Forum   bezpieczeństwo kobiet

bezpieczeństwo kobiet

(9 wyników)
  • Zachęcam do zapoznania się z akcją Bezpieczeństwo Kobiet 2012: www.bezpieczenstwokobiet2012.info Ostatnie doniesienia medialne potwierdzają niestety negatywny wpływ EURO na bezpieczeństwo kobiet, np.: poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,11911387,Mieszkancy_centrum__Przez_Euro_czuje_sie_jak_na_wojnie_.html trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,11913095,Euro_2012_w_Slupsku___rekord_interwencji_policyjnych.html Wszystkich, a szczególnie blogerki, zapraszamy do włączenia się w promowanie ...
  • policja radzi, by podczas gwałtu lub innej napasci kobieta nasikala lub obwymiotowala napastnika. wazna kwestia: wracajac do domu przez ciemny park dziewczeta powinny miec pelny pecherz oraz zoladek. da sie? da! a co wy na to?
  • jak wygląda sprawa bezpeczeństwa kobiet ? czy lepiej jak wszędzie będę się poruszała z mężem? czy lepiej jak wszystko bedzie zamawiał mężczyzna?
  • Mieszkam w dużym mieście. Zdarza mi się rezygnować z wieczornych wypadów z koleżankami, jeśli wiem, że nie będę miała z kim wracać późnym wieczorem. Nigdy nie byłam napadnięta, ale prawie zawsze biorę to pod uwagę i jestem bardzo ostrożna. Bierzecie pod uwagę kwestię zagrożenia na co dzień?
  • Planujemy wyjechać do Grecji w 2 osoby (dziewczyny) i pojawiło sie w zwiazku z tym pytanie, czy jest to bezpieczne miejsce dla samotnych kobiet? czy sa tam natarczywi tubylcy. Dodam, ze jesteśmy nastawione na zwiedzanie, a nie na imprezowanie :) Dzięki za wszelką pomoc :)
  • Zostałam napadnięta na Piaskach.Udało mi się obronić ale przestraszyłam sie i to nie na żarty.Prosze piszcie swoje opinie na temat Naszego bezpieczeństwa na bielanach.Pozdrawiam.
  • do napisania tego postu natchnęła mnie ostatnio wałkowana książka "Zawsze bezpieczna. Psychologiczne aspekty samoobrony kobiet", a także wątek "przyłapałam złodzieja". Nie chodzi mi o to, żebyśmy gremialnie zapisały się na boks i chodziły z kijem czujnie rozglądając się wokół siebie. Chodzi mi o nasze (kobiet) podejście do psychicznej i fizycznej przemocy - począwszy od kradzieży, podmacywania w tramwaju a skończywszy na przemocy w tak zwanym zaciszu domowego ogniska. Rzecz jasna nie wszystki...
  • Hej,znalazłam pewną ofertę pracy w Dubaju i ciekawi mnie jak tam jest zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo kobiet,może mam jakieś nieuzasadnione obawy że zdażają sie tam porwania czy coś w tym stylu-głównie jeśli chodzi o kobiety w kolorze blond:)Interesuje mnie również tamta kultura-co wolno a co nie,co wypada a co nie itd. Jaką walutą tam się handluje-czy wystarczy dolar? No i jaka tam statystycznie wypada pogoda od stycznia do kwietnia-można się jeszcze poopalac? Dzięki za i...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?