Forum   erotyka

erotyka

(4 wyniki)
  • Zdobądź przewagę nad bukmacherami dzięki profesjonalnym typom bukmacherskim! Odwiedź naszą stronę i zacznij wygrywać razem z nami. - jest specjalistycznym portalem internetowym, którego celem jest dostarczanie sprawdzonych informacji o zdarzeniach sportowych, umożliwiając swoim użytkownikom zarabianie w zakładach bukmacherskich.
  • Ludzie co wy? Po co kupujecie te świństwa? Przecież w internecie jest za free :-)
  • Przeglądając rzeczy 13 letniej córki trafiłam na pisane przez nią opowiadanka o dośc pikantnej treści.Przezyłam szok,gdyz grzeczna,spokojna,dziecinna dotąd dziewczyna okazała się juz mała kobietką.Czy to nie za wczesnie?
  • Vadim, narzekasz, że nie dowiedziałeś się z reklamy ile można zarobić na obligacjach, ale przyznając, że większość reklam instytucji finansowych to liczby i procenty sam doszedłeś do wniosku dlaczego tak się stało. Pekao zrobiło inną reklamę i fajnie - lubię te polskie rezolutne blondies w okularach, ale równocześnie z doświadczenia wiem, że są dobre na jeden raz. Po tygodniu reklama się wszystkim opatrzy i nawet mnie może denerwować. Miejmy nadzieję, że ta blondyna jest na troc...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?