Forum   wyizolowany

wyizolowany

(15 wyników)
 • [PAP-KA 12:03; 1 sierpnia 2002] Amerykańscy uczeni wyizolowali gen odpowiedzialny za skłonności lewackie. W pewnych okolicznościach (jest to przedmiotem dalszych badań) ów gen ulega mutacji i wówczas występuje choroba zwana "gruźliczką lewacką". Objawami u człowieka dotkniętego tą chorobą są notoryczne bredzenie i fantazjowanie, skłonności do: złodziejstwa, pedofilii, kazirodztwa, homoseksualizmu. Jedynym jak do tej pory sposobem na zatrzymanie tej niebezpiecznej choroby jest sprysk...
 • Siłą nitrasa jest bierność centrali na to co wyprawia w Szczecinie. Czy Zaręba ma rację ? ma ale brał w tym udział i jakiś czas temu odsunęli go od profitów. Zaręba walczy o życie i będzie kopał nitrasa nawet wtedy kiedy będzie już leżeć. Organizacje przestępcze mają się dobrze bo ludzie się ich boją a członkowie są umoczeni wspólnie żeby się nie znalazł żaden sprawiedliwy który zacznie sypać. W szczecińskiej PO jest podobnie, jest to zbiór ludzi który mało umieją i dostają za...
 • Jak uwazacie, dobrze jest tak sie zagłebic w siebie i do akceptowalnego minimum na jakis czas ograniczyc kantakty z ludzmi, jesli ma sie taka mozliowsc?
 • W watykańskim CERN wyizolowano za to anielskie pierze.
 • ZNACIE ODPOWIEDZ NA TAKIE PYTANIE??????? Czy wyizolowana włóka mięśniowe mięśnia sercowego mają zdolnośc do samoistnego kurczenia się /bez jakichkolwiek impulsów nerwowych/ ????????
 • Ojej, jak ja lubie genetyke! zrobie sobie laboratorium w kuchni! hurra! tylko... co ma na celu wyodrebnienie DNA w domu? eee tam, pobawie sie! pozdrawiam Pasjonatów!
 • Jak należy zaproponować procedurę enzymatycznego proszku do prania, który będzie działał w temp. 100 stopni ?????? Jeśli ktoś wie coś na ten temat to właśnie tego szukam.
 • Mam na mysli specjalne pulpity ze słuchawkami. czy korzystacie z nich, jakie sa wasze doświadczenia? Z gory dzięki.
 • ZNACIE ODPOWIEDZ NA TAKIE PYTANIE??????? Czy wyizolowana włóka mięśniowe mięśnia sercowego mają zdolnośc do samoistnego kurczenia się /bez jakichkolwiek impulsów nerwowych/ ????????
 • Zainstalowałem antywirusa Nortona i okazało się, że mam w kompie robaka, wredna małpa co się zowie: HTML.Redlof.A Zainfekował mi pliki o rozszerzeniu *.htt, *.htm i *.html. Norton je wyizolował ale nie usunął wirusa. Co mam zrobić żeby pozbyć się tego świnstwa. Do czego właściwie służą pliki o takich rozszerzeniach. Jeżeli ktoś może mi pomóc to będę wdzięczny. Pozdro i z góry thx
 • Jak mozna podzielic ten dysk, czy trzeba uzywac partition magic, czy np instalacja Mandrake 9.1 pozwala dzielic podczas instalacji ?
 • Witam:) Oglądam horoskop (mężczyzny), w którym bardzo ciekawie usadowiła się wenus w wadze (0,st.45 min.)w ścisłych półsekstylach do plutona w pannie i neptuna w skorpionie(zatem niejako wenus stanowi midpunkt planet ciężkich) Innych aspektów wenus brak. Jak Waszym zdaniem, " symetryczne towarzystwo" ciężkich planet, zabarwia osobistą -wenus?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?