Forum   budżetu

budżetu

(324 wyniki)
 • I jeszcze trzeba obiecac onizke podatkow i podniesienie pensji minimalnej
 • Ludzie juz maja dosyc unii. Podatki sa nie do zniesienia a miejsca pracy wywedrowaly za pomoca koncernow i politykow do Chin. Przemysl wlokienniczy padl bo nie bylo zadnych ograniczen w imporcie szmat i bubli. To co sie dzieje w UE to masakra. Na wszystkim korzystaja koncerny, ktore w Europie zwalniaja ludzi i jednoczesnie produkuja w Chinach za pare centow. Czekac tylko kiedy Chiny przejma fabryki i bedziemy pracowac za pol miski ryzu. Ale to bedzie pewnie ostatnia wojna swiatowa.
 • Panie Belka! Jeżeli 110mld deficytu f.p odpowiada 6 % PKB to jeżeli doda Pan 85 MLD deficytu ZUSu to deficyt przekracz 10% PKB. / deficyt ZUSu nie wlicza się do innych / razem ca 200 MLD. Jeżeli wyrzuci Pan na bruk MILION pracowników administracji to "zaoszczędzi" Pan BYĆ MOŻE 25 mld. Mówi to coś??? Polska to BANKRUT!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • [b]Witam!!![/b] Ja tylko trochę znam się na ogórkach kwaszonych ale Swoje powiem.Mało mnie interesuje projekt budżetu na 2010r.Pewnie i tak do tego czasu [b]umrę z głodu[/b].Kreatywana księgowość ma się świetnie a pracodawcy jak zwykle oszczędzaliby na wszystkim byleby tylko nie na własnych dochodach.Zastanawia mnie tylko,że nie pękną od tego żarcia.[b]Od 966 r Polska rządzona jest nie przez Boga tylko w zastępstwie przez Lucyfera[/b].Na frontonach Rady ministrów widnieje ...
 • Podam tylko jeden z powodów, proszę dopisywać inne. W usługach bardzo często wystawia się rachunki bez WAT-u, bo klient nie chce z WAT-em, bo już nie ma odpisu od podatku, no i jest taniej. Jeżeli pomnożyć szacowany podatek WAT, nie odprowadzany do skarbu państwa, przeż ilość małych i średnich firm, a jest ich setki tysięcy w Polsce,to mamy do czynienia z sumami, które mogą przyprawić o zawrót głowy.
 • Po raz kolejny okazało się, że to palacze i pijacy utrzymują swoje państwa.
 • Cytat: Gdyby porozumienia nie było, Unia stanęłaby przed perspektywą budżetu prowizorycznego, który polega na tym, że wydatki są planowane tylko na jeden miesiąc. I że przez ten miesiąc nie można wydać więcej niż jedna dwunasta budżetu z 2010 r. ________________________________________ Byłoby bardzo dobrze gdyby nie doszli do porozumienia, przynajmniej Unia, a szczególnie Bruksela nauczyła by się pieniądze oszczędzać a nie wydawać je pełnymi garściami na przesadny brukselski i strasbursk...
 • spoko, najnowsza unijna dyrektywa o zmniejszeniu bezrobocia spowoduje powstanie 200 tysięcy nowych etatów w administracji rządowej. Kolejna dyrektywa o automatycznej likwidacji wszelkich deficytów jest już przygotowywana.
 • Ja na miejscu Rządu sprzedałbym wszystkie udziały w państwowych spółkach,państwową ziemię,a na koniec zacząłbym sprzedawć Obywateli (np.na narządy do przeszczepów) inwestorom zagranicznym,bo tylko oni mają pieniądze. Politycy prowadzą ten coraz bardziej schizofreniczny naród....donikąd tzn.na kompletne zatracenie. Ja już niedługo pociągnę i będę miał to z głowy.
 • Stara śpiewka: za 5 lat, za 2 lata, za 3 lata, itp. Coś wprowadzimy, poprawimy, zreformujemy. I co? G8wno! Podatki wysokie (dali ulgę w PIT, to odbiorą w akcyzie), biurokracja się panoszy, marnotrawstwo państwa ogromne, zasiłki i wszelkie socjale na koszt uczciwych pracujących nie maleją, uprzywilejowane kasty górniczo-rolnicze dalej w najlepsze wysysją "frajerów". Nic. Więc nie obiecujcie, towarzysze, bo sami wiecie, ze za 5 lat to was nie będzie i nieczego nie będzie.
 • Pogratulować Pani Redaktor poczucia sprawiedliwości społecznej. Dla Pani te 750 tysięcy ludzi pozbawionych prawa do przejścia na wcześniejszą emeryturę to "szkodniki" którym zabrano "przywileje". Natomiast z dużą lekkością przechodzi obok sprawy dopłaty do KRUS-u i emerytur mundurowych. Czy przypadkiem nie są finansowane z budżetu ? Poza tym radość z dobrego budżetu może być przedwczesna. Co, jeżeli Prezydent zawetuje ustawę o pomostówkach lub Tybunał Konstytucyjny stwierdzi, że...
 • Skończcie już z tymi dotacjami, to zabija gospodarkę! ------ starodruki.wordpress.com - Blog Skuteczne Nośniki Reklamy Wizualnej. arzefu.otwarte24.pl - Mapy, Kalendarze, Starodruki - prawdopodobnie najlepszy pomysł na prezent.
 • Ładnie, pięknie, ale na papierze ... a krach ma przyjść w październiku: wyborcza.biz/biznes/1,100896,10362713,Rzad_przyjal_projekt_budzetu_na_2012_r_.html
 • I gdzie te obniżone podatki wg PiS? Kasa poszła na weksle Samoobrony?
 • Zalegalizować prostytucję! Była, jest i będzie !!! Przynajmniej z pół miliarda wpadłoby do budżetu! Ale znając naszych katoli, można o tym zapomnieć :(
 • Rzad powinien rozpoczac agresywna reklame i-phone firmy Apple. Jezeli 1 000 000 jeleni, na skutek reklamy, kupi ten telefon za 1 000 zlotych, to dochod z VAT wyniesie 250 000 000 zl. Jezeli rezim by reklamowal 102 calowa plazme i znalazl polmiljona jeleni, to bysmy zalatali kazda dziyre w budzecie !!!
 • Brawo PO! najlepsza partia po 1989 jak dotad Polska sie rozwija w szybkim tempie
 • Bardzo optymistyczne założenia. Nie wiem tylko skąd niby ma być taki wzrost? Z Zachodu już nikt prawie do Polski nie wraca, a ci co zostali są zdeklarowani coraz bardziej na życie tam na zasadzie: tu zarabiam i tu wydaję pieniądze. Sorry ale wzrost bezrobocia przekłada się na mniejszą konsumpcję, bo ludzie jak nie zarabiają to nie wydają pieniędzy i żyją na marginesie: byle przeżyć. Obserwując polski rynek pracy stwierdzam tendencje do jego dalszego wzrostu, bo czasy emigracji zarobkow...
 • Jaki to ma sens??? Czy nie lepiej zrobic przedszkola bezplatne.....? .. jasne, 300 zl to nie fortuna, ale dla mlodych rodzicow, ktorzy przeciez sa na poczatku swojej drogi zawodowej to moze byc sporo!! Czemu nie finansowac tego z budzetu np. przez dodatkowy podatek dla bezdzietnych powyzej 35 roku zycia?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się