Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      cewka moczowa

cewka moczowa

(18 wyników)
    • Witajcie. Mam takie pytanie, czy taka "mięsista kulka" która znajduje się na początku wejścia do pochwy, może byc spuchniętą cewką moczową? Przyznam, że nigdy sie z czyms takim nie spotkałam, a ginekolog mi powiedział, że prawdopodobnie to jest własnie owa cewka.. Mam to od jakiegoś czasu wraz z zapaleniem cewki moczowej właśnie.
    • Dziewczyny jak u Was wygląda cewka moczowa? Czy są wokół niej takiej cieliste farfocelki? Ja coś takeigo mam i nie wiem czy to normalne.
    • Pani Doktor! Od ok.1tygodnia zaobserwowałam u siebie białą,nieprzeźroczystą wydzielinę z cewki moczowej.Ponadto czasem ( zwłaszcza wieczorem, po podmyciu ) odczuwam lekkie pieczenie, które rano mija. Ta wydzielina nie jest zbyt obfita ( niewielki ślad na bieliźnie , ma nieprzyjemny, kwaśny zapach. Czego może to być objawem i jak należy leczyć?Czy wystarczą środki stosowane zewnętrznie, czy trzeba brać leki (jakie?).Czytałam,że Pani Doktor poleca Tantum Verde- czy i jak stosować? ...
    • Mam zakażenie grzybicze pochwy ,niestety jest to skutek po antybiotyku który przyjmowałam z powodu zapalenia spojówek. Mój ginekolog przepisał mi globulki. Biorę je już od czterech dni i było ok. Ale wczoraj nie dałam rady jej włożyć nie wiem czy sobie nie uszkodziłam cewki moczowej bo strasznie mnie piecze przy sikaniu, nawet dzisiaj. globulkę wczoraj wyjęłam bo strasznie bolało i piekło aż krew poszła. Czy to możliwe że źle ją założyłam i spowodowałam uraz cewki moczowej. Bardzo prosz...
    • jak sobie radzicie z ta paskudna przypadloscia? ja biore urosept,no spa i pije sok z zurawiny ,lekarz przepisal Bactrim ale bol sie nadal utrzymuje a koncze listek 10 tabletkowy.jutro ponownie lekarz ,jakies badanie moczu moze zleci . p.
    • No cóż, nie bardzo mam się do kogo zwrócić z moim problemem - tym bardziej w tym świąteczn-noworocznym okresie, kiedy mojego lekarza nie ma. Od kilku dni męczy mnie dziwne uczucie w łechtaczce. Nie boli, nie szczypie, po prostu przeszkadza. Co jakiś czas czuję jakby skurcz mięśnia kegla, dodatkowo gdy siadam ze złączonymi nogami, lub gdy zakładam nogę na nogę mam takie niezbyt przyjemne uczucie, jakby opuchnięcia, powiększenia? Przy dotyku narząd nie boli, właściwie wszystko wyg...
    • ginekolog mi przepisał tabletki dopochwowe ale strasznie się boje je zaaplikowac bo kiedys juz próbowałam i STRASZNIE mnie bolało a na dodatek i tak na koncu wypływały.a te które teraz mam przyjmowac sa dwa razy większe . wiem ze to nie jest normalne ale jakie moga byc tego przyczyny? no bo chyba to nie jest mozliwe bym pomylila pochwę z cewką moczową. ( a moze jest? ja juz nie wiem ;( )
    • Ja, okaz zdrowia, nagle przestałam nim być... Umieram ze strachu, zwłaszcza że za tydzień idę do szpitala. W necie już nic nie czytam, bo dół jeszcze większy. A może któraś z Was to miała i da się przeżyć? Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Moja mama kilka lat temu miała operację. Miała usuniętą macicę i jajniki, ponieważ przy przekwitaniu miała krwotoczne miesiączki (jakos ta choroba sie nazywa ale nie pamietam jak). W kazdym razie, po tej operacji non stop ma problemy z pęcherzem. Mowi, że czuje jak piecze ją ujscie cewki moczowej. Była u internisty, 2 ginekologów, 2 urologów. Kazdy leczy ją antybiotykiem, ktory pomaga na tydz. Pije zioła, bierze witaminy. Jeden urolog juz dał jej nadzieje, ale przy nastepnej wizyc...
    • Witam, do jakiego lekarza powinnam się udać przy zapaleniu pęcherza? Wystarczy do internisty?
    • Czesc. Mam do was krotkie pytania. Prosze na odpowiedzi kazdej z nich. 1. Czy partner moze byc nosicielem grzybicy, ale nie zarazajac sie odemnie? 2. Jesli oboje jestesmy juz od dluzszego czasu wyleczeni z grzybicy, i jesli w trakcjie stosunku dostalam plamnienia brazowe a dopiero po kilkunastu godzinach normalny okres, i jesli troche mnie czasem zaswedzi w okolicach cewki moczowej podczas tego okresu to jest powrot grzybicy?
    • Witam! Poszukuję osób, które miały robione następujące badania HPV, CHLAMYDIE, MYCOPLASMA. Czy są chociaż w jakimś stopniu refundowane przez NFZ czy są pełnopłatne??? Dlaczego lekarz ginekolog zleca takie badania. Nic mi nie powiedział o nich tylko kazał zrobić. Interesuje mnie wszystko na temat tych badań tzn: z czego są pobierane, cena, czas oczekiwania na wynik. Z góry dziękuję za pomoc
    • witam, mam mega problem, dzisiaj rano wstalam poszlam normalnie do wc zrobic siku, polozylam sie jeszcze do lozka i mialam wrazenie ze znowu chce mi sie siku, po kilku minutach poszlam znowu na wc ale to bylo tylko kilka kropel. zaczelam sie ubierac do szkoly i caly czas mialam takie parcie jakbym sie miala zlac, wyszlam z domu po dwoch min wrocilam, i tak siedzialam z 30 min na wc, bo jak wstalam to znowu to samo juz nie widzialam co robic, az plakac mi sie chcialo z tego uczuc...
    • Pomóżcie, chlip. Podejrzewam u siebie opryszczkę genitalną - najwięcej tych pęcherzy i obrzęków jest w rejonie między pochwą a odbytem - cholernie to utrudnia chodzenie, siedzenie, siusianie itp. :/ Byłam u ginia, babka skierowała mnie do dermatologa i czekam na jutrzejszą wizytę. Tymczasem próbuję jakoś z tym walczyć... Napiszcie proszę - znacie jakieś skuteczne sposoby walki z tym świństwem? Wyskoczyło mi akurat w takim miejscu, że ciężko to utrzymać suche i sterylne, w dodatku ...
    • pojawila sie wczoraj wieczorem i zawsze przy oddawaniu moczu.Dwa dni temu kochalam sie dosc dlugo z chlopakiem i nie wiem czy to moze przez to?dodam ze jestem w polowie cyklu czy powinnam od razu pojsc do lekarza?
    • Od wczoraj coś mi się stało. Nie jest to zapalenie pęcherza, bo to miewałam, ale może cewki moczowej?? Nie boli tylko to takie bardzo dziwne uczucie szczególnie jak kończę sikać, i zaraz potem mam uczucie, że jeszcze mi się chce. Może wiecie co to może być i jak to leczyć w domku??
    • Witajcie Gdzie w Polsce zrobie cystoskopie w znieczuleniu ogolnym lub miejscowym? Najlepiej w Warszawie lub Poznaniu. Jestem z Trojmiasta, tutaj nie znalazlam zadnej kliniki ktora wykonuje ten bolesny zabieg w znieczuleniu.
    • Dziewczyny mam pytanie.Poniżej cewki moczowej po 2 jej stronach, mam takie male zaglebienia( fałdki nie wiem jak to okreslic) co to jest????
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się