Forum   barth

barth

(6 wyników)
  • Nie trzeba być fanem H.S., żeby stwierdzić, że ten cienias Barth porywa się z motyką na słońce. Nie trawię tego typa i nie zrozumiem nigdy, jak można dobrowolnie oddawać się słuchaniu jego debilnych kawałków. A najnowsza kampania reklamowa Media Markt z jego udziałem to żenada do kwadratu.
  • Czytałam na luckyscent dużo opinii zarówno na temat wersji podstawowej Lea St Barth jak i Extreme. No i dalej nie wiem jak jest z trwałością tych zapachów i czy nuta migdałowa jest w końcu wyrażnie zaznaczona czy nie. Opinie są bardzo sprzeczne. Czy któraś z osób używających Lea może opisać swoje wrażenia ?
  • W ciągu kilku dni przeczytałem na forum bardzo wiele o książce Johna Bartha. Dotychczas nigdy się nią nie zainteresowałem. Napiszcie, czy dużo straciłem, co jest w niej fascynującego i czy powinieniem ją kupić i przeczytać. Dzięki
  • Witam Was serdecznie, pozwalam sobie jako przybysz zadać pytanie, choć nie udzielam się na tym oto książkowym forum (podczytuję tylko nieco ;-)) Czy ktoś z Was nie pamięta kto i kiedy pisał o końcu literatury, a właściwie powieści? Wiem, że takie hasła się co i rusz pojawiają, ale to o co mi chodzi było dość dawno temu (coś mi po głwowie XIX wiek chodzi) i było o tym głośno. Czytałam ostatnio kolejną polemikę na temat kryzysu literatury i tak mi wpadło do głowy, że już... (no włas...
  • Każdy z wykładowców wymawia inaczej, i mnie już to drażni. Pierwsze to: Barth, drugie to Barthes (przez s na końcu) - nie ma żadnych kresek i innych dodatkowych znaczków.
  • Nareszcie Real przegrał. Może zrozumieją w Madrycie, że nie są dream teamem. Oby tak dalej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?