Forum   depozyt

depozyt

(4 wyniki)
  • Depozyt(45)

    Pozwolą, Szanowni, że wrzucę kolejną lekturę do omówienia? "Depozyt" rzadko się tu pojawia, ja też nic z niego nie pamiętam, szczerze mówiąc, więc zaczęłam i cóż widzę? Serwis Nowakowskiego! ;)) "... na fasolkę szparagową mi te całe nerwy?" "Holandia kraj przyzwoity, wydmuszki z klienta nie zrobią" "Dwóch głupków z wyższym wykształceniem..." A jestem dopiero na pierwszej stronie :)
  • Depozyt(14)

    Ostatnia powieść podzielona na 2. Tym razem pani Marta nie zacytowała wypowiedzi Guruy z filmu. Zdanie rozpoczynające wstęp bardzo mi się podoba: "Żywię się ludźmi - powiedziała kiedyś Joanna Chmielewska..."
  • Jak w tytule:) Swojego czasu przeczytałam wszystkie te "starsz", potem nacięłam sie na jakieś dwie "nowsze" (nie pamietam niestety które) i .... No własnie, a może jednak jest cos z tych nowowydanych, po które warto siegnąć ? pozdrawiam!
  • Witam po raz pierwszy na forum, jestem wielką fanką p.Joanny, ale jej prozę czytam raczej wybiórczo, tzn. zaczęłam od środka, potem był Klin potem coś z końca i mi się pomieszało, co już czytałam - tzn. wydaje mi się że wszystko, ale stanowczo z naciskiem na _wydaje_. Dlatego chciałam prosić Was o radę: co mam sobie kupić na Gwiazdkę: Krowę niebiańską, Depozyt, Pech(-a), czy Babski motyw. Tych raczej nie czytałam. Wiem, że wszystkie sa świetne :-), ale która najświetniejsza....
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się