Forum Aktualności i Media Kraj
ZMIEŃ
    chiba

  chiba

  (5 wyników)
  • www.medianet.com.pl/~naszapol/0839/0839euri.php Czy nasz(????)premier wie ile przeciętną rodzinę bedzie kosztowało wprowadzenie euro?
  • to potem PiS oskarży Wałęsę o obrażanie Lecha Kaczyńskiego: "To absurd, za taką wypowiedź Lechowi Wałęsie grozi odpowiedzialność karna – tak wypowiedź Lecha Wałęsy o tym, że Lech Kaczyński i jego otoczenie są winni katastrofie pod Smoleńskiem komentuje mec. Rafał Rogalski, pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym Jarosława Kaczyńskiego".
  • Czyżby ten mariaż SdPl i PO stał się faktem ? Czy to oznacza przejście czołowych postaci SdPl (Nieporent, Gruszka, Klajniak itd,) do PO ?!!!! Tak czy owak życzymy Państwu Młodym szczęśliwego pozycia !
  • W artykule państwo daje na tacę..ale przemilcza istotny fakt że Miller płaci Katolewicy a więc biskupom typu Gocłowski Pieronek bi ci agitowali wiernych za poparciem wejscia Polski do UE... Miller korumpuje katolewicę to fakt!!!!! Najwyższa pora o tym głośno mówić...Krzyczeć!!!!!!!!!!
  • ta niejaka gilowska. czy jest to profesor typu pani od polskiego w ogólniaku.też do takiej pani mówili.śmy-pani sorko.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się