Forum Gospodarka ODZIEŻ UŻYWANA
ZMIEŃ
      bielizna

bielizna

(12 wyniki)
    • Witam serdecznie.Zapraszam do hurtowni www.rtoutlet.wlkp.pl
    • Poszukuje ładnej bielizny nocnej używanej czyli piżamy, koszule, szlafroki. Tylko Igat. Oferty proszę kierować na meila asiahelen@interia.pl lub odpisać tutaj.
    • Witam. Poszukuje hurtowni sprzedającej bielizne nową zachodnia, lub używaną - w stanie crem. Proszę o informacje. Dziękuje
    • NOWA BIELIZNA NAJLEPSZYCH ANGIELSKICH FIRM 2-3Zł/SZT.STROJE KAPIELOWE 8-10Zł/SZT.513081132
    • Witam! Mam na sprzedaż stroje kąpielowe oraz bieliznę. Część z nich jest nowa a część używana, ale również te używane są w doskonałym stanie - prawie jak nowe. Modne kroje, wzory i kolory, bielizna śliczna koronkowa i nie tylko. Polecam!!!
    • Witam. Usilnie poszukuje hurtownie z bielizną używaną jak i nową-w najlepszym gatunku-cream.Najchętniej woj. mazowieckie ale nie tylko.Możecie coś doradzic sprawdzonego. Pozdrawiam!
    • Używanej w przystępnych cenach w pierwszym gatunku. Nie interesują mnie oferty 1 kg za 140zł Poszukuję również damskich rajstop.
    • Prosze o opinie na temat niesortu.
    • Na sprzedaz posiadam markowa bielizne (stringi damskie) firmy LACOSTE. Bielizna jest NOWA w 100% ORYGINALNA. Odziez sprowadzam z autoryzowanych hurtowni mieszczacych sie w USA. Ceny sa naprawde przystepne, a na odziezy mozna sporo zarobic zarowno na allegro jak i w detalu. W najblizyszym czasie pojawia sie takie firmy jak Nike, Reebok, Abercrombie, Ralph Lauren, Victoria Secret itd itd. Firm jest naprawde sporo wiec zapraszam do wsplopracy, MOZNA SPORO ZAROBIC
    • -- Poszukuję hurtowni z w/w asortymentem nowym i używanym w/o Warszawy. Proszę o kontakt tylko poważne oferty. Kłamstwa to marzenia przyłapane na gorącym uczynku
    • Pragnę wszystkich ostrzec przed hurtownią rtoutlet.wlkp.pl. Kupowałam tam bieliznę, ponieważ mieszkam 250 km od Swarzędza to umówiłam się na przesyłkę kurierską.Bielizna miała byc nowa, markowa dużo metek. Zamawałam mix bielizny damskiej a dostałam 10 kg skarpet i slipów męskich plus kilka sztuk damskich bawełnianych podkoszulek na ramiączka za 61 zł kg. Właściciel zkwitował krótko że miałam pecha,a on zawsze mówi że najlepiej przyjechać na miejsce obejrzeć towar więc nie mam...
    • Odzież pakowana w worki po 25kg, nie zawiera butów, szmat i bielizny, cena: 6zł/kg, wysyłka 25kg/15zł-kurier, możliwy odbiór osobisty Odzież dziecięca 2 gatunek, 0-12lat(z plamkami, dziurkami trochę zmechacona) cena 7zl/kg, pakowana po 10 kg, wysyłka 15zł- kurier(do 30 kG) kontakt i szczegóły: tomatextil@interia.eu Koszalin
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się