Dodaj do ulubionych

Final ?!!! Jaki final.....?!!!!

IP: *.pool80117.interbusiness.it 04.07.04, 21:42
co to za final pytam sie ...portugalia to nie brazylia mimo ze trener ten
sam ... to samo tyczy sie grecji , ktorej i tak nic nie pomoze nawet z
niemieckim trenerem.... moze gdyby zagrali trenerzy byloby ciekawiej....
jesli taki jest poziom europejskiej pilki to nalezy sobie pogratulowac...
rownie dobrze na miejscu grecji moglaby grac polska ... efekt byl by ten
sam.... beznadzieja.... nudne i zalosne .... emocji zero.... co mnie trzyma
przy ekranie...??? ciekawosc ....
Obserwuj wątek
    • Gość: x Najciekawszy moment tego żałosnego meczyku IP: 212.244.108.* 04.07.04, 22:47
      był w osiemdziesiątej którejś, jak wbiegł ten kibic do bramki. To była
      najlepsza akcja meczu, w dodatku zakończona bramką.
      • Gość: zdegustowany!!!!!! Re: Najciekawszy moment tego żałosnego meczyku IP: *.pool80117.interbusiness.it 04.07.04, 23:17
        nie najlepszy moment ... to ten w ktorym biedny chlopaczek z plastrami na
        uszach placze .... ciekawe czy z powodu plastrow...czy przegranej ..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka