Forum   beata bublewicz

beata bublewicz

(4 wyniki)
  • Jak poseł to wszystko może ;> grubaska się wozi i mam nadzieję, że w następnych wyborach głosujący ją oleją. No chyba, że wykupi sobie 1-wsze miejsce na liście Peło. (Żeby nie było, nie nie jestem Pisowcem, mam po prostu gdzieś politykę i gardzę posłami)
  • Nie cierpie tej kobiety,ktora na nazwisku ojca-swietnego kierowcy rajdowego zrobila kariere polityczna.Co ona i tych siedmiu polskich parlamentarzystow mogli zauwazyc w USA,gdzie sa najbardziej demokratyczne i transparentne wybory na swiecie?Nic.Po co wiec tam jechali?Zdobywac punkty potrzebne przy przedluzaniu kadencji?
  • Beata Bublewicz, poslanka PO z Olsztyna, stwierdzila ze Ja nie obowiazuja przepisy ruchu drogowego i zawrocila w niedozwolonym miejscu. "Policjant tłumaczy jej, jakie wykroczenie popełniła. Wtedy kobieta wyjmuje legitymację poselską. Kierowcą Hondy jest posłanka Platformy Obywatelskiej Beata Bublewicz. - Jestem posłem, mam immunitet. Bardzo się spieszę - tłumaczy pani poseł Bublewicz. Denerwuje się, że nasz fotoreporter robi jej zdjęcia." Przypominam, ze to wlasnie Platforma wnioskow...
  • www.tvo.com.pl/?pokaz=1414&page=wiadomosci
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się