3 602 wyników w czasie 302 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: To nie jest bajka czyli coś o jajkach

Spożywanie witaminy T jest zalecane osobom starszym cierpiącym z powodu niedożywienia, wcześniakom, a także dzieciom, u których występują zaburzenia rozwojowe spowodowane brakiem łaknienia. Karnityna jest stosowana w leczeniu wielu chorób, m.in. AIDS, zaburzeń lipidowych czy chorobie Alzheimera

Re: kot na mokrej karmie

życia chrupki dobrej jakości były mało dostępne . O dziwo te które jedzą przeważnie chrupki mają jak dotąd dobre wyniki i nie mają problemu z odchodami, stara pod koniec szczególnie często miewała obstrukcję a po drodze przeszłyśmy kilka chorób w tym nadczynność tarczycy. Forma w jakiej podasz jedzenie

Re: TSH

i nie mam żadnych objawów. A u mojej mamy, u której lekarz przy TSH w okolicach 1 i objawach nadczynności ciągle upierał się, że jest super i idealnie okazało się, że ma guzy na tarczycy i owszem, nadczynność. Po wyleczeniu nadczynności i wyregulowaniu TSH w okolicach 3 zniknęły też nadciśnienie

Re: Jutro ide do lekarza

zwykle rozwija się wolniej, a u młodszych osób może mieć nietypowy przebieg. Stwardnienie rozsiane (SM): Osłabienie mięśni, drżenie, zmęczenie i trudności z koordynacją mogą wskazywać na SM, szczególnie jeśli objawy pojawiają się nagle i mają charakter nawracający. SM często dotyczy osób młodych i

Re: Czy jest ryzyko chad?

Większość osob która ma np. niedociśnienie, anemię, nadczynność tarczycy, jakieś schorzenia kardiologiczne czy związane z układem krążenia albo też nadprogramowe kilogramy nie lubi temperatur pow. 25 stopni. A co dopiero pow. 30. Kwestia jeszcze wilgotności powietrza, bo ona robi cała robotę

Re: Pytanie do lekarza - krwinki białe

internet twierdzi, że: Niskie bazofile w wynikach morfologii krwi mogą mieć wiele przyczyn, choć zwykle łączy się je z nadczynnością tarczycy czy nadczynnością kory nadnerczy. Zbyt niska liczba bazofili ujawnia się także przy owulacji, w okresie po przyjmowaniu niektórych leków (progesteron

Hashimoto i Gravesa Basedova (początek wątku)

twierdził że nerwica żołądka. Byłam wtedy u endokrynologa, na usg wyszło Hashimoto, po wynikach badań (które mieściły się w normie) lekarz stwierdził niedoczynność tarczycy i przepisał letrox. Brałam tabletki ok 7 lat i objawy które miałam ucichły. Po 7 latach brania letroxu zaczęłam czuć osłabienie i

Re: Pocenie się w nocy

Zbadaj tarczycę, a jakże 😊 u mnie pierwszym objawem nadczynności były właśnie nocne poty.

Hashimoto i Gravesa Basedova czy mogą dawać objawy (początek wątku)

nerwica ale on był zdziwiony jak mu powiedziałam. Miałam nawet przepisane leki ale te leki tylko wzmagają kołatania serca.. Czy to możliwe że Hashimoto i choroba Gravesa Basedova dają objawy czy prawidłowym TSH ft3 ft4? No niby endokrynolog u którego byłam nie widzi powiązania z tarczyca. Mówił że za

Re: Maggie Smith R.I.P.

bi_scotti napisała: > I prosze nie piszcie, ze stara byla (89) & sobie pozyla ... A dlaczego nie? Miała żyć 120 lat i się męczyć? W 1998 roku lekarze zdiagnozowali u niej chorobę Gravesa-Basedowa – schorzenie autoimmunologiczne, które daje objawy podobne do tych przy nadczynności

1 2 3 4 5 6