Dodaj do ulubionych

Opinie Angora Budzyn

26.01.15, 18:19
Prosze o opinie na temat niesortu.
Obserwuj wątek
    • cyberpost62 Re: Opinie Angora Budzyn 05.05.15, 22:50
      Ostrzegam przed zakupami w tej hurtowni.
      Niestety, ale kilka zakupów odpadu spowodowały, że musiałam zamknąć sklep - splajtowałam.
      Jak zaczynałam współprace zapewniali mnie, że towar jest bardzo dobry.
      Kilka zakupów na zachętę było ok, a potem to już tylko śmietnik.
      Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad zakupami w tej hurtowni, to naprawdę szkoda Waszego czasu i Waszych ciężko zarobionych pieniędzy.
            • ciucholandsuper Re: Opinie Angora Budzyn 07.05.15, 10:52
              Chyba nie tyle bronię Angory co po prostu śmieszą mnie malkontenci forumowi , którzy piszą ze kupują niesort i piszą że towar w kratkę, też handluję niesortem i jest od zawsze w kratkę, zbierany z różnych miejsc .Trafisz na ulice gdzie mieszkają młodzi , masz towar młodziezowy, trafisz na dziadownie to masz babke z dziadkiem.. A jak widze na stronie Angory mają duzo zbiórek i pisanie ze hurtownia oszukuje bo trafia mi sie towar w kratkę jest nie fair i głupie ,.. tyle w temacie., A angielski towar wogóle wszędzie jest coraz gorszy , po prostu.
              • flodi Re: Opinie Angora Budzyn 07.05.15, 11:03
                Pierdzielisz głupoty jednym słowem... Jeśli hurtownia nie potrafi zadbać o to, aby mieć dobre zbiórki w swojej ofercie(tylko bierze, co popadnie),to tez pózniej zbiera takie opinie, a nie inne! W Anglii jest tyle zbieraczy używki, ze jeśli niesort z danej firmy jest coraz gorszy, czytaj już przegrzebany, to zaczynasz współpracę z kimś innym.
                • ciucholandsuper Re: Opinie Angora Budzyn 07.05.15, 12:28
                  No to jedź., wcisną Ci gówno spakowane w kolorowe papierki i zobaczysz co to znaczy kupic dobry niesort.Kup tira posklepu i sprawdź go na miejscu , zobaczysz jak Cię ubiorą skruszejesz i docenisz starania innych i przestaniesz krytykowac wszystko....i nie mam nic wspólniego z Angorą ale trochę wiem jak działa ten rynek i uwierz mi ,że bardzo trudno kupić prawdziwy oryginalny niesort , pazerność ludzi w tym biznesie sięga zenitu i żebyś nie wiem jak był uczciwy i starał się to i tak cię ubiorą .....a potem jakiś malkontent napisze że to ty jesteś oszustem.Tyle w temacie . :)pozdrawiam.
      • waqmaz Re: Opinie Angora Budzyn 01.07.15, 16:57
        ja kupilem u nich jakiegos balota bialeog big baga niby smsy mi wyslali zachecali suepr towal yooo i w ogole sam smientik suf nic z tego nie wysortowalem na caly balot 20 bluzeczek i to lekko spranych mi sie udalo wyciagnac, masakra

cyberpost62 napisał(a):

> Ostrzegam przed zakupami w tej hurtowni.
        > Niestety, ale kilka zakupów odpadu spowodowały, że musiałam zamknąć sklep - spl
        > ajtowałam.
        > Jak zaczynałam współprace zapewniali mnie, że towar jest bardzo dobry.
        > Kilka zakupów na zachętę było ok, a potem to już tylko śmietnik.
        > Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad zakupami w tej hurtowni, to naprawdę szkod
        > a Waszego czasu i Waszych ciężko zarobionych pieniędzy.
      • blazej2225 Re: Opinie Angora Budzyn 09.02.17, 14:57
        Witam serdecznie,do zaoferowania mamy dla państwa odzież prosto z Anglii.Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux wiosna lato + Cream!!!Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak,odzież jest ułożona w każdym worku w kostkę,u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta.Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 lub 0044 7845 132 580 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 15zł,przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy!!!
      • blazej2225 Re: Opinie Angora Budzyn 09.02.17, 14:58
        Witam serdecznie,do zaoferowania mamy dla państwa odzież prosto z Anglii.Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux wiosna lato + Cream!!!Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak,odzież jest ułożona w każdym worku w kostkę,u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta.Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 lub 0044 7845 132 580 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 15zł,przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy.
    • moniczkaone Re: Opinie Angora Budzyn 11.05.15, 11:18
      Hurtownia on-line
      www.bonmar.com.pl

Torebki River Island , New look, Mohito, reserved, Atmosphere

I gatunek 35 zł / kg
      II gatunek 29 zł / kg

!!

Odzież River island, Mohito, Reserved, New look i i wiele innych !!

www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl

zapraszam !!!!!!

602112413
      609730805
      masz pytania ? zadzwoń !
      • us-pol_clothing Re: Opinie Angora Budzyn 16.05.15, 01:31
        Może czas zainwestować w SORT? U nas nie ma odpadu, tak więc kilo kupione, to kilo gotowe do sprzedaży. Dbamy o najwyższą jakośc, bo chcemy żeby klient był równie mocno zadowolony jak i my.

Z każdym klientem dogadujemy sie indywidualnie, i dostosowujemy sie do jego potrzeb, wobec czego zapraszamy do odwiedzenia nas w wałczu i osobistej oceny,

www.uspolclothing.pl
    • moniczkaone Re: Opinie Angora Budzyn 16.05.15, 10:14
      Zapraszamy do hurtowni on-line
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl

Torebki Mohito, River Island , New look, reserved, Atmosphere i wiele innych ! z najnowszej kolekcji!
      Odzież Angielska !
      Odzież Asos z metkami !!

Buty używane znanych firm jak cropp town, mohito, reserved !!

www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl

tel.

602112413
      609730805

• moniczkaone Re: Opinie Angora Budzyn 19.06.15, 10:43
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl

zapraszamy !

Torebki River Island, Mohito, New look, Atmosphere, Reserved
      Odzież River Island , New Look, Atmosphere, George i wiele innych !!
      Odzież Mohito, Reserved !

Zapraszamy !

www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl

609730805
      602112413
    • moniczkaone Re: Opinie Angora Budzyn 30.06.15, 14:47
      OFERUJEMY ! !!!!
      Odzież I i II gat. River Island , Atmosphere, New look itp.
      Buty ASOS MIX River Island , Steve Maden, Vans, Nike, New balance, New look i wiele innych !
      Torebki I i II gat. MIX ! Mohito, River Island, Reserved, Atmosphere i wiele innych

ZAPRASZAMY !!
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      www.bonmar.com.pl
      TEL. 602112413
      609730805
    • malgorzata.bigoraj Re: Opinie Angora Budzyn 13.06.16, 17:19
      Parker Lane Polska - pierwsza angielska hurtownia w Polsce!

Oferujemy odziez w trzech kategoriach jakosciowych z koncowek kolekcji najbardziej znanych angielskich marek - River Island, New Look, Asos, Gap, Primark, F&F, George i wiele innych. Torebki, akcesoria, obuwie - to wszystko dostepne na kilogramy!

W ofercie rowniez:
      - Bestseller
      - Zara Kids
      - Lefties
      - Mango Men
      - Fox Kids

malgorzata.bigoraj@parkerlanegroup.com
      00 48 517 575 340
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się