Forum Zwierzęta Psy rasowe
ZMIEŃ
      beagle

beagle

(5 wyników)
    • Mam suczke tej rasy.Ma 16 miesiecy. Jest indywidualistka, bardzo lubi samotne wycieczki po lesie. Gdy poczuje zajaca lub sarne, nie jestem w stanie jej utrzymać na smyczy, wyrywa sie. Spuszczam ją i wtedy zaczyna pogoń za zwierzakami. Do tej pory wracała z lesnych eskapad. Ostatnio jednak wybrała się na dłuższą wycieczkę, znalazłam ja po kilku dniach za miastem, w domu na wsi. Może odezwa się właściciele psów tej rasy, opowiedza o swoich doświadczeniach. Jak doprowadzic tego piek...
    • Wygląda jak beagle ale jast mniejszy i ogonek mu tak nie stoi. Moze ktoś z Was wie co to za rasa? Jeśli tak to proszę napisać. Bardzo bym chciała takiego pieska kupic.
    • moj beagle ma 3 lata i jest najlepszym psem jakigo mialam. ludzie musza wiedziec ze sa to psy mysliwskie i dlatego jak czasem nie sluchaja to nie dlatego ze sa glupie tylko ich instynkt do polowania utrudnia to. Musi sie spedzic duzo czasu z psem zeby go dobrze wytrenowac. Beagle niejest psm dla kazdego tylko dla ludzi ktorzy rozumieja ta rase i maja wiadomosci oniej.Beagle powinien byc na smyczy jesli niejest wytrenowany i w bezpiecznym miejscu.Moj beagle kocha dzieci,koty nawet krolik...
    • Witam, czy uważacie ze te pieski są głośne? tzn. ze dużo szczekają i często z byle powodu? Zamierzam kupic takiego pieska. dzięki
    • Czy może mi ktoś powiedzieć jakiej rasy jest pies występujący w reklamie z Tomaszem Zubilewiczem /ten od pogody w TVN/.
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się