Forum   długi czas

długi czas

(5 wyników)
  • moje konto na allegro zostało zawieszone oraz przytoczone punkty regulaminu jakobym korzystając z dwóch kont na allegro podbijała sobie oferty i unikała opłat. mam konto firmowe i osobiste na allegro. żadnym z tych kont nie przebijałam ofert drugim, nie wystawiałam sobie komentarzy i według mnie zawieszenie mojego konta jest bezpodstawne, naraza mnie na straty gdyż jestem wstrzymana ze sprzedażą towaru. Czas oczekiwania na odpowiedź ze strony allegro to 24-72 godziny i tak czekam sobi...
  • na finansach nie znam sie niestety zupełnie, a szkoda, bo co miesiac zostaja mi nadwyżki, które chciałabym jakos zainwestować; nie są to jakies zawrotne sumy, ale powiedzmy kilkaset zł/m-c, które moge przeznaczyc na jakies dluzsze inwestycje, ktore dałyby zysk wiekszy niz w lokacie i czy teraz warto zaczynac inwestycje, skoro jest taki wzrost wartosci jednostek (a moze jesli chce oszczedzac systematycznie, to nie ma to az takiego znaczenia)?
  • biznes.onet.pl/prezydencka-ekspertyza-ws-umowy-gazowej,18567,3619882,1,prasa-detal Pawlak "zapewnił" nam gaz do 2035 r !!!!!!! Bruksela też się zastanawia nad zasadnością tej decyzji. To kolejny przykład na "kompetentność" tego rządu.czyje interesy on reprezentuje skoro nawet UE ma zastrzeżenia.
  • Więcej pokory, więcej pokory. Czasy półgłupków dawno już mineły. Kto pierwszy to zrozumie ten pierwszy osiągnie sukces. Na dodatek kilku z tych wybawców może w niedługim czasie zbankrutować. Ja nie powiem wtedy" a nie mówiłem".
  • Warto wchodzić teraz w fundusz akcji lub zrównoważony? Czy jest zbyt duża góka cenowa i każdy z funduszy poleci w niedługim czasie w dół? Aha i jaki to może byc niedługi czas ;-) Dzięki
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?