Forum Z archiwum Zwierzęta
ZMIEŃ
      beagle

beagle

(15 wyników)
    • Co myślicie o piesku rasy beagle? Mieszkam w bloku na 4 piętrze. Chcę kupic szczeniaczka tej rasy. Może Ktoś z was ma pieska tej rasy? Czy jest spokojny, rodzinny i łagodny? Basia
    • czy ktoś z was ma może takiego pieska, bo ja zamierzam kupic tylko zastanawiam się czy się nadaje do bloku i czy lubi dzieci bo w przyszłości napewno się u nas pojawią.
    • Po osiedlu na ktorym czesto bywam chodzi piatka dziewczynek beagle: sa towarzyskie, kontaktowe, "rozmowne", rezolutne, cudownie bezczelne. Ich panstwo mowia do nich jak do dzieci, co napewno sprzyja rozwojowi pieskow. Jestem wielka fanka tej rasy. Chetnie poslucham historyjek o beagle.
    • słyszłam wiele złych opini o psach rasy beagle: że pomimio swej inteligencji to jednak psy chodzace własnymi ścieżkami (dosłownie - lubią uciekać, a raczej nie lubią wracać). Ja jednak jestem zdania, że wszystko da się skorygować odpowiednią tresurą, ułożeniem... No właśnie! od 2 tygodni jestem właścicielką 2 miesięcznego beagla - na co mogę mu pozwalać, a na co nie? (pamiętając,że to szczeniak). Nie jestem doświadczonym właścicielem psa - a trafił mi się piesek o rzekomych skłonn...
    • Slodki, lagodny, przyjazny, wesoly, zaczepny, kochany, lubiacy zabawe, bliskosc, przytulanie- np. jak zasypia, to czesto jest przytulony do nogi, kolana itp. Czesto tez przemyka sie do lozka i jak mu sie uda, to spi z nami. Czyli, rozpuszczony? Znalazl jakas latke z futerka (jakas szmatke futrzana do czyszczenia) i wygryzal to futerko. Chcialam mu to zabrac, zeby sie tych kudlow nie najadl, piesek zaczal warczec ostrzegawczo, ale nic sobie z tego nie robilam, zlapalam za ta latk...
    • beagle!(6)

Czy ktoś może mi cos podpowiecie jaka powinien wygladac dzień beagla gdy pracuje od 730-1600. Czy rano spacerek 15 min. i nastepnie ok. 17-18 ok. 1 godziny to mu wystarczą i dod. krótkie bieganie po przydomowym małym ogródku. Prosze o podpowiedz czy nie gryzie mebli i jeszcze coś o tym strasznym szczekaniu.
    • Zastanawiam się nad kupnem psiaka. Mieszkam w mieszkaniu w wieżowcu i najbardziej interesują mnie beagle. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy to naprawdę są psy które potrafią zrobić z domu ruinę? (tzn. odrapać ściany, meble, powyrywać listwy itp.) A jakie są cocker spaniele? O odpowiedź prosiłabym osoby, które mają takie psy.
    • Myślę o zakupie pieska Beagle. Czy ktoś wie gdzie ewentualnie kupic i jaki jest to koszt. Najlepiej arszawa i okolice.
    • Witam! Jestem zupełnie nie doświadczona jesli chodzi o posiadanie psa. Miałam kiedyś kota, ale teraz decyduje się na najlepszego przyjaciela człowieka:). Czy moglibyście mi doradzic, scharakteryzować i powiedzieć coś na temat piesków? Wybieram pomiędzy rasami: beagle - terrier irlandzki - seter irlandzki -sznaucer miniaturka Bardzo prosze o rady. Chce wybrac jak najlepiej:). Pozdrawiam :):)
    • Jutro kupuje mojego wymarzonego psa :))))m na ktorego czekalam ponad rok. Strasznie sie ciesze, ale ... mam też obawy ... Jak spośród kilku szczeniąt wybrać tego jednego? Skąd będę wiedzieć którego ... Kierować się intuicją? Pierwszym wrażeniem, czy ... ? No właśnie ... Na co zwrócić uwagę?
    • Beagle(13)

Witam! Zamierzam kupić suczkę beagla. Ludzie mówią, że to trudny pies. Czy ma ktoś beagla i mógłby mi poradzić coś (jakie one są, jak je wychować?). A przy okazji czy ma ktos do sprzedania sunie beagla lub zna jakąś dobra hodowle beagli. Zależy mi raczej na psie bez rodowodu.
    • Beagle(11)

Chcialbym sie dowiedziec w jakich cenach i gdzie (adres,email, telefon..) mozna kupic szczeniaka Beagla
    • Witam! Pisze do Was kochani Forumowicze,poniewaz mam straszny problem z moim pieskiem -Beaglem ! sprawa wyglada nastepujaco -Piesek jest bardzo charakterny i co za tym stoi i zlosliwy ,w ogole nie slucha sie ,nie wykonuje zadnych polecen ,ktore do niego mowimy,generalnie jest z nami 3 miesiace a ja mam juz dosyc wiecznego mowienia ,proszenia i sprzatania jego odchodow z kazdego dowolnego miejsca w domu!(zebyscie nie pomysleli ze moj 4 miesieczny pies zalatwia sie w domu -nie wrecz p...
    • hej, widzialem wczoraj psa, niski, taki troche szerszy, w plamy czarno, bialo, ceglane, z niesamowicie dlugimi uszami (prawie po ziemi sie ciagnely ;-) oczy takie podobne jak u bernardyna (jak po ostrym piciu). I mam pytanie czy ktos moze mi pomow w ustaleniu rasy tego psa? Myslalem, ze to beagle, ale widzialem wlasnie zdjecia w internecie tej rasy i to nie to. Beagel wyglada na wyzszego i nie ma tak dlugich uszu. Inne pomysly?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się