Forum   ceny usług

ceny usług

(3 wyniki)
  • Pisze Pani: "Dlatego kolejnym krokiem po obniżce taks powinno być stopniowe odchodzenie od odgórnego ustalania zarobków notariuszy. Trzeba to pozostawić rynkowi.Niestety, minister na razie tego nie planuje." Hm..jest Pani nie konsekwentna. Bo akapit wyżej pisze Pani, że notariusze (korzystając z zasad wolnego rynku, właśnie) trzymali się najwyższych stawek. Naiwność, czy głupota?
  • Wiem,ze ogloszono konkurs z RPO 6.2 na rozbudowe infrastruktury rekreacyjnej,ale mam problem jak ocenic wartosc projektu? Jaki jest koszt budowy takiego przyhotelowego basenu? NMozecie mi podpowiedziec, ile kosztuje skorzystanie z uslugi konsultanta, ktory napisalby taki projekt? Nie ma pojecia jak sie do tego zabrac? Bede wdzieczna za wskazowki. Pozdrawiam
  • Podwyżka ma zmusić do segregacji - ciekawe jak mam segregować skoro przed blokiem stoi tylko jeden pojemnik, a podjeżdzajaca śmieciarka i tak wszystko ładuje razem. Firmy wywożące śmieci przerzuca i tak koszty na zwykłych mieszkańców. Tyle tylko ze teraz śmieciami zapełnią sie lasy a śmietniczki przy ulicach nikt nie nadąży opróżniać.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się