beagle

(5 wyników)
  • Nie wiem, czy zagląda Pani jeszcze na forum, jeśli tak, proszę o pomoc. Opisywała Pani chorobę swojego beagle, było to jakiś czas temu. Mój ma identyczne objawy, tylko nie miał glist. Czy wyleczyła Pani swojego i jek? Proszę o odpowiedz.
  • We czwartek mam ustalony termin i może to głupio zabrzmi, ale czy ten zabieg nie zmieni psychiki psa? Mam mieszane czucia czy to zrobić, ale mój pies strasznie wyje jak poczuje cieczkę u suki, a mamy malutkie dziecko i pies w nocy nie daje nam spać.. Praktycznie cała rodzina ma suki, szwagierka dwie, druga szwagierka ma też sukę i za płotem sąsiedzi również, wszyscy mieszkamy na jednej ulicy w domkach jednorodzinnych. Ponieważ wogóle nic niewiem o takim zabiegu, proszę abyście mi ...
  • Witam, mam pytanie dotyczące mojego rocznego psa rasy beagle. Pies chodzi normalnie, biega też ale czasami na spacerze zdarzy mu się lekko unieść lewą nóżkę w trakcie pokonywania jakiejś nierówności - tak jakby ją chronił. Nie jest to częste ale jednak mnie niepokoi. Dodatkowo gdy zdarzy mu się schodzić po schodkach to często na 3 łapach - tylna lewa lekko uniesiona (1-2 cm) tak by nie dotykała schodów. Byłem u weterynarza - zrobiliśmy prześwietlenie ale okazało się, że nie ma...
  • Jestem szczęśliwą posiadaczką 4 m-cznego beagla. Wiem, że to psy z dużym temperamentem, uwilbiające biegać, które bardzo trudno zmęczyć. Dlatego boję się mojego beagla spuścić ze smyczy, żeby mi nie czmychnął gdzieś (np pod samochod na ulice). Ale wiem, ze dla niego i dla mnie byloby lepiej gdyby mogl pobiegac bez smyczy. JAK GO NAUCZYC POSLUSZENSTWA? Jak go nauczyc, zeby ZAWSZE wracal na moje wołanie? Jak go nauczyc chodzic przy nodze? A może zamiast uczyc go w domu, lepiej zapis...
  • nie wiem czy taki temat byl. jesli tak to przepraszam ale nie mam czasu teraz szukac. mam problem z 5 miesieczna suczka rasy beagle. jest bardzo agresywna w stosunku do wlascicieli. zwykle do poludnia jest śpiąca i spokojna ale wieczorem rzuca sie bez powodu jakby chciala zagryxc. jak byla mala bylo takie delikatne gryzienie ale teraz przechodzi samą siebie. zwykle nie wolno nie wystarczy. nie wiadomo co robic. zeby sie bronic trzeba uciekac albo sie z nią szarpac. czy zamykanie...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się