnych czasów! Pewnie niedługo zacznie programować kom
        > putery big_grin

blablablabig_grin

> Ale ogląda się całkiem dobrze, fajne scenerie nocno-straszne, przez co jest kli
        > mat... i co ważne nie jest nudne! Warto oglądać dalej ?
        >

warto! ja codziennie daje na masze ze te dwa seriale. originalsow i za ikaboda kranesmile

--
        "za każdym razem kiedy liczę sobie BMI to okazuje się że jestem za niskatongue_out" baj A.
        • sil.wen Re: Sleepy Hollow 03.11.13, 23:19
          Obejrzałam hurtem 5 odcinków, bo ja teraz tylko hurtem jakoś od września oglądam. I super, bardzo mi się podoba - tak ogólnie. Klimat w sam raz, straszne w sam raz, Crane w sam raz (no może troszkę za młody jak na mój gustsmile. Fajnie się ogląda.
          Tylko już wiem, że bardzo mi parę rzeczy będzie przeszkadzało, a najbardziej pan barania głowa... Ludzie, jak on durnowato wygląda!
          W ostatnim odcinku rozwalił mnie zupełnie chłopczyk z Roanoke, który mówi językiem Chaucera. Chaucera??? Normalnie przesadzili. Nie, żebym jakoś się przykładała na zajęciach, ale tyle to pamiętam, że w czasach Roanoke to już się od dawna nie mówiło Middle English. Rozumiem, że na siłę chcieli, żeby się Crane na coś przydał, potłumaczył, ale taką głupotę palnąć...
          I jeszcze ta czaszka... Jak się boją, że ją sobie jeździec założy, to po co ją trzymają? Pod walec by wsadzili i po kłopocie. A tak a propos głowy, zupełnie mi wyleciało, co się z nią teraz dzieje?
          --
          "Somehow it's reassuring knowing I'm not the only one pretending to be normal."
          • aniuta75 Re: Sleepy Hollow 04.11.13, 10:44
            No widzisz smile. Chyba mam kolejny temat do zgłębienia, w sensie Roanoke, a miałam dawno już to zrobić, przy okazji Supka wink. No ale doba jak na złośc nie chce się wydłużyć big_grin.

Głowa pewnie do czegoś im potrzebna jest i tak zachowawczo ją schowali. A gdzie?? Zabij mnie - nie pamiętam też big_grin.

--
            Saving people, hunting things... The family business...

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/IlNb6SuPMalgweVYwX.jpg
    • galaxian1 6 05.11.13, 16:18
      Eeee, kiepski odcinek, nużący, 90% czasu to flashbacki, a to co dzieje się w czasach obecnych jest banalne, całe rozwiązanie sprawy w tempie "pierdolino" smile W 5 sekund odnajdują sin eatera, w kolejne 3 sekundy, od razu wiedzą które to podziemia ze znakiem... bla bla bla. A ta siostra to na co właściwie była potrzebna na przepustkę, to w sumie nie wykazała się niczym w odcinku. Nie twierdzę, że fabuła była zła - ale mogli to jakoś lepiej, mądrzej przekazać. W końcu to nie jest serial dla przedszkolaków. No chyba nie jest ?

--
      Supernatural forum
      • sil.wen Re: 6 05.11.13, 23:52
        Ja tam lubię jak love story pokazują, przynajmniej wiadomo, jak się z Katriną poznali.
        Wynika z tego odcinka, że Crane to jakby grimm, ciekawe, czy przodek Nicka jakiśbig_grin
        --
        • pszczolaasia Re: 6 06.11.13, 08:26
          big_grinbig_grin
          tia sie potem dowiemy ze to preqel jestbig_grin
          nie no. mi sie podobal mimo ze spokojniejszy jest.
          mimo ze zjadacz grzechow doktorem bishopem smierdzibig_grin poza tym zjadacz grzechow...
          to byl profesjonalny zjadacz grzechow
          https://v4.valkiria.net/skin/film/gal/zjadacz_grzechow/05.jpg
          --
          https://i177.photobucket.com/albums/w227/shivikap/trueblood/trueblood-10.png
    • aniuta75 7 12.11.13, 21:50

No i co? Oni tak będą trzymać w solarium tego bezgłowego? A jak się lampki poprzepalają? suspiciousbig_grin

BTW sceny prób zniszczenia czachy przypomniały mi sceny, kiedy to Dean próbował miecz ze skały wydobyć big_grin.

--
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/UcuY6scbuiDIDSj7zX.png
      • piegucha Re: 7 12.11.13, 21:55

Odcinek byl fajny. Jakos nie pamietam tego z Deanem, ale rzeczywiscie ciekawe jak dlugo beda go opalactongue_out No i sie dowiedzielismy gdzie byla glowa przez ten caly czas.
        • sil.wen Re: 7 15.11.13, 22:45
          Mnie sie narada u Elronda przypomniała, jak w pierścień walili czym popadnie.
          A ten bezgłowy jak do nich mówi, to przez te czaszke mówi, czy sam zewłok przez powłoki brzuszne sie odzywa, bo jakoś nie zwróciłam uwagi?
          Rozczuliła mnie scena z czatem. Ciekawe, czy do niej wróci, bo zafrapowany był bardzosmile
          --
    • piegucha 9 26.11.13, 04:04

No to mamy dumnego tatusiabig_grin Jaja za jajamitongue_out Szkoda tylko, ze ten Ent taki malo sympatyczny.

Co do bezglowego, to ja to rozumiem bardziej jako meska dume, zlamanie przyjazni, niz milosc do kobitki. Po prostu kieruje nim zemsta na najlepszym przyjacielu, ktory odebral mu kobiete. Pewnie, ze jej za bardzo nie kochal, po prostu byla ladna i mu pasowala do bokutongue_out
      no nic, to teraz czekamy 2 tyg na nastpny odcineksad
        • aniuta75 Re: 9 27.11.13, 19:45
          Mnie też smile. Pan sękaty całkiem sympatyczny big_grin. I przez chwile myślałam, że pani policjantka okaże się potomkinią Ikaboda a tu klops tongue_outbig_grin.

--
          https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/AerXZT4VCnFZb8nVSX.jpg
          • sil.wen Re: 9 02.12.13, 06:11
            Może się jeszcze okazać, przecież jego syn mógł sobie przygruchać na ten przykład córkę tej sympatycznej dziewczyny, która poród odbierała. Albo wnuk wnuczkę... I tak dalej, trochę mi się te koneksje plączą.
            Irytuje mnie siostra z psychiatryka. Nic nie robi, tylko łazi w te i we wte. Mam nadzieję, że jej jakąś rolę przeznaczyli i że w końcu zarobi na swoją gażęsmile

--
    • piegucha 10 10.12.13, 19:50

Hmm, coraz bardziej przewidywalny ten serialsad Normalnie nic mnie nie zaskoczylo, bez emocji ogladalam wczorajszy odcinek. Podejrzewam, ze skoro zatrzymali serce synka, to sie pewnie pojawi w nastepnym odcinku rownie zywy jak tatus, a na koniec jeszcze z zonka sie spikna i bedzie rodzinna sielanka.
      Cos za duzo czerpia z LOTRa, gollum? naprawde?
      • aniuta75 Re: 10 10.12.13, 21:41
        To ja jakaś dziwna, bo dla mnie nie był przewidywalny. Przewidywalny by był, jakby się okazało, że Zjadacz Grzechów jest Potomkiem Ichaboda smile.
        A gollum tudzież golem pojawiał się już przecież w innych serialach czy filmach smile.

--
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/f5jaj7o5tGtoWB0jeX.jpg
        • piegucha Re: 10 10.12.13, 22:16
          eee, nie zartuj! Po tym jak sie Crane dowiedzial, ze jest tatusiem, nie spodziewalas sie, ze bedzie sie chcial dowiedziec od zonki co i jak? Ze jedyny kontakt z tamtym swiatem jest przez Waltera? Ze pewnie jakis potwor wypelznie i trzeba bedzie z nim walczyc? ze bibliotekarka jest czarownica? ze Crane i policantka ukatrupia potwora? Nie zartuj, przeciez to bylo wiadomo!
          chyba ze juz za duzo sie seriali w zyciu naogladalam i nieduzo mnie zdziwitongue_out ale Ty chyba wiecej ogladaszbig_grin
            • piegucha Re: 10 10.12.13, 22:32

podejrzewalam, ze bedzie mial magiczne umiejetnosci po mamusi, a ze mu zatrzymali serce to chyba bylo jedyne zaskoczenie w odcinku
              coz, czekam az synek sie obudzi, bo innej opcji nie widze
              no to wiekszosc odcinka i dla Ciebie przewidywalnatongue_out
              • galaxian1 Re: 10 12.12.13, 23:39
                A sam serial dla mnie robi się jakiś nudnawy, niemrawy.
                Teraz zacznie się rozpracowywanie wszystkich możliwych potomków Ihaboda? Serio ? big_grin
                Jakoś specjalnie mnie taka fabuła nie porywa! A co stało się z bezgłowym? Zapewne razem w Molochem pojawi się w finale sezonu porywając panią detektywkę ? smile
                A sak Moloch wyglądał jak królik z Doniego Darko, za to głos miał Vadera big_grin Aż mi się chciało normalnie chichać smile

Dla tych co nie widziali Darko, mała ściąga big_grin
                Normalnie cały Moloch !!! hahaha

https://sw-extreme.com/upload/fckuserfiles/image/nowosci/tworczosc%20fanow/donnie-darko.jpg

--
                Supernatural forum
                • sil.wen Re: 10 15.12.13, 09:38
                  > Teraz zacznie się rozpracowywanie wszystkich możliwych potomków Ihaboda? Serio
                  > ? big_grin

Chyba nie, bo wynika, że młodemu serce zatrzymali zanim zdążył napłodzić rzesze piromanów...
                  --
                  b"Somehow it's reassuring knowing I'm not the only one pretending to be normal."
                  • piegucha Re: 10 16.12.13, 01:19
                    glx jakies idiotyczne historie wymysla, a ja mu juz tlumaczylam, ze synek wroci, bo pewnie caly czas lezy w trumnie. Ale pewnie glx jakies molestowanie trupa sie marzy i pelno potomkow z tego mu wyszlotongue_out
      • galaxian1 Re: 10 12.12.13, 23:32
        piegucha napisała:

> Cos za duzo czerpia z LOTRa, gollum? naprawde?

Nie gollum tylko golem. Gollum nigdy nie był golemem, a golem gollumem.
        Golem nie ma nic wspólnego z LOTR.
        Ubawiłaś mnie jak nic smile suspicious tongue_out

pl.wikipedia.org/wiki/Golem
        --
        Supernatural forum
    • piegucha 11 15.01.14, 01:16

Pierwszy odcinek po przerwie i jakos nie jestem zaskoczonasad To juz wszystko bylo w tylu serialachsad
      Za tydzien koniec sezonu, puszcza dwa odcinki na raz.
      A pozniej czekamy na drugi sezon.
    • piegucha final 22.01.14, 21:35

Oj, mocny byl! Znowu zaczal mi sie podobac ten serial.
      I wreszcie wiem co sie stalo z synkiem Crane'a. Tego sie nie spodziewalam!
      Mam nadzieje, ze drugi sezon (tej jesieni) bedzie trzymal poziom.
      • sil.wen Re: final 22.01.14, 23:29
        A mi jakoś średnio przypadło do gustu.
        Początek sezonu bardzo mi się podobał, ale potem zaczęły mi te czyśćcowe bzdury działać na nerwy, a już w finale były dobijające.
        Motyw z synkiem rzeczywiście dobry - tylko nijak nie pasuje mi jego wiek. Bo gdyby się normalnie starzał w tej trumnie, to powinien być teraz nieco bardziej nadpróchniały, a gdyby się nie starzał, to powinno mu do wieku zakopania przybyć tylko trzynaście lat... Czyli powinien być taki w sam raz akurat, a nie taki dziadekwink
        I też nie rozumiem, po co Molochowi była mapa do czyśćca, skoro sobie bez niej świetnie poradził i teraz goni po nim Abbie.
        --
      • pszczolaasia Re: final 27.01.14, 16:43
        jesli chodzi o syna to w sumie to ja jakos od poczatku myslalam ze to on. ale pozniej ten zamysl opuscilam. ale jak byl ten odcinke o synu to sobie pomyslalam ze to dr ishop pewnie jest bo jak go opisywali to jakby jego opisywali:0
        final- super!
        --
        https://30.media.tumblr.com/tumblr_lsvm6zAg0s1qlnzg0o4_250.gif
        • galaxian1 Re: final 30.01.14, 12:02
          Nie da się ukryć, że serial nie utrzymał poziomu początku i fabularnie zjechał w dół.
          Finał obejrzałem do połowy (czyli jeden z dwóch połączonych odcinków), bo taki był pasjonujący że zasypiałem smile Ten cały Moloch wywołuje u mnie uśmiechy na twarzy, zamiast przerażenie! big_grin
          Za to jeźdzca nie już nie ma od dobrych kilku odcinków... a poza tym jak ujawniono jego tożsamość, to też przestał być dla mnie tajemniczy i straszny - ot, stary kumpel Ichadoba (pewnie niedługo buzi se dadzą, haha) big_grin
          Nudzą mnie odcinki w stylu "poszukiwanie czegoś tam", bo wszystkie są dokładnie identyczne - nasza niezwykła parka poszukuje, a siły zła im w tym przeszkadzają. Szkoda że całe przeszkadzanie polega na grożeniu paluszkiem i wysyłaniu skaczących zombiaków, które się rozwala jednym strzałem.
          I ciągłe gadanie o Katarinie, Katarinie, Katarinie... już mnie od niej bierze na mdłości.

Nie wydaje mi się, abym miał ochotę na drugi sezon.
          Z seriali podobnych tematycznie zdecydowanie więcej frajdy mam z oglądania Grimma i Supka. Chociaż one już też obniżyły poziom, jednak w SH obniżenie przyszło zdecydowanie za szybko! A przecież serial ma tylko 12 odcinków.

--
          Supernatural forum
          • aniuta75 Re: final 07.02.14, 22:21
            Nadrobiłam w końcu finał i... no średnio było.
            Ale drugi sezon zobaczę. No, przynajmniej początek. A nóż widelec się poprawią? suspiciousbig_grin

--
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/lh/mb/wvld/f5jaj7o5tGtoWB0jeX.jpg
            • galaxian1 Re: final 17.02.14, 14:46
              Bardzo średnio. Oczywiście to że Walter jest synalkiem było zaskakujące.
              Ale wszystko inne takie dość mętne i mało pasjonujące.
              Prawdę mówiąc ostatnie odcinki oglądałem na siłę - a przecież powinienem z wywalonymi gałami, opadniętą szczeną i tupiąc nóżkami ! smile Wiele dużo bardziej ciekawych i emocjonujących seriali dostało cancela.

--
              Supernatural forum

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka