Forum   jaworzno

jaworzno

(321 wyników)
 • Na pierwszy rzut oka zdziwienie. Potem rozbawienie. Potem refleksja, że brawo Jaworzno! I można wymyślić i zlecić coś śmiesznego o kanalizacji. No nie, naprawdę się udało się zrobić coś śmiesznego o KUPIE!!! Tylko trzeba chcieć. A w Jaworznie się im chciało. Jeszcze raz gratulacje!
 • W Jaworznie obywatel znalazł błąkającego się psa. Zaopiekował się nim i zaprowadził do Straży Miejskiej. Tam mu powiedzieli, że oni są od ważniejszych spraw (jakich, możemy się domyślać). Wtedy praworządny obywatel poszedł z pieskiem do prezydenta miasta. Ten go NAWET przyjął...ale tylko po to, aby nakrzyczeć, że przychodzi z psem do TAK WAŻNEGO URZĘDU. Wezwane służby ukarały niesubordynowanego obywatela mandatem 500 złotych. Obywatel dalej nie był pokorny, niesubordynacja jego przybrała ni...
 • Już to widzę... klasycznie po Polsku. Najpierw ładne wizualizacji i obiecanki, a na końcu powstanie galeria handlowa i posadzą kilka drzewek, dobrze będzie jak wstawią chociaż ławki... No bo wicie, rozumicie, ni ma kasy. Wygląda mi to na "przekupstwo" mieszkańców ładnym (naprawdę) projektem, by zgodzili się by w samym centrum powstał hipermarket...
 • Moim zdaniem 100 % dostępnych środków powinno się inwestować w rozwój sportu amatorskiego! Z korzyścią dla jak największej rzeszy ludzi a nie paru pesudo-gwiazd i grupy szemranych działaczy darmozjadów.
 • A my chcemy normalnie jeździć po mieście:). A tak na serio. Central Parku z NY nie można porównywać z działeczką. Można było powiedzieć, że chcemy mieć zielone miejsce do spacerów, no ale... przecież mamy takie na Podłężu. Też było piękne tylko sobie władze o nim zapomniały i teraz strach tam chodzić. Jak Prezio nie był w Central Parku to raczej nie może go sobie wyobrazić. Bo nie ma z czym porównać. Proponuję na początek skończyć szopkę z udziałem Drogopolu a nie wkurzać ludzi coraz to nowsz...
 • brawo Jaworzno !! JEŚLI żyjemy w państwie prawa, to po odtajnieniu umowy jest pewien prawicowy minister Emil W. i jego świta oraz zarząd pewnej firmy S, z którą minister podpisywał umowy na A4, a potem jej (firmie S.) "doradzał" - dostaną dożywocie ciężkich robót. w Chinach dostali by karę śmierci przez powieszenie. publiczną.
 • Wiem że tam jeździ co jakoś czas 34 i 221 ale ja muszę być w centrum Jaworzna. Jest może jakiś przewóz ??
 • Poszukuję mam z jaworzna chętnych na kawkę, spacer i wspólną zabawę naszych dzieci. Mam 25 lat i rocznego synka. Nie mam tu zbyt dużo znajomych, więc chętnie kogoś poznam.
 • wreszcie BURMISTRZ który wie co robi i ma koncepcję (program) Popieram i kibicuję!
 • Szukam dziewczyn które tam rodziły niedawno. Większośc opini jakie znalazłam były sprze 4-5 lat a wiadomo dużo mogło się zmienić. Zastanawiam się nad szpitalem w Jaworznie lub w Tychach.
 • Panie Lubawski, gddzie to zapowiadane chińskie centrum? Nie wie Pan ? Jest w Jaworznie !!Czytaj pan : Za kilka lat będą tu hotele, banki i wielkie centrum logistyczne - roztaczają wizję Chińczycy, którzy w Jaworznie otworzyli w środę największe na południu Polski Centrum Handlu Chińskiego. - Zaleją nas. Tylko patrzeć jak zrobią tu małą Azję - wieszczą okoliczni mieszkańcy. Na razie jest tylko jedna hala, ale za to ogromna - kilkanaście tysięcy metrów powierzchni i 160 boksów...
 • Chciałabym dowiedziec sie jakie jest zainteresowanie placówka przedszkolno -żłobkową w Jaworznie woj. śląskie.Mam w planach otwarcie takiej placówki w centrum Jaworzna.
 • Stalexport Autostrada w końcu dostanie po nosie i to zgodnie z prawem, brawo! Należy wymagać od tej firmy a nie tylko pozwalać jej na wszystko, na niekończące się remonty prowadzone przez 8 godzin dziennie na najgorszym odcinku w Polsce, podwyżki cen uzasadnione niczym. Niewygodne dla nich węzły pozamykali, nawet karetki nie mogą jeździć, żadnego oświetlenia na węzłach, infrastruktury żadnej nie ma, dwie stacje Orlenu i tyle.
 • Kalejdoskop Jak byłam jeszcze bardzo mała W kalejdoskop chętnie zaglądałam Tłuczone szkło kolorem się mieni Różem, czerwienią, odmianą zieleni Dzisiaj dla ludzi skończyła się praca Ktoś rzekł szkło się dziś nie opłaca Co prawda to mnie trochę dziwi W każdym budynku są przecież szyby Jeszcze refleksją chcę się podzielić Piękne ozdoby szklane są w Ikei Z rana różę sobie malowałam Moja anty rama była cała szklana W okularach mam szkła i w wizjerze Że się nie opłaca. Jakoś w to ni...
 • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4745277.html Jaworzno na Slasku ? Piyrszy ros slysza.
 • Może nie rozumiem logiki urzędniczej 1,5 min zł za remont nieopłacalne 4-6 mln zł za budowę ok a interes mieszkańców miasta bez znaczenia. A ciekawe co z placami zabaw w Jaworznie. Prezydent obiecał nowy plac zabaw dla dzieci w każdej dzielnicy - pewnie i to jest nieopłacalne
 • Witam! Czy na stronie oke jaworzno będą opublikowane wyniki matur jutro po północy? Czytałem wątki z tamtego roku i na krakowskiej pojawiły się koło pierwszej w nocy a na tej z jaworzna w ogóle... (jak się mylę to poprawcie) Mam nadzieję że w tym serwisie się pojawią, skoro każdy dostał hasło: serwis.oke.jaworzno.pl/m09/ (nieaktualizowany od lutego)
 • Nie da się wybudować trybun na stadionie Reymana bez "wycięcia" masztów oświetleniowych. Kwestią jest ew. oświetlenie "rezerwowe", jak w Poznaniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?