Gość: Freestyler IP: *.acn.waw.pl 18.05.07, 22:13 Ej o jakimś głupim meczu w piłkę jest 3 razy więcej niż o finale (!) MP w kosza... wstyd troche...zróbcie porządną relację "na żywo", i dajcie jakiś porządny opis po meczu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Freestyler Prokom wygrał. Jednym po dogrywce! IP: *.acn.waw.pl 18.05.07, 22:14 I Panie Cegliński Pana "teoria 80 punktów" średnio się sprawdza na razie...Prokom rzucił tylko 79 i to po dogrywce a i tak wygrał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Turowa Prokom wygrał. Jednym po dogrywce! IP: *.infinity.net.pl 18.05.07, 22:14 GRATULACJE dla Prokomu! Byliście lepsi... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Freestyler Prokom wygrał. Jednym po dogrywce! IP: *.acn.waw.pl 18.05.07, 22:17 I zdjęcie też moglibyście dać z dzisiejszego meczu a nie z archiwum..Qrde, jak to sie dzieje ze jestescie w stane zrobic super relacje z jakiegos-nic-nie-znaczacego meczu w pilkie kopanom a nie jestescie w stanie porzadnie zrelacjonowac FINALU mistrzostw PL w kosza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc final IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 22:34 Sam pisze o koszykówce i wiem, ze zainteresowanie tym sportem jest w naszym kraju mizerne.... Relacja na GW na pewno będzie większa - tylko dajcie wrócić ludziom z meczu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: airPTS bo nasz Prokom najlepszy w Polsce jest IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 18.05.07, 22:32 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kajet i może jeszcze ma najlepszego trenera... IP: *.chello.pl 18.05.07, 22:38 hehe, dwa miliony sopocian w naszym kraju mnie rozpieprzają... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: airPTS 2x Top16 i 3 misie IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 18.05.07, 23:59 pokaz mi polskiego coacha z lepszymi wynikami Odpowiedz Link Zgłoś
tom.kew Prokom wygrał. Jednym po dogrywce! 18.05.07, 22:52 nie narzekajcie -"gazeta" zrobiła postęp- mają wyniki na bieżąco, a zdarzało się,że reagowali po dwóch dniach-szczególnie w weekend, kiedy nowy numer szedł dopiero w poniedziałek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pąki Nie oglądałem, ale nie sądzę by Turów dał radę IP: *.net-serwis.pl 18.05.07, 23:52 Prokom dysponuje zdecydowanie największym potencjałem koszykarskim w kraju. Przeciwko każdemy rywalowi może wystawić w zasadzie 2 równorzędne drużyny! Najsłabsze strony Prokomu to "trener" - pożal się Boże - i wiek grajków. Turów owszem - postawi się u siebie, zmęczy emerytów z Sopotu, ale ostatecznie polegnie. To po prostu jeszcze nie ten poziom... Pomyślcie jaką drużyną mógłby być Prokom, gdyby od kilku sezonów prowadził go np. Urlep, czy chociażby Saso Filipovski??? Prokom byłby na zupełnie innym poziomie rozwoju - zarówno w Polsce, jak i w Eurolidze. Sad but true ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponczek Re: Nie oglądałem, ale nie sądzę by Turów dał rad IP: *.users.altanet.pl 19.05.07, 02:03 Mysle, ze oprocz trenera, kibice tez maja wielkie pole do poprawy(nie chcialem pisac do popisu :P ). Bylem dzies na meczu i poziom kibicowania w znacznym stopniu odstepuje od normy :( gdzie przyspiewki, gdzie zrywy calej hali?! Czasami kibice z Turowa dawali wiecej z siebie i byli bardziej "widoczni". To moje takie skromne spostrzezenie. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mihoo Re: Nie oglądałem, ale nie sądzę by Turów dał rad IP: *.gdynia.mm.pl 19.05.07, 10:22 Daj spokój z tym Urlepem, to już przeszłość. On nigdy nic nie osiągnął ze swoimi drużynami w rozgrywkach europejskich, bez względu na to jaki miał budżet. Zresztą, przecież "pieniądze nie grają". Na Kijka wielu narzeka, ale Urlep nie może mu już od kilku lat podskoczyć. Filipovski jest moim zdaniem lepszym trenerem niż Urlep, ale czy pokona Kijewskiego, to się okaże po zakończeniu finału. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Freestyler Prokom wygrał. Jednym po dogrywce! IP: *.acn.waw.pl 19.05.07, 00:36 OK, widzę poprawę, jest już lepiej, oby tak dalej. Co do wyniku - obstawiam Prokom w 5 meczach :) Odpowiedz Link Zgłoś
tomekkwr Re: ja stawiam na Turów 19.05.07, 08:11 chcialbym, zeby wygral Turów- sprawil niespodziankę i pokazal, ze kasa nie gra i duzo zalezy od zaangazowania i trenera www.podajdalej.com.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keri11 poziom sędziowania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.07, 10:57 no i jeszcze o pomyłkach sędziów nie zapominajcie. Odpowiedz Link Zgłoś