Gość: zdegustowany!!!!!!
IP: *.pool80117.interbusiness.it
04.07.04, 21:42
co to za final pytam sie ...portugalia to nie brazylia mimo ze trener ten
sam ... to samo tyczy sie grecji , ktorej i tak nic nie pomoze nawet z
niemieckim trenerem.... moze gdyby zagrali trenerzy byloby ciekawiej....
jesli taki jest poziom europejskiej pilki to nalezy sobie pogratulowac...
rownie dobrze na miejscu grecji moglaby grac polska ... efekt byl by ten
sam.... beznadzieja.... nudne i zalosne .... emocji zero.... co mnie trzyma
przy ekranie...??? ciekawosc ....